Rychlá dlouhodobá půjčka přes internet ihned bez registru

Scházejí vám peníze a marně hledáte vhodnou půjčku? Řešením může být rychlá půjčka, jejíž splatnost si rozložíte na delší dobu. Otázka je, kolik peněz vlastně potřebujete a jak máte v úmyslu se získanými peněžními prostředky naložit. Pokud vám chybí jen tisícovka do výplaty, určitě se vyplatí okamžitá mikropůjčka, kterou naleznete v nabídce řady nebankovních společností. Jestliže ale přemýšlíte o nějaké větší investici, plánujete rekonstrukci bydlení či koupi nemovitosti, nebo se chcete pustit do podnikání, pak vám jistě přijde vhod půjčka, jejíž splatnost si pohodlně rozložíte na několik měsíců až let. Takto si můžete půjčit bez problému několik desítek, stovek či milionu korun a v pravidelných měsíčních splátkách vypůjčenou částku včetně úroků uhradit. Dlouhodobé půjčky nabízí bankovní i nebankovní společnosti, stačí si jen vybrat půjčku za podmínek, které vyhovují jen a jen vám. Konečnou výši úvěru si také zvolíte sami, je zcela zbytečné brát si zbytečně vysokou půjčku, když ji ani nevyužijete. Sice vám možná bude připadat, že splátky v pohodě z měsíčního rozpočtu utáhnete, ale i tak nikdy nevíte do jakých problémů se v budoucnu případně dostanete. Můžete přijít o práci, onemocnět, rozejít se s partnerem a najednou splácení dluhu dostane zcela jiný rozměr. Proto si na sebe vezměte jen takový závazek, který v pohodě bez problému zvládnete. Jak tedy správně vybrat půjčku s dlouhodobou splatností?

Chci velkou půjčku

Dlouhodobá půjčka v bance

Na trhu se setkáte jak s nabídkou půjček od tradičních bankovních domů, tak i nebankovních společností. Nelze říci, která půjčka je lepší nebo horší, každá je poskytována se zcela specifickými podmínkami, které mohou vyhovovat právě jen a jen vám. Tedy konečné rozhodnutí, zda dáte přednost půjčce v bance nebo se raději obrátíte na nebankovní společnost je v konečném výsledku zcela na vás. Z části je ale také ovlivněno situací, v níž se momentálně nacházíte a která také předurčuje to, zda vám vůbec půjčku v bance přiklepnou. Všeobecně totiž musíte počítat s tím, že v bance na žadatele kladou dost vysoké nároky a jejich úvěrovým sítem neprojde jen tak někdo. V prvé řadě si vás  proklepnou v centrálním registru klientských informací, aby zjistili, zda máte nějaké další nesplacené dluhy či závazky. Pokud zjistí, že ano, jste zařazeni do kategorie problémových klientů, jimž je zpravidla úvěrová žádost zamítnuta. Kromě lustrace v registru dlužníků banka vznese požadavek i na doložení příjmu nejlépe z klasického trvalého zaměstnaneckého poměru. Když jste momentálně na pracáku nebo pracujete formou brigády, na dohodu, či máte pracovní poměr na dobu určitou, je to stejné jako s evidencí v registru dlužníků. Banka nabude dojmu, že vaše příjmy jsou vzhledem k požadované výši úvěru nedostatečné a tudíž je ohrožena splatnost půjčky, takže úvěrovou žádost zamítnou. Poněkud více benevolentní jsou u nebankovních společností, kde přistupují ke klientům s větším nadhledem a mají pro ně podstatně větší pochopení.

Nebankovní půjčka přes internet

Moderní doba elektronické komunikace přináší řadu možností, a tak je již zcela běžné, že jak své finance spravujete prostřednictvím online bankovnictví, stejně tak si lze sjednat i rychlou půjčku. Nabídka rychlých půjček přes internet je doménou zejména nebankovních společností, které vám v tomto prostředí umožní kompletně celé sjednání půjčky pod začátku až do konce. Navíc, na rozdíl od banky nejsou online půjčky nijak administrativně náročné, lépe řečeno, obejdou se bez jakéhokoli skenování dokladů či potvrzení. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní půjčku, přístup poskytovatelů ke klientům je zásadně rozdílný než v bance. Zde jsou totiž půjčky posuzovány více z individuálního hlediska, a tak se otevírá prostor k vyjednávání. Některé nebankovní společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, pak tato informace je předmětem dalšího posouzení a není rozhodujícím faktorem pro zamítnutí úvěrové žádosti. Pokud například nebankovní společnost vidí, že sice máte záznam v registru dlužníků, ale své dluhy jste již dávno uhradili, případně jsou v takové výši, že jejich splácení nijak výrazně nezasahuje do vašeho rodinného rozpočtu, pak nad vámi mohou přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Třeba za cenu vyšší úrokové sazby. Pak je zcela na vás, zda na nabídnuté podmínky přistoupíte či nikoli. Vždy máte možnost volby.

Chci malou půjčku

Dlouhodobá půjčka bez kontroly registru dlužníků

U nebankovní společnosti si lze sjednat půjčku v jakékoli výši. Žadatelé většinou upřednostňují malé drobné půjčky s krátkodobou lhůtou splatnosti, avšak ani dlouhodobé půjčky nejsou žádnou výjimkou. Velkou předností těchto půjček je jistě jejich časová nenáročnost, kdy kvůli žádosti nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku a být omezeni otevírací dobou pobočky. I větší půjčku se splatností několik měsíců či let si pohodlně vyřídíte doma na internetu. Žádost podáte na příslušných webových stránkách poskytovatele, zde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte, kolik a na jak dlouhou dobu si chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak v případě větší půjčky budete kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti a s ním se už dál dohodnete na dalším postupu. Někdo dává přednost osobnímu jednání, jiný raději vše vyřeší po telefonu či online chatu, v každém případě však počítejte s tím, že bude nutné dohodnout konkrétní podmínky splácení. Ty jsou závislé od dané výše půjčky. Některé nebankovní společnosti také nahlíží do registru dlužníků a podle získaných informací je vám přisouzena určitá bonita. Podle zákona si musí totiž všechny úvěrové společnosti předem ověřit platební schopnost žadatele. Když ale jako záruku splacení nabídnete například zástavu nemovitosti či se za vás zaručí další osoba jako spolužadatel o půjčku, okamžitě vás bude úvěrová společnost pohlížet z jiného světla. V takovém případě vám může například nabídnout i lepší úrokovou sazbu, případně i nějaké benefity navíc. Třeba v podobě odložení splátek nebo možnosti mimořádné splátky bez poplatku. Možností, jak získat dobrou půjčku na delší dobu je nespočet, jen musíte jejímu výběru věnovat větší pozornost.

K výběru vhodné půjčky přes internet můžete využít nejlépe online srovnávač půjček. S pomocí tohoto jednoduchého nástroje získáte okamžitý přehled o aktuální situaci na úvěrovém trhu, což vám konkrétní výběr půjčky podstatně usnadní.