Chci rovnou půjčit

Potřebujete půjčku a preferujete rychlé sjednání prostřednictvím internetu? Pak jste zde správně. Představíme Vám několik ověřených společností, které se půjčováním peněz zabývají. Ať už si zvolíte jakoukoliv z nich, rozhodně neuděláte chybu, a vyhnete se tak neserióznímu jednání některých firem, které se neostýchají vybírat poplatky za úvěr, který nakonec ani neposkytnou.

Takže, jak velkou půjčku potřebujete? Klikněte na kategorii hledané půjčky:

Malá půjčka

Malé půjčky sjednané přes internet zažívají rozmach. Skutečně totiž stačí na webu vybrané společnosti vyplnit příslušný formulář. Schválení většinou probíhá 7 dní v týdnu, kteroukoli denní či noční dobu, tudíž i během víkendu. Stačí jen vyplnit jednoduchý online formulář, v případě nejasností máte k dispozici neustálou zákaznickou podporu na telefonu nebo soukromém chatu. Po finálním potvrzení z Vaší strany posílá firma peníze na Váš účet.

perfect-moneyStálou pozici ve světě malých nebankovních půjček si neustále drží půjčka CreditPortal. Tato společnost peníze zasílá bankovním převodem, převádí na Blesk peněženku nebo vyplácí v hotovosti na benzínkách EuroOil. Vzhledem k tomu, že celou půjčku zvládnete hravě vyřídit jen elektronickou cestou, můžete si ji sjednat kdekoli na cestách. Nemusíte nic dokládat v papírové podobě.

Získat půjčku CreditPortal »

Střední půjčka

Střední půjčka se hodí pro všechny situace, které vyžadují lehce rozsáhlejší půjčku, ale stále se pohybujete v řádech statisíců korun. Nebankovní společnosti nabízí stejný komfort jako bankovní domy, ale zjednodušují administrativu. Typicky proto můžete zapomenout na kontrolu registru dlužníků nebo dokládání Vaší finanční minulosti. Střední půjčka zpravidla vyžaduje buď doložení výše příjmu nebo ručení (pokud ničím z uvedeného nedisponujete, zvažte individuální půjčku).

profi-credit

Společnost Profi Credit nabízí půjčky různého rozsahu. Jako žadatel musíte splnit několik podmínek a podepsat smlouvu. Zpravidla během dne máte peněžní prostředky k dispozici.
Získat půjčku Profi Credit »

Velká půjčka

Pakliže hledáte velkou nebankovní půjčku, předpokládáme, že v bance se k Vám otočili zády. V soukromém sektoru figuruje řada společností, které se rozsáhlými úvěry zabývají, ale není jich tolik, jako v případě ostatních typů úvěrů. Může být proto lehce složité nalézt kontakt na vhodného poskytovatele. S tím naštěstí dokáže pomoci bezplatná burza půjček nacházející se přímo na tomto webu. Bez nutnosti registrace můžete vložit krátkou poptávku po půjčce, kterou uvidí nespočet věřitelů sledujících burzu úvěrů. V poptávce uveďte o jakou sumu máte zájem, jak má vypadat optimální splátka a nezapomeňte na kontakt. Z došlých nabídek si poté vyberte tu pro vás nejvýhodnější.

Individuální půjčka

Máte pocit, že Vám nikdo nepůjčí? Opak je pravdou, nebankovní půjčku lze sjednat i za velmi specifických podmínek. Musíte se ale obrátit na soukromého věřitele. Jde o člověka, který půjčování peněz vidí jako výhodnou investici. Oznámíte, kolik potřebujete půjčit, investor zhodnotí riziko a podle něj nabídne úrokovou míru. Pokud s ní a podmínkami půjčky budete souhlasit, jsou peníze vaše. Takto lze získat půjčku na notářský zápis, bez dokládání příjmů, ručení či kontroly registrů. Pamatujte však, že s rostoucí mírou rizika pro věřitele bude požadována vyšší úroková míra. Najít kontakt na vhodného soukromého věřitele je upřímně řečeno složité. S tím Vám však může pomoci naše burza půjček nacházející se na tomto webu. Je úplně zdarma a nemusíte se ani registrovat. Vložte si proto svoji poptávku po půjčce. V ní uveďte, v jaké se nacházíte situaci a kolik peněz potřebujete půjčit. Nezapomeňte na kontakt, na kterém Vás investor zastihne a bude moci s Vámi probrat detaily půjčky.

Srovnávač půjček

Na trhu figuruje velké množství nebankovních společností nabízejících půjčky za lehce odlišných podmínek. Nepřekvapí proto, že někoho napadlo všechny nabídky srovnat a vybrat z nich tu ve všech ohledech nejvýhodnější. Takovou činností se zabývá právě srovnávač půjček. Typicky jde o webový projekt, kterému sdělíte svoji aktuální finanční a životní situaci, uvedete, kolik potřebujete půjčit a pokročilý algoritmus data analyzuje a vrátí seznam nejvíce vyhovujících společností. Z našeho pohledu jde o užitečnou službu, pokud na půjčku nespěcháte a můžete si dovolit strávit chvíli hledáním té nejlepší nabídky.

multipujcka

Osobně jsme vyzkoušeli srovnávač půjček MultiPůjčka. Databáze obsahuje nepřeberné množství zprostředkovatelů, čímž je zaručeno, že najdete vhodnou půjčku pro každou životní situaci. Podmínky každého úvěru jsou navíc velmi přehledně vypsány.

Srovnat půjčky a najít tu nejvýhodnější »