Půjčky pro podnikatele

pujcky-pro-podnikatele-min

Jste osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ) a máte díru v rozpočtu? Vaše podnikání je finanční koloběh příjmů a výdajů a vy momentálně čekáte na splatnost faktur? Nezoufejte a pomozte si alternativním způsobem financování svých závazků.

Podnikatelské úvěry

Jestliže jste se dostali do stadia, kdy musíte řešit, jak zajistit další peněžní prostředky pro provoz firmy, první co vás napadne je, že navštívíte banku kde máte založený firemní účet. Následně vás odradí zdlouhavý administrativní proces a úroková sazba za poskytnutý úvěr. Rovněž platí zásada, že banky více vycházejí vstříc firmám s dlouhou a zavedenou historií. Další vaše úvahy zřejmě povedou k příbuzným a známým, ale i tady můžete velice tvrdě narazit. Proto daleko jednodušší a efektivnější řešení naleznete u řady nebankovních společností.

Úvěr získáte ihned

Jako malý nebo střední podnikatel máte půjčku vyřízenou během chvilky a můžete tak hravě vyrovnat své závazky. Nemusíte nikde dokládat žádné výpisy z účtu ani daňová přiznání z minulých let, nikoho nezajímá účetnictví vaší firmy. Není nutno uvádět na co peněžní prostředky použijete. Velice snadno získáte statisícový úvěr na další rozvoj firmy.

Vše vyřídíte online

Nabídky různých finančních společností se nachází především na internetu. Zkuste porovnat pomocí jejich kalkulaček co bude pro vás vyhovující a ověřte si reference u stávajících klientů. Nebojte se, pořád existuje řada slušných a seriózních firem. Ty poznáte především podle toho, že vás do ničeho netlačí, nechtějí žádné poplatky předem a smlouvu o půjčce vám zašlou poštou nebo emailem. Vyplníte pouze kontaktní formulář, poté se vám ozve zástupce společnosti telefonicky a peníze jsou připsány na vámi zvolený bankovní účet. Vše jednoduše, rychle, bez problému a vy se můžete dále věnovat vaší podnikatelské činnosti.


Chcete nebankovní půjčku pro OSVČ? Začněte jednat a využijte naši bezplatnou burzu půjček. Jednoduše vložte poptávku po půjčce, ve které uveďte, kolik finančních prostředků potřebujete a jak s nimi plánujete naložit. Protože náš web sleduje nespočet soukromých peněžních institucí, záhy můžete očekávat nabídky připravené speciálně pro vás jako živnostníka

Napsat komentář