Nebankovní půjčka pro čerstvé podnikatele

Začínáte s podnikáním? Pak se vám zcela jistě hodí do začátku každá koruna. Abyste dostatečně rozjeli svoji podnikatelskou činnost, bez vstupního kapitálu  se určitě neobejdete. Pokud můžete počátky svého podnikání financovat z vlastních zdrojů a máte tedy dostatek peněz na účtu, pak se můžete pustit s plnou vervou do práce. V opačném případě nezbývá nic jiného, než se spolehnot na půjčku. Přeci jen k provozování své činnosti potřebujete dostatečné prostory a je celkem jedno, zda se jedná o kancelář, drobnou provozovnu nebo přímo výrobní halu. Pokud si můžete půjčit nějakou korunu do začátku od rodiny, dá se to ještě považovat za výhru. Pokud ne, musíte se rozhlédnout po nabídce úvěrového trhu a podrobně prozkoumat jeho možnosti. Dříve než si však půjčku sjednáte, nejprve si ujasněte, kolik je nezbytně nutné, abyste si půjčili. Zadlužovat se zbytečně nad rámec svých možností jistě není dvakrát rozumné, a proto je zcela na místě, když si uděláte podrobný byznys plán a zvážíte své reálné možnosti. V počátcích podnikání se dá jen stěží odhadnout, jak brzy se prosadíte na trhu a jak rychle porostou zisky, proto přihlédněte vždy ke svým reálným možnostem nepouštějte se do zbytečných rizik. Jestliže jste ve svých úvahách došli až k nutnosti sjednání půjčky, pak je určitě dobré zvážit, kdo vám takovou půjčku poskytne a kam se pro ni vydáte. Možnosti úvěrového trhu jsou velmi rozmanité a chcete-li uspět s žádostí hned napoprvé, dobrá strategie se vám jistě bude hodit.

Chci malou půjčku

Půjčka na podnikání

Celá řada drobných živnostníků a podnikatelů utíká s čerstvým živnostenským listem do banky a žijí v naději, že je banka automaticky v jejich aktivitách podpoří. Pro někoho tak přichází první rozčarování, když zjistí, že jen podnikatelské konto v bance neznamená okamžitý zdroj neomezených finančních prostředků. Pokud totiž chcete půjčku od banky, musíte dodržet standardní postup při sjednávání půjček a to se týká i půjčky na podnikání. V bance si každého nově příchozího žadatele nejprve proklepnou v centrálním registru klientských informací a vznesou zásadní požadavek na vaše příjmy. A právě tady jako začínající podnikatelé narazíte na malý zádrhel. Vzhledem k tomu, že nemáte za sebou žádné účetní období a nemůžete bance v podstatě nic doložit, předpoklady pro úspěšné schválení půjčky jsou velmi mizivé. Jistou naději však vytváří předložení perfektně propracovaného byznys plánu, který když banku zaujme, může vás vás ve vaší činnosti podpořit. Není výjimkou, že se třeba například sama banka rozhodne na zajímavém projektu podílet a nabídne vám tak lepší podmínky splácení. Většina drobných živnostníků si však vystačí i s jen malou půjčkou v řádu několika desítek či stovek tisíc korun a kolikrát právě takovou sumu získat je nemalý problém. Banka kromě jiného vyžaduje také potvrzení o bezdlužnosti vůči pojišťovně a finančnímu úřadu, takže jestliže máte na svém kontě nějaký vroubek, případně je vaše osoba vedena v registru dlužníků, naděje na půjčku v bance klesá k nule. Nemusíte však zoufat, pořád je tu ještě nebankovní sféra a ta vám nabízí možnosti, o kterých možná nemáte ani ponětí.

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Nebankovní subjekty se přímo specializují na klientelu pro niž je jakákoli půjčka v bance naprosto nedostupná a to se týká také začínajících podnikatelů a drobných  živnostníků. Tyto osoby nemají na úvěrovém trhu právě ideální startovací pozici. Když ale svoji pozornost obrátíte přímo na sekci nebankovních půjček určených pro čerstvé podnikatele, šance na úspěšné získání úvěru se mnohonásobně zvyšuje. U těchto půjček většinou nebankovní společnosti nepožadují doložení příjmu a některé z nich ani nenahlíží do registru dlužníků. Je samozřejmé, že podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta, adekvátně odpovídají výši požadované sumy. Takže jesltiže požadujete půjčku v hodnotě několika set tisíc či milionu korun, určitě se bez ručení, ať už další osbou nebo majetkem neobejdete. Ovšem nemusíte ručit jen vlastní nemovitostí, stačí když budete mít souhlas vlastníka, že daný objekt bude sloužit jako zástava za splacení půjčky. Ručit tak lze domem, chatou, bytem, provozními budovami, stroji, zařízeními či dalším majetkem firmy. U nebankovní společnosti si však nemusíte sjednávat hned specifickou půjčku pro podnikatele ale jako fyzická osoba si můžete sjednat prakticky jakoukoli spotřebitelskou půjčku. Tato forma půjčky je vhodná zejména pro drobné živnostníky, kteří si kolikrát vystačí s menší částkou.

Chci velkou půjčku

Malá online půjčka i pro podnikatele

Podnikatel jako osoba samostatně výdělečně činná je kolikrát na štíru s penězi a může se dostat do nemalých problémů s financemi. Vázne splatnost faktur, není z čeho hradit pravidelné měsíční zálohy a už se vezete… Přitom i malá půjčka v řádu několika desítek tisíc korun je kolikrát lepší než kdyby se z vás stali dlužníci. Pokud takovou půjčkou pokryjete nezbytné výdaje, lze toto řešení považovat za daleko efektivní a jelikož i v konečném výsledku vás půjčka vyjde podstatně levněji než sankční poplatky a úroky z prodlení. U nebankovní společnosti si můžete sjednat i jakoukoli malou mikropůjčku, která se pro všechny stává okamžitým zdrojem financí. Rychlou online půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a vypisovat stohy papírů. Žádost podáte v elektronické podobě, což obnáší jen vyplnění velmi krátkého formuláře a jakmile jej odešlete, okamžitě projde schvalovacím procesem a vy jste obratem informováni o jeho výsledku. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně ihned poté odchází peníze na váš bankovní účet, případně, je-li to váš požadavek, mohou být vyplaceny v hotovosti. Některé nebankovní společnosti využívají různé alternativní metody,  kdy si pro hotovost zajdete do nejbližší trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Tím pádem i pro podnikatele je okamžitá nebankovní půjčka pohotovým řešením jakékoli finanční krize a můžete ji bez problému využít.

Nabídku půjček určených nejen pro čerstvé podnikatele naleznete téměř u každé renomované nebankovní společnosti, která důsledně dodržuje zásady zodpovědného půjčování a půjčí vám i s přihlédnutím k vašim individuálním možnostem.