Konsolidace půjček bez ručení nemovitostí

Žít na dluh je moderním trendem dnešní doby, a proto určitě i vy máte nějaký spotřebitelský úvěr, vlastníte kreditní kartu, splácíte hypotéku. Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik zbytečných výdajů vás stojí náklady spojené se sjednáním těchto úvěrů? Vezměte si tužku, papír a zkuste si propočítat nejen jednotlivé splátky, ale i veškeré poplatky kolem nich. Například kreditní kartu nepoužíváte jenom vy, ale i váš partner, splácíte úvěr na dovolenou a třeba i nějaký domácí spotřebič. Částka, ke které se propočítáte vás nemile překvapí, neboť v rodinném rozpočtu to je měsíčně až několik tisíc korun. A víte jak na to, abyste ušetřili? Úplně jednoduše a hravě si sjednodíte veškeré svoje závazky do jednoho a požádáte o tzv. konsolidaci půjček. Nemusíte se ničeho obávat, není to nic složitého a vše vyřídíte během chvilky. Konsolidaci půjček nabízejí banky i soukromé společnosti, všude vám s nezbytnou administrativou pomůžou a vyřídí vše za vás. Nemusíte jednotlivé subjekty, u nichž máte zřízené úvěry nijak kontaktovat, o vše se postará nová firma, která vám konsolidaci půjček provede. Novému věřiteli doložíte jen smlouvy a doklady od vašich stávajících produktů. Konsolidací půjček dosáhnete snížení měsíčních splátek, získáte větší přehled nad svými financemi a ušetříte poplatky za vedení jednotlivých úvěrů.

Jak požádat o konsolidaci půjček?

Konsolidací všech svých dluhů si především zjednodušíte celou svoji finanční situaci. V případě, že byste se dostali do problémů s měsíčními splátkami, předejdete zejména hrozbě exekuce, která by vás v tomto případě neminula. Proto je daleko výhodnější se konsolidací půjček zavčas ochránit. Budete nadále splácet jen jeden úvěr za daleko jednodušších podmínek, dojde ke snížení měsíčních splátek, prodlouží se doba splatnosti a úroky spojené s poskytnutím půjčky nebudou nijak vysoké. O konsolidaci půjček můžete požádat i přímo on-line na webových stránkách soukromých investičních společností, kde po schválení žádosti budete kontaktováni pracovníkem společnosti a s ním se dále dohodnete na podrobnostech.

Konsolidace bez registru a bez zástavy

Značnou výhodou při sjednání konsolidace u soukromých společností je to, že nenahlíží do registru dlužníků a klienty si tak nijak neprověřují. Naopak banky posuzují i v případě konsolidace bonitu klienta a to může být jeden z důvodů, proč vás banka odmítne. Jestliže jste se v minulosti již dostali do zpoždění se splátkami, bude pro vás jednodušší využít nabídek soukromých firem. Jelikož investují svoje peníze do půjčky klientovi, obvykle vyžadují u vyšších půjček nějakou záruku. Tou bývá obvykle zástava nemovitosti. Pokud nechcete nebo nemůžete nabídnout nemovitost k zástavě, pak bude pro vás hledání o něco těžší, vše poté záleží na individuální dohodě mezi dlužníkem a věřitelem.

Napsat komentář