Půjčka na dluhy bez nahlížení do registru

Dluhy jsou velmi nemilá záležitost  a kolikrát vám dokážou obrátit celý život naruby. Obzvlášť, když dojdou až do fáze exekučního řízení, kdy je v ohrožení veškerý váš majetek. V dnešní době není výjimkou, že lidé mají na krku ne jednu, ale i vícero exekucí najednou a poradit si s takovou situací není právě jednoduhé. I když na druhou stranu jen stěží najdete domácnost, která by do jisté míry nebyla zatížena nesplacenými závazky. Je celkem běžné, že si lidé pořizují bydlení na hypotéku, auto mají na leasing, domácnost vybaví díky spotřebitelské půjčce a běžně nakupují za pomoci kreditní karty. Důležité však je odhadnout, kdy se ještě jedná o únosnou mez a kdy se už pouštíte do nadměrných rizik. Pokud máte domácí rozpočet nastavený tak, že výše měsíčních splátek se do nich v pohodě vejde a nijak tím netrpí váš životní standard, pak se dají takové závazky považovat za celkem efektivní řešení. Problém nastává, když se už zadlužíte nad rámec svých možností, jedna půjčka stíhá druhou a je zcela evidentní, že sjednané půjčky nedokážete z vašich příjmů hradit. Takoví předlužení lidé se pak chytají každého stébla a doslova vytloukají klín klínem. V těchto situacích pak nezbývá nic jiného než zkusit požádat o osobní bankrot, který vás dokáže oddlužit jednou provždy. Avšak i ten má svá jasně daná pravidla a nelze jej aplikovat na všechny vaše závazky. Z toho důvodu je mnohdy lepší raději dluhům předcházet a snažit se jim za každou cenu vyvarovat. Když už se tak ale stane a dlužíte, pak je určitě na místě se co nejdříve dlužné částky zbavit, aby nikde nebujela a nenarůstala o zcela zbytečné sankční poplatky a úroky z prodlení. Řešením může být půjčka na dluhy, která je připravena pomoci všem zadluženým lidem.

Chci velkou půjčku

Půjčí banka zadluženým lidem?

Máte-li účet v bance a veškeré své finanční záležitosti spravujete prostřednictvím online bankovnictví, pak vám při nedostatku financí jistě první myšlenka padne na bankovní půjčku. Banky jsou pro většinu lidí zárukou důvěryhodnosti a v podstatě si ani nedokáží představit, proč by jim banka neměla vyhovět. Zejména, když jsou jejími dlouholetými klienty po řadu let a běžný účet funguje bez problému. Až sem by to bylo všechno v pořádku, ale v případě podané úvěrové žádosti banka zareaguje trochu jinak. V prvé řadě si každého žadatele proklepne v centrálním registru klientských informací a jakmile zjistí, že máte na svých bedrech plno dalších nesplacených závazků nebo dokonce exekuci, pak vám jednoduše úvěrovou žádost zamítne. Banky nemají žádný prostor k tomu, aby zadlužení lidé dokázali vyhovět striktním podmínkám bankovních půjček a úvěrů. Nehledě na to, že si i každého klienta posoudí z hlediska jeho příjmů a je zcela běžné, že nezaměstnaní, lidé na sociálních dávkách, matky na mateřské, důchodci, začínající podnikatelé nemají obvykle šanci na bankovní půjčku dosáhnout. Máte-li tedy dluhy, je kolikrát lepší hledat rovnou řešení v nebankovní sféře, než ztrácet zbytečně čas v bance.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Mezi nebankovními půjčkami a úvěry naleznete zcela specifickou sekci, která je přímo určena zadluženým lidem. Kromě klasických půjček pro lidi v exekuci, bez kontroly registru dlužníků nebo přímo pro dlužníky zde naleznete i speciální typy oddlužovacích společností, které se zabývají vyplacením všech dluhů, zejména ve fázi exekučního řízení. Oddlužovací společnost vám nejenže poskytne potřebnou finanční výpomoc, ale také celý právní servis, který je nutný ke zdárnému ukončení celého exekučního řízení. Oddlužovací psolečnosti disponují rozsáhlým týmem zkušených právníků, kteří se v dané problematice pohybují jako ryba ve vodě. Mohou vás zastupovat při jednání na úřadech a pomohou s celou administrativní legislativou. Oddlužovací společnost dlužnou částku odešle přímo na bankovní konto věřitele a vy jen podepíšete smlouvu o půjčce, kterou je možno i navýšit o potřebný finanční obnos. Tím pádem se tedy zbavíte nejen původního dluhu se všemi jeho sankcemi a poplatky, ale sami pro sebe získáte další peněžní prostředky jejichž použití nemusíte nikomu zdůvodňovat. Novou půjčku můžete použít na co chcete.

Chci malou půjčku

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Nebankovní půjčky, které spadají do specifické sekce půjček pro dlužníky, mají své podmínky již předem nastaveny tak, aby jim dokázaly bez problému vyhovět právě zadlužení lidé. To znamená, že je celkem zbytečné, aby v tomto případě poskytovatelé nahlíželi do registru dlužníků, když je celkem evidentní, že zadlužené osoby se jen stěží bez evidence obejdou. Z toho důvodu zejména malé rychlé mikropůjčky nenahlíží do registru dlužníků a spokojí se jen s uvedenou informací o výši vašich příjmů. Vzhledem k tomu, že se jedná většinou o malé drobné částky, úvěrová žádost je posouzena na základě plně automatizovaného systému, který ji vyhodnotí jen za pomoci vašich poskytnutých informací. Avšak u takových půjček je míra rizika vyvážena vyšší úrokovou sazbou a je tedy zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Chcete-li získat větší finanční obnos v řádu několika set tisíc korun či milionu, pak se to bez další poskytnuté záruky splacení asi neobejde. Není výjimkou, že za úvěr v hodnotě několika milionů korun žadatelé ručí nemovitostí. Takovou zárukou ale zase můžete dosáhnout na lepší podmínky splácení, nebankovní společnost vám nemůže nabídnout nižší úrokovou sazbu či další benefity navíc v podobě odkladu splátek na určitou dobu nebo možností jednorázového splacení bez sankce či mimořádné splátky bez poplatku. V každém případě nebankovní společnosti posuzují každou úvěrovou žádost individuálně, takže vždy máte možnost vyjednat si půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků, čímž můžete veškeré své dluhy vyrovnat.

Půjčku na splacení dluhů nabízí celá řada solidních nebankovních společností bez poplatku předem a za podmínek, kterým dokáží vyhovět i zadlužení lidé. Půjčka je podložena jasnou transparentní smlouvou.