Půjčka ve zkušební době bez registru

Nové zaměstnání s sebou přináší i zkušební dobu, během které se ukáže, zda se pro tuto pracovní pozici hodíte či nikoli. Zkušební doba je dána podle zákona a délka trvání je sjednána v pracovní smlouvě. Zpravidla se jedná o dva měsíce, kdy si musí zaměstnanec osvojit všechny pracovní návyky tak, aby později mohl plně vykonávat danou práci. Pokud během zkušební doby zjistíte, že taková práce není nic pro vás, není problém, abyste pracovní poměr ukončili ze dne na den bez udání důvodu. Ovšem stejně tak se můžete setkat s reakcí zaměstnavatele, který vám může dát okamžitou výpověď bez udání důvodu. Jelikož je období zkušební doby určeno k tomu, abyste se spoustu věcí naučili, odměna za práci je také o něco málo nižší než pozdější plnohodnotný plat odpovídající danému pracovnímu místu. Je celkem samozřejmé, že v počátku asi neodvedete tolik práce a budete k sobě potřebovat nějakého kolegu, který vás do všeho zasvětí. Proto není divu, že se i v období zkušební doby můžete dostat do problémů s financemi. Domácí rozpočet je pevně daný a přeci jen vaše příjmy nejsou natolik vysoké, abyste si mohli cokoli dovolit. Když pak přijde nějaký nenadálý výdaj a úspory v bance jsou na nule, nezbývá než si vypomoci alespoň malou půjčkou. Půjčí ale někdo lidem ve zkušební době? Ano i ne, záleží na tom, koho s žádostí o půjčku oslovíte. Když zvolíte tu správnou finanční společnost, můžete půjčku získat hned napoprvé, v opačném případě může být i jen samotný fakt, že nemáte stálou pracovní smlouvu důvodem k tomu, aby vám žádost o půjčku zamítli. Kam se tedy vydat pro půjčku ve zkušební době?

Chci velkou půjčku   

Půjčka ve zkušební době

Pokud jste zvyklí veškeré své finanční záležitosti řešit v bance, přeci jen během zkušební doby se jí raději vyhněte. Bankovní domy jsou při schvalování půjček a úvěrů opravdu nekompromisní a nepůjčí jen tak každému. I když na jednu stranu je celkem důležité, kolik peněz vlastně požadujete a jak s nimi chcete naložit. Jestliže přemýšlíte o dlouhodobé půjčce na bydlení, hypotéce či jiné formě spotřebitelské půjčky, přeci jen s žádostí vyčkejte, až vám dají v zaměstnání smlouvu nastálo. Všechny banky totiž k žádosti o půjčku vyžadují doložení vašeho příjmu a na jeho výši dost záleží, zda vám půjčku přiklepnou či nikoli. Pokud tedy vyčkáte až po skončení zkušební doby, získáte u banky mnohem větší bonitu a současně větší šanci, že vám úvěr schválí. Pokud vám ale chybí jen pár jednotek či desítek tisíc korun, pak bude možná více efektivnější, když se po půjčce poohlédnete spíš v nebankovním sektoru. Ovšem za předpokladu, že nemáte v peněžence ani kreditní kartu či povolený kontokorent u běžného účtu. V takovém případě by vás půjčka od banky vyšla podstatně levněji, přičemž odčerpat můžete všechny peníze až do výše povoleného limitu. Ovšem myslete i na to, že taková půjčka má smysl jedině tehdy, pokud peníze vrátíte během bezúročného období, kdyby došlo na sankční poplatky, pěkně se vám prodraží.

Nebankovní půjčka bez registru

Ve zkušební době je nebankovní půjčka určitě sázkou na jistotu. Nebankovní společnosti totiž mají podmínky, za kterých jsou půjčky poskytovány již předem nastaveny tak, aby jim dokázali vyhovět i neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku. Dá se říci, že s nimi i předem počítají. Z toho důvodu nebazírují na doložení příjmu z trvalého zaměstnaneckého poměru  a nelustrují vaši osobu ve všech registrech dlužníků. Samozřejmě, že vše se odvíjí také od výše požadované sumy. Pokud si vystačíte jen s pětistovkou do výplaty, pak většina nebankovních společností ani nekontroluje registry dlužníků a v žádosti stačí uvést pouze informaci o vašich pravidelných příjmech. Ty mohou navíc mít rozmanitou podobu. Může se jednat o brigádu, výplatu podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, mateřské, důchodu, stipendia, renty, apod. Tím pádem také na nebankovní půjčku dosáhne mnohem větší okruh žadatelů, což dokládá i vysoké procento schvalovatelnosti nebankovních půjček. Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě i fakt, že subjekty posuzují každou podanou žádost z individuálního hlediska, takže pokud jste vedeni v registru dlužníků, neznamená to automaticky, že vaši žádost zamítnou. Pořád máte šanci půjčku získat, zejména, když všechny své závazky máte již dávno uhrazeny a vaše osoba zde přetrvává jen z důvodu nutné několikaleté evidence.

Chci malou půjčku

Nebankovní půjčka online

Nebankovní půjčku jste schopni si sjednat přímo rychlostí blesku. Žádné složité vyřizování se konat nebude. Nepotřebujete žádné papíry, potvrzení ani skenovat doklady. Stačí se jen připojit k internetové síti a mít po ruce mobilní telefon. Půjčku si totiž sjednáte kdykoli, ve dne v noci, 7 dní v týdnu a dokonce i ve svátek. Jak je to možné? Takový komfort, jaký vám nebankovní půjčka poskytuje je možný jen  díky tomu, každá podaná žádost je posuzována za pomoci plně automatizovaného systému a ten je neustále v provozu. Kdybyste si třeba s podáním úvěrové žádosti nevěděli rady a chtěli poradit, můžete na webu společnosti využít i online chat. Schválení půjčky tedy neprobíhá tak složitě jako na pobočce, ale pouze rychlým elektronickým způsobem. Žádost o půjčku podáte přímo na webu dané úvěrové společnosti a to tak, že vyplníte jen krátký formulář, který vám je tady k dispozici. V něm uvedete pouze základní údaje o své osobě a zanecháte na sebe kontakt (email, telefon). Jakmile žádost odkliknete, okamžitě nastartujete schvalovací proces, o jehož výsledku jste do několika málo minut obratem informováni. Je-li kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete do systému a dokončíte poslední krok, během něhož odchází peníze na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Přitom není nezbytně nutné, abyste u některých nebankovních společností měli konto v bance. Hotovost vám vyplatí i bez něj a to jednou z alternativních metod, kdy si pro peníze zajdete k nejbližšímu platebnímu terminálu třeba na čerpací stanici nebo v trafice. Tím pádem vás ani ve zkušební době nemůže nedostatek financí nikdy zaskočit. Navíc, jakmile skončí zkušební doba a vy získáte pracovní smlouvu na dobu neurčitou rovněž se vám zvedne plat a půjčku bez problému splatíte.

Rozsáhlou nabídku velmi kvalitních úvěrových produktů naleznete především u zavedených certifikovaných společností, které jsou stálicí na trhu. Půjčky jsou poskytovány s odlišným úrokem a za rozličných podmínek.