Půjčka na cokoliv bez registru

Schází vám finance v peněžence a přemýšlíte o vhodné půjčce? A nebo jste už byli v bance, podali úvěrovou žádost, ale z důvodu vaší evidence v registru dlužníků vám ji zamítli? Takovou situaci dnes zažívá kdekdo a vážně v tom nejste sami. Do registru dlužníků se kolikrát dostanete ani nevíte jak. Stačí jedna opomenutá faktura dodavateli energií, druhá třetí a už se vezete. Stejně tak, když neuhradíte tři měsíce po sobě poplatky telefonnímu operátorovi. Přitom úvěrové registry evidují všechny dlužné částky nad pět set korun. Do takových finančních problémů vás jednoduše dostane jen včas nezaplacená výplata od zaměstnavatele nebo čekáte kolik týdnů na nemocenskou, výplatu sociálních dávek či podpory v nezaměstnanosti. Pokud na účtu není dostatečná rezerva, která by tyto krátkodobé výpadky hravě pokryla, nastává problém. Možná je někdy lepší si raději včas sjednat rychlou mikropůjčku a složenky uhradit, než riskovat, že se díky několika tisícikorunám rázem ocitnete v registru dlužníků. Také je dobré dodržovat termíny splátek úvěrů a pohlídat si bezúročné období u kreditních karet, ať zbytečně neplatíte sankční poplatky a úroky z prodlení. Ale co naplat, někdy to zkrátka nevyjde a najednou jste v registru. I přesto si můžete sjednat další půjčku, ovšem za předpokladu, že si vyberete vhodný úvěrový produkt.

Chci malou půjčku

Jste vedeni v registru dlužníků?

Je-li vaše osoba vedena v centrálním registru klientských informací jako dlužník, pak je nutné tomuto faktu přizpůsobit samotný výběr půjčky. Jen tak máte šanci na úspěch. V tomto případě je zbytečné a marné chodit do banky, kde je lustrován každý žadatel. Smůlu máte v tom, že i když si nesete na svých bedrech jen malý prohřešek, po velmi dlouhou dobu vás stále vedou jako dlužníka, a to i přes to, že jste již dávno dlužnou částku zaplatili. U některých registrů to je i několik let. Z toho důvodu, pokud si nejste jisti, jak na tom aktuálně jste, můžete požádat o výpis. Kolikrát je to určitě lepší, než kdybyste podávali jednu žádost za druhou a pokaždé se shledali s negativní odpovědí. To by vám na důvěryhodnosti v očích úvěrové společnosti příliš nepřidalo. O výpis můžete požádat úplně jednoduše přímo na příslušných webových stránkách nebo nejrychleji formou SMS. Odešlete pouze SMS zprávu v příslušném tvaru a stejným způsobem do několika minut dostanete odpověď. Poplatek za tyto služby se vám odečte přímo z telefonního tarifu, jedná se jen o pár stokorun. Pokud byste požadovali výpis v papírové podobě, ani to není problém, můžete si jej nechat doručit českou poštou, která to zvládne během několika pracovních dní. Pokud zjistíte, že jste v registru stále evidováni, pak se raději rovnou obraťte na nebankovní subjekty, které mají v nabídce nespočet úvěrových produktů určených lidem se záznamem v registru dlužníků.

Rychlá půjčka bez registru

Na nebankovní společnost se většinou obrací lidé, pro které je absolutně nemožné získat půjčku v bance. S touto možností nebankovní subjekty již předem počítají a mají podmínky u svých půjček a úvěrů nastaveny tak, aby jim dokázaly vyhovět i problémoví klienti. Vzhledem k tomu, že při podání úvěrové žádosti je zákonnou povinností každého poskytovatele předem si prověřit platební schopnost žadatele, některé z nich nahlíží právě do registru dlužníků a některé zase si vystačí jen s informací o vašich příjmech či přímo doložením o výši příjmů. Případně je poskytnutí půjčky podmíněno přítomností ručitele či lze zastavit nějaký majetek (byt, dům, pozemek, zahradu, apod.) Záleží tedy na vás, jaké podmínky jsou pro vás v danou chvíli vyhovující. Jestliže si vystačíte jen s malou půjčkou, pak můžete využít možnosti rychlých mikropůjček, které nekontrolují registry dlužníků, většinou poskytují první půjčku zdarma a žádost o půjčku je schválena za pomoci plně automatizovaného systému. Tím pádem je rychlost sjednání půjčky nastaveny na maximum a vy tak během několika málo minut můžete disponovat požadovanou finanční částkou.

Chci velkou půjčku

Půjčka bez registru na cokoli

Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě fakt, že kvůli vyřízení úvěrové žádosti nemusíte chodit nikam na kamennou pobočku, ale vše si vyřídíte doma na internetu a jen za pomoci mobilního telefonu. Žádost o mikropůjčku podáte přímo na webovém portále daného poskytovatele, kde má formu již předem připraveného formuláře. V něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte kolik peněz požadujete a na jak dlouho chcete půjčit. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, okamžitě se díky plně automatizovanému systému spustí schvalovací proces a vy jste prakticky obratem informováni o jeho výsledku. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Pokud byste chtěli půjčku vyplatit v jiném čase, budete mít pro případ finanční nouze takto půjčku předschválenou. U takové rychlé online půjčky vše probíhá pouze elektronickou cestou, půjčka se obejde bez sebemenší administrativy, nemusíte skenovat žádné doklady, stačí uvést jen informaci o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Malé mikropůjčky jsou zpravidla půjčky bezúčelové, takže vyplacené peněžní prostředky můžete využít na cokoli. Některé nebankovní společnosti vůbec nekontrolují registry dlužníků a pokud ano, pak lze přihlédnout i k individuálním okolnostem daného klienta. Když zjistí, že jste sice vedeni v registru, ale všechny vaše dluhy jsou již dávno uhrazeny, pak většinou nad vámi přimhouří oko a půjčku vám poskytnou. Avšak počítejte s tím, že riziko takto poskytnuté půjčky je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou, takže je zcela na vás, zde vám půjčka bude vyhovovat či nikoli.

Velké solidní úvěrové společnosti pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování, proto můžete bez obav využít jejich služeb. Půjčky jsou poskytovány na základě jasné a transparentní smlouvy s férovými podmínkami.