Půjčka přes internet pro dlužníky

Potřebujete rychlou půjčku? Spadáte ale mezi dlužníky? Máte za sebou špatnou finanční minulost, díky níž jste se dostali až do evidence registru dlužníků? Co naplat, dluhy se musí řešit zavčasu. Před nimi nikdy nikam neutečete a rozhodně nemá cenu stavět se do pozice mrtvého brouka. Ale i když si nesete na svých bedrech další nesplacené závazky, neznamená to, že byste si nemohli vzít půjčku. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách  a úvěrech si musí každá úvěrová společnost prověřit platební schopnost žadatele, avšak jakou metodou, to už je zcela na ní. Některé společnosti k tomuto účelu využívají pouze informace z centrálního registru klientských informací, jiní vyžadují navíc doložení příjmu, případně zástavu nemovitosti. Tyto jednotlivé faktory samozřejmě odpovídají konkrétnímu charakteru půjčky, a tak i jako zadlužený klient úvěrové společnosti máte naději na úspěšné schválení půjčky. Jen je třeba vždy uvážit, nakolik dluhy nad vámi mají převahu. Pokud jsou jednotlivé splátky pořád v rámci vašich možností a nijak nenarušují běžný rozpočet rodiny, pak je možno uvažovat o další půjčce. V případě, že se ale snažíte splácet půjčku půjčkou, vězte, že tato cesta nikam nevede a může vás dovést až do úplného konce. Jaké jsou tedy možnosti půjček pro dlužníky?

Chci malou půjčku

Může zadlužený klient získat půjčku v bance?

Tradiční bankovní domy jsou všeobecně známy přísnými podmínkami, co se poskytování půjček a úvěrů týče. Problém získat půjčku v bance mají nejen začínající podnikatelé, ale i všichni ti, kdo nejsou v trvalém zaměstnaneckém poměru a nedisponují příjmy v optimální výši. Pokud navíc ještě banka přijde na to, že jste vedeni v registru jako dlužník, případně jste v exekuci nebo insolvenci, ohodnotí vás tak nízkou bonitou, že to v žádném případě na schválení půjčky nebude stačit. Přitom někdy se nemusí hned jednat o chronicky předlužené jedince, kteří se pohybují na hranici sociální chudoby. Stačí jen, že máte hypotéku na dům, platíte leasing na auto, k tomu nějakou drobnou spotřebitelskou půjčku, používáte kreditní kartu a občas vám vypomůže i kontokorent na běžném účtu. I za takové situace se vám může stát, že z pohledu banky budete mít na svých bedrech již příliš mnoho závazků, které by splácení případné další půjčky mohly vážně ohrozit. Někdy je sice možno nabídnout ručení za půjčku formou zástavy nemovitosti, či další osoby jako ručitele, ale to vše se odvíjí  jednak od konkrétní výše půjčky a vašich možností. Vzhledem k tomu, že získat bankovní půjčku není až tak snadné, jak se na první pohled zdá, řada klientů rovnou přechází do nebankovní sféry.

Nebankovní půjčka pro každého

Záznam v registru dlužníků dokáže při žádosti o půjčku pěkně zamotat hlavu. Přitom kolikrát se do něj dostanete ani nevíte jak. Zaměstnavatel se opozdí s výplatou nebo čekáte na výplatu nemocenské, sociálních dávek či podpory v nezaměstnanosti a začnou se vám hromadit složenky na lednici. Když pomine termín splatnosti, začne se vám díky úrokům a sankčním poplatkům navyšovat dlužná částka a pokud dluh nezaplatíte ani po třech měsících, už jste vedeni v registru. Zde se vedou záznamy již od pětistovky nahoru, takže shoda náhod a životních okolností vás dovede až do takových konců. Z toho důvodu je možná mnohdy lepší vzít si krátkodobou půjčku, abyste mohli dostát svým závazkům, než riskovat evidenci v registru. Tento fakt je pak při žádosti o půjčku značnou komplikací a existují i nebankovní společnosti, které nehodlají tuto informaci akceptovat a půjčku jednoduše stejně jako banky neschválí. Z toho důvodu to nemají dlužníci na úvěrovém trhu jednoduché a musí velmi dobře vybírat vhodného poskytovatele, aby se žádostí o úvěr uspěli hned napoprvé.

Chci velkou půjčku

Online půjčka bez registru

Pokud je tedy vaše osoba evidována v registru dlužníků, pak je nutno tomuto faktu přizpůsobit celý výběr půjčky. Největší naději na úspěch máte u nebankovních společností, u nichž se nachází přímo specifická kategorie půjček bez registru určených prioritně pro dlužníky. Podmínky takové půjčky již předem počítají s tím, že jejich žadatelé jsou v různých registrech evidováni, a proto ani do nich nenahlíží. Obzvlášť, chcete-li jen malou drobnou půjčku, kterou si lze jen na internetu vyřídit během několika málo minut. Jak na to? Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnsoti, kde k tomuto účelu je již pro vás předem připravený potřebný formulář. V něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje, a posuvníkem na webu si nastavíte samotnou výši úvěru a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je za pomoci plně automatizovaného systému vyhodnocen a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté ihned peníze odchází na váš bankovní účet. Kromě toho si můžete i stejným způsobem nechat peníze vyplatit v hotovosti, jen si pro ně budete muset zajít do nejbližší trafiky či zajet na čerpací stanici. V každém případě platí, že peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Rychlou nebankovní online půjčku si můžete sjednat kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu a nemusíte ani uvádět účel použití peněžních prostředků.

Půjčka přes internet je jednou z možností, jak se co nejrychleji dostat k penězům. Kvůli vyřízení nemusíte nikam na pobočku a půjčku si sjednáte sami jen v pohodlí svého domova.