Jak si půjčit na zaplacení všech dluhů bez registru a zástavy

Trápí vás neúnosně vysoké dluhy? Nevíte jak se s nimi vypořádat? Ani v tak nelehké situaci nevěště hlavu. Stále existuje řešení, jak s nimi nejlépe naložit a zbavit se jich jednou provždy. Pokud už dlužná částka přesahuje rámec vašich možností, pak zcela jistě stojí za úvahu možnost osobního bankrotu. Ten je nadějí pro všechny předlužené jedince a dokáže vás dlužné částky zbavit nadobro. Stačí, když jen splatíte třetinu svých závazků a zbytek vám bude jednou provždy odpuštěn. Avšak schválení osobního bankrotu je zcela v kompetencích soudu a má svá zákonem stanovená pravidla. Pokud jim vyhovíte, máte vyhráno. I když za cenu několikaletého odříkání, ale žádný z věřitelů si na vás už nepřijde. Ono dneska v podstatě dluží kdekdo. Nemusí se hned jednat o extrémně předlužené jedince, kteří se kvůli tomu ocitají na hranici sociální chudoby. Spoustu českých domácností je zatíženo splátkami různých půjček. Lidé si pořizují bydlení na hypotéku, auto splácí formou leasingu, domácnost vybaví díky spotřebitelskému úvěru a měsíční rozpočet dorovnají s využitím kreditní karty nebo kontokorentu na běžném účtu. Pokud máte všechny své záležitosti pod kontrolou, pak na takovém způsobu hospodaření nelze spatřovat nic špatného. Horší to je, jestliže dlužná částka převýší rámec vašich možností a vy nemáte na splátky. Pak se rázem půjčka změní v noční můru a vy nevíte kudy kam. Avšak vždy existují možnosti, jak si s dluhy poradit.

Chci velkou půjčku

Chcete půjčku na dluhy?

Pro zadlužené jedince je vidina další půjčky velmi lákavá, jelikož v ní vidí alespoň dočasné řešení momentální finanční krize. Díky nové půjčce jsou lidé v mnoha případech schopni pokrýt alespoň část splátek nebo dokonce celou půjčku zaplatit. V případě, že je exekuce na spadnutí, jistě lze takovou půjčku považovat za adekvátní řešení dané situace. Nicméně, je třeba vzít v potaz také to, že taková půjčka vás vyjde podstatně levněji, než kdybyste kromě sankčních poplatků a úroků zprodlení měli hradit ještě navíc nemalé náklady celého exekučního řízení. Ty dokážou dluh v hodnotě několika málo tisíc korun převýšit až několikanásobně. Na půjčku však není pozdě ani když jsou vaše dluhy ve fázi exekučního řízení. Dokonce existují nebankovní oddlužovací společnosti, které se přímo zabývají vyplácením exekucí. S jejich pomocí nejenže zaplatíte exekutorovi celou částku, ale získáte půjčku, kterou si můžete i o potřebnou sumu navíc navýšit. Kromě toho vám nebankovní společnost může poskytnout i veškerý právní servis, který je kolikrát ke zdárnému ukončení exekuce nezbytný. Renomovaní právníci vás mohou zastupovat na úřadech a vstoupit do jednání s věřiteli na základě vámi udělené plné pomoci. Jistě je dobré využít těchto nabízených služeb.

Půjčka bez registru

Chcete-li si sjednat půjčku a máte na krku dluhy, pak na úvěrovém trhu nemáte právě ideální startovací pozici. Celá řada finančních institucí není nakloněna tomu, aby půjčovala již zadluženým lidem. Je to dáno také tím, že dle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je povinností každé společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. K tomuto účelu využívají jednotlivé subjekty právě centrální registr klientských informací, kde jen pouhým náhledem snadno zjistí, jak na tom aktuálně jste. Jestliže zjistí, že jste zadluženi až po uši, pak je zcela běžnou praxí, že vám úvěrovou žádost ve vašem vlastním zájmu zamítnou. Velké renomované nebankovní společnosti se tak snaží ochránit své klienty před prohlubující se dluhovou pastí, z níž není úniku. Avšak na druhou stranu to neznamená, že byste si i s dluhy nemohli sjednat půjčku. Pokud vaše splátky půjček a úvěrů zcela zapadají do vašeho rodinného rozpočtu a odpovídají vašim příjmům, pak není problém si sjednat další půjčku. Celá řada nebankovních společností totiž přihlíží zpravidla k individuálním možnostem svých klientů, které je jistě dobré v tomto případě využít. Jen s dluhy nechoďte do banky, jelikož je celkem evidentní, že zde s žádostí nepochodíte. Banky zcela striktně dodržují své interní předpisy, které nepovolují poskytování půjček zadluženým lidem, v exekuci, insolvenci, s malými nebo nedoložitelnými příjmy, apod. Sázka na jistotu je v tomto případě nebankovní společnost, která je již předem připravena na to, že o půjčku žádají lidé v obtížné finanční situaci.

Chci malou půjčku

Malá půjčka bez zástavy

U kladně vyřízené žádosti o půjčku je také zcela zásadní fakt, o jakou sumu se vlastně jedná. Je celkem samozřejmé, že lépe si sjednáte jen malou půjčku v řádu několika jednotek či desítek tisíc korun, než úvěr v řádu stovek či milionu korun. U nebankovních společností si malou půjčku sjednáte jedna dvě a třeba také díky ní dokážete všechny své dluhy zaplatit. Pro lepší orientaci mezi nebankovními  půjčkami jsou jednotlivé úvěrové produkty řazeny do různých sekcí a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete zde půjčky před výplatou, půjčky bez registru, bez příjmu, pro nezaměstnané, pro ženy na mateřské, studenty, důchodce, atd., stačí si jen vybrat, co právě potřebujete. Pokud se jedná o malou částku, kolikrát finanční společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků a riziko půjčky vyváží jen vyšší úrokovou sazbou. Takovou malou půjčku si můžete sjednat rychle online na internetu bez jakéhokoli papírování, dokládání příjmů či kontroly registru dlužníků. O půjčce je rozhodnuto za pomoci plně automatizovaného systému, který je navíc neustále v provozu, takže o půjčku lze požádat kdykoli po dobu 24 hodin denně, o víkendu i ve svátek. Tím pádem se vám nabízí možnost okamžitého řešení jakékoli nenadálé finanční krize. Online půjčkou jste schopni zaplatit dlužnou částku i exekutorovi, pokud vám už netrpělivě přešlapuje v obývacím pokoji.

Půjčky bez registru a zástavy nabízí celá řada renomovaných nebankovních společností, které přihlíží k individuálním možnostem klienta a nevyžadují žádné poplatky předem.