Půjčka pro matky na mateřské dovolené

Mateřská dovolená je sice jedno z nejkrásnějších období v životě každé ženy, ale přináší také spoustu starostí. Není výjimkou, že se právě ženy na mateřské ocitají velmi často v obtížných finančních podmínkách. Obzvlášť, pokud jsou na vše sami a mohou se v lepším případě spoléhat jen na pravidelně příchozí alimenty. Když i ty váznou, problém s penězi je na světě jedna dvě. Ale obdobně je na tom každá mladá domácnost, která je po celou dobu mateřské dovolené odkázána vlastně jen na jeden plnohodný plat. Výše peněžité pomoci v mateřství a následně i rodičovského příspěvku se totiž ani zdaleka nevyrovná výplatě, na kterou jste byli zvyklí. S příchodem dítěte do rodiny dostane domácí rozpočet zcela jiný rozměr. Náklady na dítě rostou přímo úměrně s jeho věkem, a tak se není třeba divit tomu, že tolik maminek rychle z mateřské spěchá opět do práce. V rodině je každá koruna dobrá, nehledě na to, že řada mladých domácností je zatížena o splátky hypotéky na bydlení, lidé platí leasing na auto, k tomu mají třeba spotřebitelskou půjčku na vybavení domácnosti, atd. Když pak přijde nějaký nenadálý výdaj, jen stěží se v rozpočtu najde nějaká koruna navíc, aby jej pokryla. Z toho důvodu přichází na řadu půjčka, která se dá považovat za určitých okolností za efektivní řešení. Pokud přispěje k tomu, že odvrátí hrozbu exekuce, vyrovná napnutý rozpočet před výplatou, zaplatí pokažený spotřebič v domácnosti, případně další účty za telefon, nájem, energie, a pod., pak lze považovat takovou půjčku za rozumné řešení domácí krize. Jestliže si však s její pomocí budete chtít pravidelně přilepšit k mateřské, pak může mít i taková půjčka dalekosáhlé důsledky, takže pozor na to. Kdo ale půjčí ženám na mateřské?

Chci malou půjčku

Bankovní půjčka pro matky na mateřské

Bankovní konto dnes zcela běžně ke spravování finančních záležitostí využívají téměř všechny domácnosti. Proto vás při nedostatku financí jistě jako první napadne nahlédnout do online bankovnictví a vyhledat jisté možnosti. V případě, že máte nastavený kontokorent na běžném účtu nebo kreditní kartu v peněžence, není problém, abyste svůj účet přečerpali do předem povoleného limitu. Navíc, když vypůjčené peníze vrátíte během bezúročného období, dá se tato půjčka považovat za velmi efektivní. Na poplatcích nezaplatíte ani korunu a finanční prostředky máte prakticky k dispozici ihned. Nikde nemusíte nic složitě vyřizovat. Pokud ale těmito úvěrovými produkty v bance nedisponujete a chtěli byste banku teprve o jejich vydání požádat, připravte se na to, že jen tak jednoduché to nebude. Vzhledem k tomu, že pro banku spadají ženy na mateřské mezi osoby bez doložitelného příjmu stejně jako nezaměstnaní nebo lidé na sociálních dávkách, žádost o půjčku vám zpravidla zamítnou. Proto se možná vyplatí někdy přemýšlet dopředu a připravit se na období mateřské i po finanční stránce. Když totiž banku požádáte o vydání kreditní karty nebo si budete chtít sjednat kontokorent ještě v době, kdy jste v plném pracovním poměru, pak jen stěží bude banka hledat důvod, aby vám žádost zamítla. Mateřská trvá několik let a nikdy nevíte do jakých svízelných situací se můžete dostat. Co ale podniknout v případě, že všechny možnosti bankovní půjčky jsou pasé? Obrátit se na konkurenci.

Nebankovní půjčka na mateřské

Nebankovní sféra nabízí rozsáhlý prostor k tomu, abyste svůj problém s penězi dokázali vyřešit ke své plné spokojenosti. Pro banky jsou kolikrát nebankovní úvěrové produkty velmi silnou konkurencí a řada lidí jim dává přednost před klasickou bankovní půjčkou. Hlavním důvodem je jistě jednoduchost, s jakou můžete nebankovní půjčku pořídit. Nevyžaduje totiž žádné komplikované papírování, na které jste jistě zvyklí z banky. Kromě toho si nebankovní půjčku velmi snadno sjednáte jen na internetu a nemusíte kvůli žádosti chodit na kamennou pobočku. Půjčit si můžete kolik chcete, výše úvěru není nijak omezena, ale je samozřejmé, že nejrychleji a bez jakýchkoli průtahů si vyřídíte rychlou půjčku v řádu jednotek či desítek tisíc korun. K takové půjčce nepotřebujete ani ručitele a je vám k dispozici kdykoli po dobu 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Tím pádem se malá nebankovní půjčka stává dostupnou pro široký okruh žadatelů, o čemž svědčí i vysoká schvalovatelnost nebankovních půjček.

Chci velkou půjčku

Rychlá půjčka na účet

Máte-li problém s penězi, zejména když jste na mateřské, pak jistě čas hraje dost zásadní roli. To znamená, že potřebujete takovou půjčku, jejíž vyřízení vám zabere maximálně několik minut času a peníze vám pošlou rovnou na bankovní účet. Takové nároky splňuje rychlá malá nebankovní mikropůjčka, která je prioritně určena k tomu, aby pomohla svým klientům v nouzi. Vzhledem k tomu, že k žádosti o půjčku nemusíte nic dokládat a kompletně celou si ji vyřídíte jen na internetu, je vhodná také pro ženy na mateřské dovolené, které nemohou nijak doložit své příjmy. Na úvěrovém trhu jsou všeobecně matky na mateřské dovolené považovány za osoby bez příjmu, a tím pádem není možno u některých poskytovatelů naplnit požadavek na doložení příjmu. Avšak u nebankovních půjček naleznete přímo sekci půjček určených speciálně ženám na mateřské, které mají již předem podmínky stanoveny tak, aby nebylo pro žadatele problém jim vyhovět. Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě také fakt, že každou podanou žádost posuzují individuálně, proto vždy máte šanci si domluvit podmínky splácení dle svých potřeb. Žádost o nebankovní půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouho potřebujete půjčit. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji záhy vyhodnotí a vás neprodleně informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na bankovní účet. U malé mikropůjčky nemusíte také uvádět účel použití peněžních prostředků, tudíž vyplacené peníze můžete použít na cokoli, co je aktuálně potřeba uhradit.

I když matky na mateřské dovolené mají co se týče půjček možnosti značně omezené, přeci jen existuje celá řada nebankovních produktů, které jsou snadno dostupné. Jedná se zejména o malé drobné půjčky, jejichž splatnost je rozložena na několik týdnů a jsou poskytovány bez poplatku předem.