Půjčka na auto bez doložení příjmu

Uvažujete nad tím, že si pořídíte nový vůz? Máte ale jasno v tom, jak nejlépe financovat jeho koupi? Máte-li dostatek peněz na účtu, můžete ho rovnou koupit za hotové, ale je otázka, zda je dobré se vydat ze všech peněz. Přeci jen existují i jiné způsoby, které vám zajistí ponechání určité finanční rezervy na bankovním účtu. Mnoho lidí například přemýšlí nad leasingem nebo koupí auta na splátky. Každá forma financování má své pro a proti, a tak se dá říci, že záleží nejen na vašich konkrétních možnostech, ale i na daném prodejci aut. Možná je i nepatrný rozdíl v tom, zda kupujete auto v autobazaru nebo ve značkovém autosalonu. Všude přistupují k financování koupě vozu jinak, i když valná většina prodejců aut přímo spolupracuje s finančními úvěrovými společnostmi. Proto není problém přímo využít jejich služeb a nemusíte zbytečně ztrácet hledáním vhodné půjčky. Někteří prodejci však při koupi auta na splátky požadují tzv. akontaci, což je poměrná část z ceny vozu, kterou je nutné zaplatit předem. Její výše je poměrně variabilní a liší se pořizovací cenou automobilu, značkou či stářím vozu. Avšak existují i velké autosalony, kde pořídíte nový vůz bez akontace na leasing. Ten zahrnuje zpravidla také pojištění, takže není nutno pojistku sjednávat zvlášť. Jen je potřeba počítat s tím, že po celou dobu splácení leasingu zůstává velký technický průkaz od vozidla u dané finanční společnosti a vy se stáváte skutečným majitelem teprve až po uhrazení poslední splátky.

Chci malou půjčku

Půjčka na auto

Půjčka na auto patří mezi jednu z nejčastějších půjček, které si lidé sjednávají. Kvalitní úvěrové produkty lze získat jak u banky, tak i nebankovních společností. Každá z nich ji samozřejmě poskytuje za zcela odlišných podmínek, a tak spíš záleží na tom, jaké máte možnosti. S nabídkou půjčky se sice setkáte rovnou v prodejně aut, ale to neznamená, že byste si ji museli hned brát, aniž ji porovnáte s jinými nabídkami na trhu. Sjednat si půjčku na prodejně může být možná pro někoho časově lákavé, ale ne vždy se bude jednat o dobrou půjčku. Sice zhruba do hodiny budete odjíždět v novém voze a veškeré administrativní záležitosti za vás dořeší pracovníci na prodejně, ale někdy se spíš vyplatí napřed si vše řádně promyslet. S výběrem vhodné půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček. Zde do vyhledávače zadáte své požadavky na půjčku a obratem se před vámi zobrazí rozsáhlý seznam bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Jednoduše si tak porovnáte nejen výši úrokové sazby, ale i dobu splácení, případně další podmínky. Je všeobecně známo, že u nebankovních společností jsou k zákazníkům více benevolentní a tudíž má šanci na získání půjčky téměř každý.

Nebankovní autopůjčka

Bankovní společnosti jsou co se týče půjček a úvěrů velmi přísné a jejich výběrovým sítem neprojde jen tak někdo. Z toho důvodu také odchází řada neúspěšných žadatelů a hledají možnosti někde jinde. Pokud si zvolíte ke sjednání půjčky nebankovní společnost, můžete si žádost vyřídit rovnou na internetu. Zde je pro případy autopůjčky pro vás rovnou připravený formulář, v němž uvedete parametry vámi vyhlédnutého vozu, výši půjčené částky, dobu splatnosti a následně ihned získáte vyrozumění o schválení či neschválení vámi požadovaného úvěru. Je-li vám půjčka přiklepnuta a vy souhlasíte s danými podmínkami, pak nic nebrání tomu, abyste dořešili veškerou administrativu. Některé společnosti vyžadují osobní návštěvu na pobočce, jinde je možno vše vyřídit rovnou v daném autosalonu nebo jen rychlou elektronickou cestou. Záleží tedy jen na vás, jaké formě jednání dáváte přednost a dle toho si sjednat požadovanou půjčku.

Chci velkou půjčku

Půjčka bez doložení příjmu

Jakákoli půjčka u nebankovní společnosti je podstatně jednodušší než půjčka v bance a ani autopůjčka není v tomto směru žádnou výjimkou. Řada žadatelů o úvěr v bance naráží na požadavek doložení příjmu. Pokud totiž nemáte potvrzení o příjmu z klasického trvalého zaměstnaneckého poměru, pak je to značný problém a i důvod k tomu, proč je vám bankovní půjčka zamítnuta. Když jste tedy momentálně bez práce nebo pracujete jen formou brigády, podnikáte, jste na mateřské, v důchodu, studujete, nemáte prakticky šanci dosáhnout na bankovní půjčku na auto. V tomto případě je určitě lepší obrátit se na nebankovní společnost, která striktně nepožaduje potvrzení o příjmu a vystačí si jen  s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. U nebankovní společnosti si můžete půjčku sjednat přímo z kategorie půjček na auto, které jako účelové půjčky mají lepší úrokovou sazbu a výši půjčky je také adekvátně rozložena doba splatnosti. Avšak kromě toho můžete k financování koupě vozu zvolit jakoukoli jinou spotřebitelskou půjčku, která je sice neúčelová, ale peněžní prostředky buď rovnou převedete bankovním transferem na účet prodejce aut a nebo zaplatíte v hotovosti na prodejně. Neúčelová půjčka na auto má však vyšší úroky a i délka splácení může být v kratším časovém intervalu, než jak byste potřebovali. Ale toto už záleží na vašem uvážení. Současně je třeba zmínit, že nebankovní společnosti se snaží svým klientům vyjít vstříc a pokaždé zohlednit jejich individuální možnosti a potřeby. Z toho důvodu se zde nabízí prostor k vyjednávání, abyste získali půjčku s co nejlepšími podmínkami pro sebe.

Půjčku na auto bez doložení příjmu si můžete sjednat u jakékoli nebankovní společnosti, které disponují rozsáhlou nabídkou autopůjček. Na trhu existuje řada solidních firem, které jsou pro vás zárukou kvalitních služeb.