Půjčky, které fungují

Nemůžete stále nalézt dobrou půjčku? A pokud už na ni narazíte, zase nedokážete vyhovět náročným podmínkám úvěrové společnosti? A nebo nechcete nebo nemůžete získat půjčku od banky? Přestože je na úvěrovém trhu půjček dost a dost, někteří lidé mají celkem problém nalézt pro sebe optimální řešení. Ve většině případů, je prvním rozhodujícím kritériem to, zda se jedná o bankovní půjčku a nebo se spokojíte s klasickým nebankovním úvěrem. Ne že by se s ohledem na kvalitu jednalo o něco jiného, ale přeci jen lze shledat dost zásadní rozdíly mezi půjčkou v bance a u nebankovní společnosti. Jednoduše se dá říct, že podmínky v bance jsou podstatně přísnější než u kterékoli jiné úvěrové společnosti, a to je také důvod, proč řada žadatelů odchází z banky s nepořízenou. Zato nebankovní sféra je ke klientům více benevolentní a dokáže akceptovat i jejich individuální potřeby. Výši půjčky si můžete stanovit sami, stejně tak i dobu splatnosti si lze upravit dle vašich možností. O tom všem svědčí zcela jistě i fakt, že nebankovní půjčky se vyznačují vyšší schvalovatelností svých úvěrových produktů, takže na nebankovní půjčku dosáhne bez problému prakticky každý. A to i v případě, že máte záznam v registru dlužníků a nemůžete nijak doložit své příjmy.

Chci velkou půjčku

Nebankovní půjčka pro každého

Úvěrový trh je doslova zahlcen různými úvěrovými produkty, ale tak jako všude i v oblasti financí lidé volí nejsnazší cestu k půjčce. Ta velmi často vede u nebankovních společností, jelikož v bance se celá řada žadatelů s konzervativním přístupem setká se zamítnutím úvěrové žádosti. Kolikrát jsou pak až překvapeni, jak jednoduché a přitom stejně kvalitní úvěrové produkty je možno získat v nebankovní sféře. I když někdy za cenu vyšší úrokové sazby, ale pokud taková půjčka splní svůj účel a díky ní třeba ochráníte svůj majetek před exekucí nebo dokážete včas výhodně investovat, pak se nedá považovat za unáhlené řešení. Nebankovní půjčka je schopna vám půjčit třeba i jen pětistovku před výplatou, a není výjimkou, že takovou půjčku poskytují některé nebankovní společnosti prvním žadatelům zcela zdarma bez poplatku. Možná to je vzdáleně taková obdoba kreditní karty v bance jejíž vlastnictví rovněž navazuje na splnění určitých podmínek a není zcela automatické pro každého klienta. Pokud se ale u nebankovní půjčky opozdíte se splátkami, počítejte s poměrně tučnými poplatky. Proto je vždy lepší, když se dostanete do problému, oslovit svého věřitele včas a společně nalézt schůdné řešení akceptovatelné pro obě strany. Za tu snahu vám to jistě stojí, nehledě na to, že každá opomíjená upomínka v poštovní schránce může nakonec skončit exekucí. A to byste jistě nechtěli.

Půjčka od soukromého investora

Určitou alternativou nebankovních půjček je půjčka od soukromého investora, kdy si vlastně půjčujete peníze od konkrétní fyzické osoby. Velkou předností takové půjčky je zejména to, že nemá žádné standardní podmínky, které byste museli naplnit. Podmínky půjčky vždy záleží na dohodě obou stran, a proto je velmi často vyhledávána klienty, kteří dávají přednost ryze individuálnímu řešení. Úroky v bance jim připadají příliš vysoké nebo nedokáží naplnit jejich standardní podmínky a u nebankovních společností jim nevyhovuje jistá variabilita úvěrových produktů. Nalézt dobrou půjčku se vším všudy, tak aby vám vyhovovala, opravdu je někdy tvrdý oříšek. Navíc, podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je povinností každé úvěrové společnosti si předem ověřit platební schopnost žadatele, takže vždy může nastat situace, že vám daná společnost žádost zamítne. Ať už z důvodu záznamu v registru dlužníků, vaší vysoké míře zadluženosti nebo nemožnosti doložit potvrzení o příjmu. Také pokud podáváte neúspěšně jednu žádost za druhou, ani tento fakt vás z pohledu poskytovatele nestaví do příliš důvěryhodného světla. Chcete-li se všem těmto trablům předem vyhnout, je podstatně jednodušší, když se rovnou obrátíte na soukromého investora, který nabízí vždy a za každých okolností možnost individuálních podmínek přesně dle vašich potřeb.

Chci malou půjčku

Půjčka se zástavou

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromého investora naleznete především v prostředí internetu na různých inzertních portálech v sekci finance, kde se to půjčkami a úvěry jenom hemží. Stačí když na uvedenou nabídku zareagujete a další postup už je vlastně závislý na akčnosti obou stran. Není problém, abyste nemohli mít půjčku třeba do hodiny. Půjčka od soukromého investora není nijak omezena, půjčit si můžete kolik chcete a na dobu, která vám bude vyhovovat. Půjčka je poskytnuta na  základě smlouvy o půjčce, jejíž součástí bývá velmi často i jistina splacení dluhu. Ta se používá zejména u vysokých půjček v řádu desítek, stovek či milionu korun. Jistina může mít v podstatě hodnotu cenného papíru, a proto ji nelze nijak zpochybnit. Je na ní jasně uvedeno kdo, kdy, komu a kolik má zaplatit. Jistina je soudně vymahatelná a poskytuje právní ochranu oběma stranám, tedy dlužníkovi i věřiteli. Jistina se používá taktéž v případě, že nemáte žádný majetek, kterým byste mohli za splacení půjčky ručit. Půjčka od soukromého investora je potom po dohodě vyplacena buď na bankovní účet nebo v hotovosti. Záleží jen na tom, co v danou chvíli preferujete nebo zda máte k dispozici bankovní účet. Někteří lidé mají třeba kvůli exekuci dočasně omezena dispoziční práva ke svému účtu, a proto je pro ně vyplacení půjčky na účet nemožné. Při hledání půjčky od soukromého investora můžete nejen využít různé nabídky, ale také můžete zvolit obrácený postup a sami půjčku poptávat. I tam se zvyšuje pravděpodobnost, že narazíte na dobrou nabídku, jelikož i sami investoři hledají různé investiční příležitosti a třeba vás některý z nich může sám oslovit.

Půjčky od soukromníka jsou určitou alternativou nebankovních půjček, kterou využívají zejména lidé, kteří nemohou získat půjčku díky standardním podmínkám u jiných úvěrových společností. Máte-li záznam v registru dlužníků nebo nemůžete momentálně doložit své příjmy, pak může být nebankovní půjčka ta pravá právě pro vás.