Půjčky na vánoční dárky

Vánoce bez stromečku zasypaného dárky? Jen málokdo by takovou nedbalost dopustil. Vánoce si přece chceme všichni užít se vším všudy. Se salátem, kaprem, voňavým cukrovím a tajemným překvapením pod stromečkem. Vždyť o to tady jde především. Udělat svým blízkým radost a splnit jim jejich neobvyklá přání. Vždyť i malý dáreček potěší. Konec roku je tedy po finanční stránce velmi náročný a domácí rozpočet dostává pěkně zabrat. Pokud se vám nepodařilo našetřit nějakou částku na Vánoce během roku, jen stěží to na poslední chvíli zvládnete. To byste jedině museli vyhrát v loterii. Avšak daleko větší jistota je pro vás možnost půjčky. Na vánoce jsou připraveny nejen všichni obchodníci, ale i poskytovatelé finančních služeb. Vždyť sjednat si rychlou vánoční půjčku, obdarovat svoje blízké a prožít krásné vánoce má určitě své kouzlo. Navíc, když vypůjčenou částku dokážete hravě splatit v počátku následujícího roku, opravdu není nutné si s půjčkou příliš lámat hlavu. Vždyť na dluh dneska žije kdekdo. Z toho důvodu se také finanční společnosti předhání s nabídkou vánočních úvěrových produktů. Vybírat můžete z nepřeberného množství různých půjček a úvěrů a rozhodujícím by kromě úrokové sazby a doby splatnosti měla být i celková výše měsíční splátky a v neposlední řadě také rychlost, s jakou dokážete vánoční půjčku ujednat. Vzhledem k tomu, že na základě výběrových kritérií se mezi sebou jednotlivé produkty značně liší, je na vás, abyste uvážili, co získanými penězi chcete hradit a těmto aspektům potom přizpůsobte i výběr konkrétního poskytovatele.

Chci velkou půjčku

Rychlá půjčka od banky

Máte-li vedeno běžné bankovní konto a potřebujete rychle překlenout náročné vánoční období, pak bude jistě vhodné spolehnout se na kreditní kartu či případně využít možnosti kontokorentu. Oba úvěrové produkty vám umožní přečerpat svůj účet do předem povoleného limitu. Když se vám podaří odčerpanou částku vrátit na účet během bezúročného období, dá se v pohodě konstatovat, že je to nejlepší druh finanční výpomoci, jaký jste mohli využít. Avšak dejte pozor na sankční poplatky a úroky zprodlení, které jsou v případě pozdní úhrady opravdu nemalé. Naskakují každým dnem, a tudíž by se vám zase taková půjčka mohla pěkně prodražit. Proto pečlivě uvažte své možnosti, než v nákupním centru zaplatíte za pomoci kreditní karty. Pakliže těmito úvěrovými produkty nedisponujete a chtěli byste banku požádat o jejich vydání, připravte se na to, že musíte naplnit interní bankovní podmínky týkající se standardních úvěrových záležitostí. Abyste kreditku získali, musíte mít precizní platební morálku, stálý příjem a odpovídající zůstatek na účtu. Dle něj vám vlastně banka povolí maximální limit. Není výjimkou, že je klientům bank vydání kreditní karty zamítnuto, obzvlášť, když zjistí, že si na svých bedrech nesete další nesplacené závazky nebo jste momentálně v exekučním řízení. V takové situaci se pak můžete po půjčce poohlédnout v nebankovní sféře.

Okamžitá nebankovní půjčka

Nedostatek financí před vánocemi vyžaduje v prvé řadě akční řešení. Jen málokdo je ochoten v tomto vypjatém období trávit vyřizováním půjčky hodiny či dny na pobočce, shánět různá potvrzení a čekat několik dnů na schválení úvěrové žádosti. Kdepak, před Vánocemi musí jít všechno obzvlášť rychle. Kde máte jistotu, že vámi vyhlédnutý vánoční dárek se bude nacházet v obchodě i na druhý den? Nikde, a proto musíte jednat třeba i na lavičce nákupního centra. Naštěstí k tomu nepotřebujete nic víc než mobilní telefon a připojení k internetové síti. Vzhledem k tomu, ž oba tyto požadavky se dnes  nachází v jednom produktu, dokážete si půjčku sjednat jedna dvě.Určitě je ale dobré nejprve alespoň trochu zmapovat situaci na trhu a podívat se, co kdo nabízí. Nabídka vánočních půjček patří ke každoročním nebankovním standardům, ale je dobré se podívat, kdo s jakou novinkou přišel letos. K tomuto účelu nejlépe využijete online srovnávač půjček, kde do systému zadáte data “vánoční půjčka” a obratem získáte rozsáhlý seznam všech půjček aktuálně dostupných na úvěrovém trhu. Hravě si porovnáte jednotlivé nabídky a jednu z nich prostě vyberete. Přitom samozřejmě vezměte v potaz, zda jste schopni naplnit i podmínky, za kterých se nabízí. To znamená, že když je vaše osoba vedena v registru dlužníků, pak se určitě vyhněte poskytovateli, který v průběhu schvalovacího procesu nahlíží do registru dlužníků.

Chci malou půjčku

Vánoční půjčka i o víkendu

Vánoční půjčky jsou specifickou kategorií nebankovních společností a jedná se v podstatě o malé drobné mikropůjčky, které jsou zpravidla poskytovány do částky kolem deseti tisíc korun. Pokud ale potřebujete úvěr vyšší, není problém. Velkou předností nebankovních půjček je zcela určitě možnost individuálního přístupu ke klientovi, kdy si vždy můžete vyjednat podmínky jaké aktuálně potřebujete a jaké vyhovují jen a jen vám. Žádost o vánoční půjčku podáte přímo na webu poskytovatele, kde je k tomuto účelu již pro vás připravený krátký formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje, zadáte kolik a na jak dlouho chcete půjčit a kliknete na tlačítko odeslat. Žádost je okamžitě posouzena plně automatizovaným systémem, který ji ihned vyhodnotí a vás neprodleně informuje o výsledku schvalovacího procesu. Vzhledem k tomu, že je neustále v provozu, je možno žádost o půjčku podat kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu, tedy i včetně víkendu. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste na nákupy vyrazili každou adventní neděli a užili si pohodový předvánoční čas. Pokud je vám půjčka schválena, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté odchází peníze na váš bankovní účet a vy můžete prostřednictvím platební karty či případně hotovosti disponovat požadovanou částkou.

Půjčky na vánoční dárky náleží ke specifickým nebankovním úvěrovým produktům, které finanční společnosti nabízí zejména v období konce roku. Nabídka trhu se rok od roku mění, proto máte možnost rozsáhlého výběru.