Opravdová online půjčka do 10 minut bez bankovního účtu

Přicházím k benzínce

 

Podařilo se nám objevit velmi rychlou nebankovní půjčku, jak z pohledu vyřízení, tak předání peněz. K jejímu získání navíc nemusíte mít bankovní účet, i přesto však své peníze rychle převedete do podoby hotovosti. Marně přemýšlíte, jak je to možné? Nebankovní společnosti se totiž snaží co nejvíce přiblížit specifickým potřebám svých klientů, mezi něž mimo jiné patří také lidé, kteří bankovním účtem prostě nedisponují. Případně jej chtějí z nějakého důvodu obejít. A tak přišla na svět okamžitá online půjčka vyplacená v hotovosti. Kam pro ni? Máte-li mobilní telefon v ruce a připojení k internetu, peníze jsou na dosah. Nikde není žádná časová prodleva, půjčka je vyplacena ještě ten den, kdy o ni požádáte.

CreditPortal — půjčka vyplacená na benzince

Opravdová online půjčka do 10 minut bez bankovního účtu
108 lidí dává 4.22
Zmíněný úvěr skutečně existuje a poskytuje jej společnost CreditPortal. Aktuální dostupnou částku na vypůjčení, dobu splácení a další konkrétní podmínky naleznete na webu společnosti. Vyřízení půjčky probíhá výhradně přes internet. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte online formulář a uvedete v něm své mobilní číslo. Na něj přijde potvrzovací SMS kód, jenž zadáte opět na webu, čímž svůj zájem o půjčku stvrdíte. Po schválení úvěru jsou pro Vás peníze do několika minut připraveny. Můžete zvolit klasický převod na bankovní účet a nebo si pro hotovost zajedete k nejbližší partnerské čerpací stanici. Zde vám na základě elektronického poukazu předá peníze přímo do ruky obsluha benzinky. Celá záležitost probíhá naprosto diskrétně a anonymně, nikdo absolutně netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Popsaný proces funguje i o víkendu, což vám názorně ukáže tento fototest. Navíc, nikomu nemusíte sdělovat, na co peníze právě potřebujete. Půjčka je vám k dispozici 24 hodin denně, tudíž se na ni můžete kdykoli spolehnout.

Požádat o půjčku s vyplacením na benzince »

Základní informace o půjčce

Úvěr poskytuje společnost CreditPortal, která dbá na zodpovědné půjčování a snaží se poskytovat půjčku s lidskou tváří. Ke schválení musí být údaje vyplněné v žádosti kompletní a pravdivé. Podrobné informace o půjčce naleznete na webu společnosti.

Sjednat půjčku online

2 komentáře k “Opravdová online půjčka do 10 minut bez bankovního účtu

  • Při vyplňování žádosti se číslo účtu nezadává, je to totiž půjčka bez bankovního účtu. Zadává se ale číslo Blesk peněženky. Blesk peněženka je “plastová kartička”, kterou koupíte v každé dobré trafice. Tato kartička se chová úplně stejně jako každá jiná platební karta. Zmíněné číslo Blesk peněženky je napsáno přímo na té samotné “plastové kartičce”, kterou si koupíte.

    Zda už finance dorazily na Blesk peněženku zjistíte např. tak, že kartu vložíte do libovolného bankomatu a podíváte se na zůstatek.

Napsat komentář