Pomůže konsolidace půjček zadluženým lidem s exekucí?


Dostali jste se do finanční tísně? Dlužná částka neúprosně narůstá každý dnem a věřitelé se oprávněně domáhají svých pohledávek? Taková situace si žádá urychlené řešení. Pokud budete hrát roli mrtvého brouka a ignorovat složenky v poštovní schránce, věřte, že je jen otázka času, kdy se exekutor objeví za vašimi domovními dveřmi. Veškerý váš majetek se rázem ocitne v ohrožení a kvůli vysokým nákladům exekučního řízení se dlužná částka ještě více znásobí. Není to úplně zbytečné? Když celou situaci podchytíte včas, získáte opět nad financemi kontrolu a snadno uhradíte všechny závazky. Jaké tedy existuje východisko z nouze?

Půjčka pro zadlužené

Celá řada lidí se snaží dluhy zatížený domácí rozpočet oživit další půjčkou, a to i přesto, že zadlužené osoby nepatří u úvěrových společností právě mezi bonitní klientelu. Zejména banky jsou v tomto směru velmi nekompromisní. Úvěrový trh však disponuje rozsáhlou nabídkou půjček pro zadlužené s exekucí, které mají podmínky splácení nastaveny tak, aby jim dokázali bez problému vyhovět i klienti nacházející se v exekučním řízení. Nebankovní úvěrové společnosti přihlíží k individuálním možnostem každého klienta a nabídnou optimální řešení. Dokonce není problém sjednat si malou půjčku o víkendu, která se tak i pro zadlužené jedince stává pohotovým zdrojem financí.

Konsolidace půjček

Pokud si na svých bedrech nesete několik půjček najednou a jejich pravidelné splátky jsou nad rámec vašich možností, pak je třeba hledat urychlené řešení. Jako první se určitě pokuste dohodnout s věřiteli na nové podobě splátkového kalendáře či odkladu splátek na určitou dobu. I když se z jejich strany možná neshledáte právě s pochopením, pořád máte jedno eso v rukávu. Můžete požádat o konsolidaci půjček a tím výrazně ulevit domácímu rozpočtu. V rámci konsolidace sloučíte všechny bankovní i nebankovní půjčky a úvěry do jednoho úvěrového produktu, měsíční splátky nastavíte dle aktuálních potřeb a prodloužíte dobu splatnosti. Tím výrazně ušetříte na poplatcích, které budete dál hradit už jen za jednu jedinou půjčku.

Před dluhy se nikdy nikam neschováte, a proto je určitě dobré veškeré finanční záležitosti řešit včas. S pomocí půjčky pro zadlužené můžete bez problému dostát svým závazkům a vyhnout se tak nákladnému exekučnímu řízení.