Rychlá půjčka na účet nebo do ruky

 

V hotovosti nebo převodem na účet? Rychlá půjčka má více možností

Dnešní doba přináší spoustu novinek a samozřejmě to platí i pro svět nebankovního půjčování peněz. Vybrat si totiž můžete hned z několika atraktivních možností. Co to znamená? Vyhovuje vám spíše půjčka, která je vyplacená v hotovosti na ruku, oproti podpisu smlouvy ve společnosti kurýra? Nebo se spokojíte se standardní cestou bankovního převodu, kvůli tomu, že nemáte úplně nejradši osobní kontakt? Záleží jen na tom, co si vyberete. K mání je totiž možnost A, ale také možnost B.

Hotovostní půjčka je stále oblíbená

Klasika, která rozhodně nijak nestárne a má před sebou i zajímavou budoucnost.. I tak by se dala označit hotovostní půjčka, kdy dojde k vyplacení peněz i podpisu smlouvy u žadatele doma. Stačí se jen domluvit s kurýrem, který čas vyhovuje žadateli nejvíce, může to být nejen ráno, ale třeba i večer, nevyjímaje samozřejmě ani víkendy nebo sváteční dny. Odpadá tak nutnost někam chodit, tato možnost je ideální pro takové lidi, jimž vyhovuje mnohem více osobní setkání a probrání smlouvy a náležitostí půjčky mezi čtyřma očima. Mínusem je zde jistě i fakt, že někdo může kurýra vidět u vašich dveří a dovtípit se, ale není se příliš čeho obávat, kurýři jsou pochopitelně diskrétní vůči všem klientům. Půjčka v hotovosti je tak něčím, co jistě lze vřele doporučit.

Nechcete platbu v hotovosti? Zkuste druhou možnost

Pokud neholdujete osobnímu jednání nebo prostě jen preferujete platbu jinak než v hotovosti, je tu samozřejmě ještě druhá varianta. A ta rozhodně není využívána jen mladšími ročníky, protože o platbu bankovním převodem stojí lidé napříč různými věkovými skupinami. Bezhotovostní platby jsou celkově vzato hodně populární, osloví zejména ty, kteří…

  • Maximálně chrání své soukromí. Setkání s kurýrem poskytovatele půjčky vůbec nechtějí.
  • Rádi platí přes internet. S hotovostí se tedy moc nepotkají a stejně by si ji vložili na účet.
  • Znají cenu svého času. A raději si vše dohodnou online, protože je to pro ně snadnější cesta.

Samozřejmě, může tu být i spoustu dalších důvodů, proč mnozí nehodlají přistoupit na hotovostní půjčku. Někteří jsou možná takovými introverty, že osobní jednání jim způsobuje problémy, zvláště pak s cizím člověkem. Pro všechny je tu však řešení, kterým je online půjčka. Jednoduše, pár kliknutí a je hotovo, to je celá věda! Můžete si půjčit velmi snadno až patnáct tisíc korun na dobu čtyř týdnů, což je jistě dost dlouhá doba na to, abyste plně dostáli svým závazkům. Minimálně však tisícovku, která poslouží třeba na zaplacení složenky za mobilní paušál nebo elektřinu. Nikdo se nebude ptát, na co peníze použijete, což je samozřejmě také značná výhoda. Nejen, že si ušetříte soukromí, ale také vše vyřídíte podstatně rychleji. A ruku na srdce, komu by se chtělo prokazovat reálný účel půjčky?

Jednejte vždy s prověřenými společnostmi

Když si sjednáváte půjčku, musíte mít oči otevřené. Pečlivě si vyberte poskytovatele a rozhodně se nemůže stát, že bude něco špatně. Je bezpodmínečně nutné si ověřit pověst dané firmy na internetu, zabere to někdy jen pár minut, ale můžete se opravdu hodně dozvědět. A kdo by si nechtěl společnost, se kterou by mohl mít brzy co do činění, přeci jen trochu prověřit? Nebude to nic stát, nikdo se také samozřejmě nedozví, že jste hledali nějaké reference a zprávy. Můžete si tím ale ušetřit budoucí zklamání a také ztrátu financí. Pozor na požadavek na platbu předem, takové věci jsou dnes už hodně známé – své peníze už totiž nemusíte vidět. Pokud si ale budete dávat dobrý pozor, nikdo vás samozřejmě nenapálí…