Je možné získat půjčku, když mám exekuci?

Exekuce sama o sobě je velmi nemilá záležitost. Kdo ji zažil, jistě o ní ví své. Znenadání se vám exekutor zjeví za domovními dveřmi a než se nadějete, máte veškeré zařízení domácnosti oblepené žlutými nálepkami. V lepším případě se možná dohodnete na splátkovém kalendáři, v tom horším vám rovnou obstaví účet v bance a rozprodá majetek v dražbě. Co naplat, když už dluhy dojdou tak daleko a věřitelé jsou značně netrpěliví, je pak těžké hledat nějaké rozumné řešení. Avšak i když vám už exekutor přešlapuje doma v obýváku, pořád je tu šance na záchranu. Jak se říká, i tonoucí se stébla chytá, a tak pro dlužníka v tak ožehavé situaci existuje řešení. Stačí si sjednat rychlou půjčku a celou exekuci jednorázově vyplatit. K tomuto účelu slouží různé oddlužovací společnosti, které se přímo vyplácením exekucí zabývají. Když je oslovíte a využijete jejich služeb, podaří se vám rychle celou nemilou záležitost zprovodit ze světa a navíc ještě ušetříte. Nově sjednaná půjčka totiž vyjde v konečném výsledku kolikrát levněji než splacená dlužná částka navýšená o tučné sankční poplatky a úroky zprodlení. A to není všechno. K této částce si připočtěte ještě odměnu exekučnímu úředníkovi, který se jí bude dožadovat. Není výjimkou, že z původní nezaplacené tisícikoruny třeba za parkování vznikne dluh v řádu několika tisíc korun. Proto i když máte na krku exekuci, pořád je tu řešení. Jen to chce celou situaci pevně uchopit do svých rukou a postavit se k problému čelem. Jen tak uspějete.

Chci malou půjčku

Kam pro půjčku s exekucí?

Je všeobecně známo, že dlužníci na finančním trhu půjček a úvěrů nemají dvakrát na růžích ustláno a jejich možnosti jsou značně omezené. To však neznamená, že by si nemohli nikde půjčit peníze. Jen je třeba zvolit vhodnou společnost. Kromě již zmiňovaných oddlužovacích společností jsou tu ještě mnohé další, které jsou připraveny na to, aby zadluženým lidem pomohli. Půjdete-li pro půjčku do banky, pak vězte, že zcela určitě nepochodíte. Zde totiž lidé s exekucí na krku nepatří mezi bonitní klientelu a v jejich případě je míra rizika pro banku natolik vysoká, že raději úvěrovou žádost zamítnou, než aby se obávali o návratnost svých vynaložených investic. Proto je mnohem efektivnější, když se rovnou obrátíte na nebankovní subjekty, kde mají pro dlužníky mnohem větší pochopení a snaží se jim pomoci. U nebankovních společností naleznete přímo sekci půjček pro dlužníky, pro lidi v exekuci, bez kontroly dlužníků, apod. Ve všech těchto kategoriích je možno nalézt úvěrový produkt, který bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům. S jeho výběrem vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček na internetu, kde si do systému zadáte jen svá požadovaná kritéria  a vzápětí získáte rozsáhlý seznam všech půjček aktuálně dostupných na trhu. Kromě toho je u každé půjčky rovnou viditelné, za jakých podmínek je nabízena a s jakou úrokovou sazbou. Tím si výběr velmi usnadníte a můžete v pohodlí svého domova v klidu uvážit jednotlivé nabídky.

Malá půjčka online

Jakmile se na úvěrovém trhu trochu zorientujete a vyberete vhodný úvěrový produkt, samotnou žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Je celkem samozřejmé, že je mnohem snazší sjednat si malou půjčku u nebankovní společnosti, která ani nenahlíží do registru dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu z trvalého zaměstnaneckého poměru. Takové možnosti nabízí zejména rychlá online půjčka, která spadá mezi klasické nebankovní mikropůjčky, jejichž úkolem  je primárně pomoci v jakékoli nenadálé tísni tedy i exekuci. Malou drobnou mikropůjčku si sjednáte rychle online a nemusíte kvůli žádosti nikam utíkat na pobočku. Vzhledem k tomu, že podaná žádost je zpracována za pomoci plně automatizovaného systému, půjčka je k dispozici žadatelům ve dne v noci 7 dní v týdnu. Tudíž se na ni můžete spolehnout v jakékoli situaci. Půjčka se obejde bez sebemenší administrativy, nemusíte mít ručitele, ani uvádět účel použití peněžních sportředků. Zkrátka vyplacenou půjčku můžete použít na cokoli, co právě potřebujete.

Chci velkou půjčku

Půjčka bez registru

Dlužníci s nesplacenými závazky jsou evidováni v centrálním registru klientských informací, který slouží úvěrovým společnostem k tomu, aby zjistili, zda míra zadluženosti u jejich klientů nepřesahuje již únosnou mez. Přeci jen solidní úvěrové společnosti dbají na zásady zodpovědného půjčování a předluženým lidem už žádnou další půjčku neposkytují. Je to vlastně i v jejich vlastním zájmu, jelikož jsou tak ochráněni před dluhovou pastí z níž není úniku. V tak extrémním případě pomůže snad už jen osobní bankrot, avšak ani ten nelze bezmyšlenkovitě aplikovat na všechny dluhy. Má svá jasně daná pravidla, která je nutno dodržet. Pokud ale případným náhled do registru poskytovatelů půjček zjistí, že další závazek je pořád v rámci vašich možností, pak není důvod, aby vám půjčku zamítli. Většinou se jedná o malé půjčky u nichž je ale riziko vyváženo vyšší úrokovou sazbou, s níž je nutno počítat. Je tedy vždy na uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Avšak najdou se i takové společnosti, které prvním žadatelům poskytují půjčku zdarma bez poplatku. Z toho důvodu je vždy dobré věnovat samotnému výběru půjčky dostatečnou pozornost a vybrat opravdu vhodného poskytovatele, který bude akceptovat vaše možnosti a potřeby. Vždy ale existuje způsob, jak si i člověk s exekucí může půjčkou pomoci.

Lidé v exekučním řízení mají možnosti půjček značně omezené, avšak pořád existuje určitá šance u nebankovních subjektů, kde v nabídce naleznete specifickou kategorii půjček pro lidi v exekuci.