Půjčky na koupi mobilheimů

mobilheim

Je sice pravdou, že mobilheimy představují jednu z finančně nejdostupnějších cest k vlastnímu bydlení, i přesto však jejich pořizovací cena, pohybující se v řádu několika desítek tisíc korun, představuje značnou zátěž pro rozpočet domácnosti. Není proto divu, že řada osob raději volí pořízení mobilheimu prostřednictvím půjčky. Každoměsíční splátka tak zastupuje roli nájmu, až na to, že bydlení zůstává v osobním vlastnictví a po splacení půjčky již žádný nájem (splátku) neplatíte. Na následujících řádcích si ukážeme vhodnou společnost, která je Vám schopná půjčku na mobilheim zprostředkovat.

Kolik budeme potřebovat

Pro náš modelový příklad předpokládejme, že se jsme se rozhodli pro dražší variantu mobilheimu, a potřebujeme proto poněkud vyšší částku. Studovali jsme řadu nebankovních institucí, a celkem vhodná nám pro tento případ připadá firma Profi Credit. Ta nabízí úvěr s poměrně vysokou horní hranicí, takže naše hlavní kritérium splňuje.

Půjčka na koupi mobilheimů

Dobu splácení volíte individuálně, rovněž konkrétní výši půjčky. Dobře zvažte svoje možnosti, promyslete výši měsíčních splátek a zbytečně se nezadlužujte. Ke schválení půjčky je nutný občanský průkaz a neobejdete se také bez potvrzení o výši příjmu. Požadovaný úvěr zvládnete bez problému vyřídit většinou do 24 hodin. Pokud se dostanete do potíží se splátkami, kontaktujte věřitele a vše řešte včas k oboustranné spokojenosti.

Získat půjčku na mobilheim »

Foto: „67elcona“ od Markt3 from en.wikipedia.org. Licencováno pod CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons.

Napsat komentář