Konsolidace úvěrů bez zástavy

Konsolidace úvěrů znamená sloučení několika půjček a dalších úvěrů do jedné jediné půjčky, která je pro vás daleko efektivnější a výhodnější, protože na ní vždy ušetříte. Jak je to možné? Úplně jednoduše, máte určitě úvěr v bance, splácíte nějaký spotřebitelský úvěr, k tomu kreditní karta, hypotéka a třeba i něco dalšího. Každá z těchto půjček má stanovené měsíční splátky, které hradíte různým způsobem, složenkami nebo bankovním převodem. Platíte tedy nejen poplatky spojené s poskytnutím jednotlivých úvěrů (poplatek za vedení úvěrového účtu, za správu půjčky, výpisy,atd.), ale i za samotnou transakci peněžních prostředků. Pokud si tedy sečtete tyto náklady dohromady, možná se sami budete divit tomu, že takto vynaložená  částka z vašeho rozpočtu činí až třetinu vašich měsíčních příjmů. A právě proto je dobré se nad tímto zamyslet a tyto zbytečně vynaložené výdaje ušetřit. Řešením je tedy právě již zmiňovaná konsolidace půjček, se kterou můžete splatit neomezené množství úvěrů. Po sloučení všech závazků, budete splácet pouze jednu půjčku s daleko nižší měsíční splátkou.

Konsolidací úvěrů vždy ušetříte

Konsolidace úvěrů vám vždy podstatně zjednoduší celý váš měsíční finanční rozpočet. Nejenže získáte lepší přehled o svých financích, ale i ušetříte peníze navíc. Při konsolidaci půjček si můžete i celkově snížit výši měsíčních splátek, prodlouží se sice doba splácení, ovšem hradíte jen poplatky za poskytnutí pouze jednoho úvěru.Tím, že jako dlužník budete mít jediného věřitele, je tato situace pro vás daleko výhodnější a přehlednější.

Nebankovní konsolidace půjček

Nabídku konsolidace úvěrů naleznete samozřejmě jak v bankovním, tak i nebankovním sektoru. Jestliže ovšem nezvládáte včas platit splátky a jste ve zpoždění, můžete díky tomu mít již záznam v bankovním registru. V takovém případě se žádostí o konsolidaci půjček u banky neuspějete. Zcela ideálním řešením je tedy poohlédnout se u nebankovních společností. Ty záznamy v registru neřeší a nevyžadují často ani zástavu nemovitosti. Dostatečnou zárukou splacení je pro ně třeba ručení další osobou.

Konsolidace půjček bez zástavy

V případě, že máte několik půjček a úvěrů, které jste nezajišťovali movitou věcí, nemovitostí, ani další osobou, máte možnost využít konsolidaci půjček bez zástavy. Nabídku těchto produktů najdete opět u nebankovních společností, které vám maximálně vyjdou ve všem vstříc. Pomůžou vám s celou administrativou a výsledkem bude pro vás jen jedna jediná půjčka upravená dle vašich potřeb a požadavků. Vyřízení konsolidace půjček probíhá úplně jednoduše a zcela zdarma.

Napsat komentář