Konsolidace pro problémové klienty

Splácíte několik půjček najednou a pomalu ztrácíte přehled o tom, kdy a komu máte zaplatit? Nebo se vám stalo, že jste prostě nějakou splátku opomněli? Pak si sjednejte konsolidaci půjček, kterou zajišťují jak banky, tak i soukromé investiční společnosti. Konsolidací, nebo-li sloučením všech vašich půjček do jedné, budete ušetřeni mnoha zbytečných poplatků a získáte lepší dohled nad svými financemi. Měsíčně můžete ušetřit až tisíce korun na splátkách, spojit dohromady lze třeba i deset půjček, kreditních karet a kontokorentů. Řada firem poskytujících konsolidaci půjček nabízí nulové poplatky za vyřízení i vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky, předčasné doplacení a spoustu dalších výhod. Žadatel nemusí dokládat také žádné doklady ke konsolidovaným produktům a má možnost navýšit i celkovou částku úvěru. Suma, o kterou bude nová půjčka navýšena vám bude vyplacena v hotovosti nebo připsána na bankovní účet.Tímto nejenže si zjednodušíte celý váš měsíční finanční rozpočet, ale získáte i peníze navíc. Měsíční splátky si můžete snížit dle svých aktuálních finančních potřeb a upravit dobu splatnosti celého úvěru.

Jste problémový klient?

Jestliže spadáte do této kategorie a dostali jste se již v minulosti z nějakého důvodu do problémů se splátkami, nemusíte mít z ničeho obavy. I přesto si můžete sjednat konsolidaci půjček u nebankovních společností. Věřitelé vám dluhy nikdy neodpustí a pokud s nimi nebudete situaci zavčas řešit, začnou je vymáhat prostřednictvím exekutorů. Konsolidací půjček dosáhnete nového, pro vás vždy výhodného úvěru, kdy si můžete i snížit jednotlivé měsíční splátky, třeba i za cenu prodloužení doby splatnosti celého úvěru. Jste-li tedy problémový klient a máte záznam v registru dlužníků, pak je pro vás konsolidace půjček ideálním východiskem z finančních problémů.

Konsolidace půjček on-line

Samotné sjednocení všech vašich úvěrů do jednoho není nijak složitou záležitostí a je vyřízeno během chvilky. Na webových stránkách daných soukromých investičních společností je k dispozici přímo on-line formulář, který vyplníte základními údaji a tímto si podáte žádost o samotnou konsolidaci půjček. Po schválení žádosti máte možnost se s poskytovatelem půjčky dohodnout na podmínkách úvěru přesně dle svých potřeb. Pokud budete mít štěstí, můžete narazit i na nabídku akčních slev v podobě vrácení úroku a podobně.

9 komentářů k “Konsolidace pro problémové klienty

Napsat komentář