Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

pujcky-pro-zeny-na-materske-dovolene-min

 

Výchova a péče o děti jde velmi často ruku v ruce ze zvýšenými výdaji, jež zatěžují rodinný rozpočet. Proto stále více maminek na mateřské dovolené zvažuje půjčku, která by jim pomohla překonat tíživé finanční problémy či nenadálé finanční výdaje.

Ženy na mateřské dovolené jsou však považovány za rizikovou skupinu. Z pohledu poskytovatelů půjček, mají ženy na mateřské dovolené malý příjem (rodičovský příspěvek). Především v bankovním sektoru se rodičovský příspěvek nepovažuje za dostačující zdroj příjmu.

Bankovní sektor

Získat půjčku v bance je v některých případech možné. Pravidla se velmi liší a navíc jsou i velmi přísná, při posuzování jednotlivých žádostí o půjčku. Nejdůležitějším kritériem pro získání půjčky od banky, je skvělá platební morálka.

Mít účet u banky a dobrou (ne – li výtečnou) finanční bonitu, je velkou výhodou. Tato skvělá předchozí platební morálka může napomoci při vyřizování půjčky u rizikové klientely.

Jednou z možností, jak získat půjčku od banky, je např. prostřednictvím kreditní karty. Zde se nesleduje příjem ani účel.

Sjednat nebankovní mikropůjčku

Nebankovní sektor

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené
29 lidí dává 4.21
Východiskem z tíživé finanční situace bývá nebankovní půjčka. Tyto instituce (i soukromé osoby – investoři) mají do svých nabídek zahrnuty i rizikové skupiny. A to včetně problémových klientů či maminek na mateřské dovolené. Jedná se o tzv. “Půjčky bez doložení příjmů, SMS půjčky či MIKROPŮJČKY”.

Pokud žena na mateřské dovolené nemá jinou možnost, jak získat finanční injekci, chtějí raději půjčit menší částku. Tu jsou totiž schopny snadněji splácet (REÁLNÁ ŠANCE NA SPLACENÍ).

Mikropůjčky se navíc vyznačují vysokou rychlostí vyřízení, dobrou dostupností, a není zde nutnost dokládat příjmy. A právě i malé částky mohou pomoci překlenout (“přežít”) tíživé období nebo nečekané výdaje. Navíc je vyšší šance (i při malých příjmech) dodržování pravidelného splátkového kalendáře.

Některé nebankovní instituce však požadují ručitele. Ten zmírňuje riziko neschopnosti splácet. Ručitelem může být např. partner či kamarád. Ručení ale nebývá podmínkou u drobných půjček. Někteří poskytovatelé také nabízejí maminkám na mateřské dovolené možnost odkladu splátek (za drobnou “úplatu”, mnohdy však ale ZDARMA).

Mikropůjčky bez poplatku

Mikropůjčky jsou skvělým pomocníkem v každé finanční nouzi. Své uplatnění nalézají právě v období mateřské dovolené, kdy má rodina žijící v podstatě jen z jednoho platu, hluboko do kapsy. V případě, že se vyskytne nějaký neočekávaný výdaj, je velmi dobré využít nabídky finančních společností, jež poskytují půjčky pro prvního žadatele s bonusem navíc. Například půjčka z trafiky dokáže velmi rychle vytrhnout trn z paty. O půjčku požádáte pohodlně jen na internetu, nemusíte vůbec nikam chodit a o jejím schválení jste brzy informováni. Zvolíte si způsob vyplacení peněz, ten může být na bankovní účet a nebo v hotovosti. 

Chci požádat o půjčku bez poplatku »  

Online půjčky v expresním čase

Malé drobné půjčky neboli mikropůjčky dokážou rychlostí blesku reagovat na každou finanční situaci a některé z nich vám půjčí libovolnou částku. Každý nenadálý problém s penězi vyřešíte během chvilky. Například vám může pomoct půjčka CreditPortal, která náleží do velké kategorie online půjček. Vše vyřídíte jen v pohodlí svého domova, nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti. Přímo na webových stránkách poskytovatele o půjčku požádáte a po jejím schválení jsou vám peníze odeslány na bankovní účet. Nikomu nemusíte sdělovat, na co získané peněžní prostředky dále použijete. Nemáte-li vlastní bankovní účet, můžete využít také alternativní způsob vyplacení půjčky a pro hotovost si zajet k nejbližší partnerské čerpací stanici. Zde na platebním terminálu vám peníze přímo do ruky předá obsluha benzinky na základě elektronického poukazu, který obdržíte v podobě SMS zprávy. Pokud vás zajímá, jak takové vyplacení půjčky na benzince probíhá v praxi, podívejte se na fototest. Půjčku vyřídíte kdykoli, třeba i o víkendu. 

Požádat o půjčku v expresním čase »   

Vidíte sami, že nebankovní společnosti mají pochopení pro nelehkou situaci maminek na mateřské dovolené a v případě finančních problémů se jim snaží pomoci. Nabídka finančních produktů je poměrně rozsáhlá a je jen na vás, jaké podmínky jsou v dané situaci pro vás prioritní.

10 komentářů k “Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Napsat komentář