Rychlá půjčka na účet bez 1 Kč

rychla-nebankovni-pujcka

Také znáte ty nebankovní půjčky, co se tváří jako strašně rychlé, ale pak po Vás chtějí poslat ověřovací korunu na účet dané společnosti? My ano, a nemáme je moc rádi. V tomto případě nejde o peníze (jedna koruna je skutečně zanedbatelná), ale o zdržení celé půjčky. Než totiž peníze z vašeho účtu doputují na účet společnosti, počkáte si přibližně 2 dny. I kdyby poté daná finanční společnost Vaši půjčku okamžité převedla, opět si počkáte 1 až 2 dny, než můžete s penězi disponovat. Z původní rychlé online půjčky se tak stává týdenní záležitost.

Skutečná online půjčka

Co si představujeme pod pojmem skutečná online půjčka? Jde o finanční produkt, který vyřídíte kompletně přes internet. Tedy jen za pomoci svého počítače dosáhnete zaslání půjčky na Váš účet. Takovým způsobem se chová například společnost CreditPortal. K vyřízení postačí mobilní telefon a počítač připojený k internetu. Peníze jsou po schválení zasílány na Váš účet, nebo si je můžete v hotovosti vyzvednout na kterékoliv partnerské čerpací stanici. Své peníze budete mít v ruce ještě týž den. Jak na to?

O skutečnou online půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý elektronický formulář. Zadáte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a zvolíte dobu splatnosti. Poté žádost odešlete, ta je ihned zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, zároveň na váš mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a můžete se vydat na nejbližší benzinku. Zde na platebním terminálu vám na základě tohoto kódu obsluha benzinky vyplatí požadované peníze. Celá záležitost probíhá naprosto diskrétně, nikdo nemá nejmenší ponětí o tom, že se jedná o půjčku. Chcete-li mít konkrétní představu, jak takové sjednání online půjčky vypadá v praxi, podívejte se na fototest.

Požádat o rychlou online půjčku »

Opravdu rychlá půjčka

Možná to z předchozího přímo nevyplývá, ale pro získání okamžitého online úvěru skutečně není potřeba zasílat jednu korunu na účet věřitele. Stačí, když budete starší 18-ti let a máte jak doložit příjem ze zaměstnání. Samotnou výši půjčky a dobu splatnosti si zvolíte v prvotním formuláři žádosti o půjčku, a na základě vámi zadaných kritérií je vám půjčka schválena. Nikdy se zbytečně nezadlužujte a půjčte si jen tolik peněz, kolik nezbytně potřebujete.

Sjednat půjčku

Jeden komentář k “Rychlá půjčka na účet bez 1 Kč

Napsat komentář