Fototest: vyřizujeme online půjčku o víkendu

Přicházím k benzínce

Na našem webu jsme již v minulosti psali o půjčce, kterou lze vyřídit i o víkendu. Od publikování tohoto článku již uplynula určitá doba a popisovaná půjčka pomohla vyřešit finanční situaci řadě čtenářů tohoto portálu, kteří rychlost úvěru velmi kladně hodnotili. Abychom Vám ukázali, jak vyřízení půjčky probíhá na vlastní kůži, připravili jsme pro Vás následující fototest. V sobotu ráno jsme redaktorovi zadali úkol vyřídit si půjčku. Důležité přitom pro nás bylo, aby peníze měl kolega vyplacené ještě tento den. Jak se mu dařilo? Přečtěte si na jeho následujících řádcích.

Moje cesta za vyplacenou půjčkou začíná podáním žádosti. Tu vyplňuji na webových stránkách společnosti creditportal.cz, která online půjčku o víkendu nabízí. Formulář není komplikovaný, ale je lehce rozsáhlejší. Dává to však smysl. Se společností nebudu podepisovat klasickou papírovou smlouvu, a proto potřebné údaje musím uvést online.

V tuto chvíli si již volím způsob vyplacení peněz. Protože je víkend, nijak by mi nepomohl bankovní převod, protože by k jeho dokončení došlo za 1 až 2 pracovní dny. Vybírám proto předání hotovosti na partnerské čerpací stanici. Nejprve si však na mapě kontroluji, zda-li mám takovou benzinku poblíž. Ano, naštěstí mám. Ještě je nutno podotknout, že sjednání opravdové online půjčky, která mi vyplatí peníze na benzince, není podmíněno vlastnictvím bankovního účtu. Pokud chcete tedy účet v bance obejít, případně jej vůbec nemáte, máte ideální příležitost, jak se rychle dostat k chybějícím peněžním prostředkům.

Benzínová stanice EuroOil
Partnerská benzínová stanice

Nastává chvíle odeslání žádosti. V ní je uvedené i číslo mého mobilní telefonu, na který mi obratem dorazila tzv. autorizační SMS s kódem. Ten musím přepsat do příslušné kolonky na webu a společnosti tak dávám najevo, že o půjčku skutečně stojím. Po potvrzení je třeba vyčkat na schválení žádosti. Příjemně mě překvapilo, že po šesti minutách přichází SMS o úspěšném schválení půjčky. Stejná informace pak dorazila i do mé emailové schránky. Peníze jsou pro mě údajně v tuto chvíli již připraveny, stačí je jen vyzvednout.

Přicházím k benzínce
Přicházím k benzínce

Požádat o půjčku z benzinky

Vyrážím tedy na partnerskou čerpací stanici. Ta moje se nachází na ulici Krnovská ve Zlatých horách. Po přibližně deseti minutách chůze přicházím k benzínce, vcházím dovnitř a mířím rovnou za obsluhou. Té sděluji, že mám platný poukaz na vyplacení peněz (dostal jsem jej od společnosti CreditPortal, ale o tomto pomlčím). Dozvídám se, že nejprve bude třeba poukaz ověřit a poté mi budou peníze vyplaceny přímo z pokladny. Celý proces by neměl trvat déle než 15 minut. Kupuji si tedy malou čokoládovou tyčinku s tím, že se občerstvím venku a za čtvrt hodiny budu zpátky.

Vcházím dovnitř
Vcházím dovnitř

Jakmile se vrátím zpátky, slečna u pokladny se již na mě usmívá a dává mi najevo, že je vše v pořádku a následně mi předává peníze. Tím je vše vyřízeno. Loučím se a odcházím bohatší o vyplacenou půjčku. Cestou zpátky domů si uvědomuji, že jsem skutečně byl schopný vyřídit si půjčku online, a to i v sobotu (tedy o víkendu). Když započtu čas strávený vyplněním žádosti, cestou na benzínku a čekání na vyplacení peněz, vše dohromady trvalo 55 minut. To mi přijde jako velmi slušný výsledek. Rozhodně jsem nečekal, že by i v nepracovní den bylo možno získat hotovost takto rychle (v podstatě do jedné hodiny).

predani.penez
Přebírám hotovost

Požádat také o tuto půjčku »

Zaujala Vás popisovaná půjčka? Stejně snadno ji můžete získat i Vy. Ke schválení půjčky je nutno mít alespoň minimální příjem ze zaměstnání. Další podrobnosti o půjčce Vám prozradí web společnosti.

Napsat komentář