Nebankovní půjčka pro problémové klienty na ruku

Potřebujete rychle půjčit peníze a nevíte kde? Tak v takové situaci určitě nejste sami. Při nedostatku financí řada lidí honem utíká do banky pro půjčku, ale jakmile obdrží strohou zamítavou odpověď, jsou v koncích a neví si rady. Přitom na finančním trhu existuje tolik možností. Dávno pryč jsou doby, kdy pouze banky dominovaly úvěrovém trhu. V dnešní době si můžete sjednat dobrou půjčku i u různých nebankovních subjektů, a mnohdy jsou podmínky splácení ještě lepší než v bance. Kdo by taky odolal třeba malé půjčce bez úroku a úplně zadarmo? V prvé řadě ale záleží na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Je samozřejmé, že náročnost na půjčku stoupá spolu s finanční částkou, kterou si chcete půjčit. Pokud si vystačíte třeba jen s pětistovkou do výplaty nebo vám bude stačit tisícikoruna na doplacení složenek, můžete mít peníze za minutu na účtu. A to i přesto, že patříte mezi tzv. problémové klienty. Do potíží s financemi se dnes dostanete jedna dvě a neznamená to, že se vždy jedná o chronicky zadlužené jedince. Tohoto faktu jsou si plně vědomi nebankovní společnosti, a proto se snaží svým klientům vyjít vstříc a každou podanou žádost posoudit z individuálního hlediska. Takže i když máte na svém kontě nějaký vroubek z minulosti, který vám stěžuje úspěšné schválení žádosti, pořád to neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku.

Chci velkou půjčku

Jste problémový klient?

Všechny úvěrové společnosti jsou povinny ze zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech předem si ověřit platební schopnost žadatele. Avšak jakým způsobem tento požadavek naplní, je zcela na nich. Některé společnosti používají k získání potřebných informací centrální registr dlužníků, jinde vyžadují potvrzení ze mzdové účtárny o výši vašeho příjmu, a u opravdu velkých půjček se bez ručení nemovitostí neobejdete. Pokud máte nedostatečné příjmy nebo jste vedeni v registru dlužníků, pak jste rovněž bankou označeni jako problémoví klient, kterému je přisouzena velmi malá bonita nedostačující k tomu, aby vám mohla být půjčka schválena. Mezi takové žadatele se řadí i klienti v exekučním či insolvenčním řízení, kterým je automaticky bankou žádost o půjčku zamítnuta. Takovým lidem pak nezbývá nic jiného, než využít rozsáhlé možnosti nebankovní sféry, kde jsou podmínky poněkud příznivější.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovním společnostem je známa řada problémových situací v nichž se jejich klienti mohou nacházet a z toho důvodu jsou jejich úvěrové produkty řazeny dle jednotlivých kategorií. Každá sekce tak odpovídá dané životní situaci. Najdete zde například rychlé půjčky před výplatou, půjčky pro nezaměstnané, lidi na sociálních dávkách, v exekuci, půjčky pro studenty, podnikatele, důchodce, matky na mateřské, pro osoby bez příjmu či se záznamem v registru dlužníků. Podle toho v jaké situaci se právě nacházíte si tak můžete snadno vybrat odpovídající typ půjčky. Sekce půjček pro problémové klienty je to pravé pro vás a šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti podstatně vzrůstá. S výběrem konkrétní půjčky vám pak nejlépe pomůže online srovnávač půjček na internetu, který vám během několika vteřin poskytne filtr půjček dle vašich zadaných kritérií. Jednotlivé nabídky si tak snadno porovnáte a s jeho pomocí vyberete tu nejlepší pro sebe.

Půjčka bez registru a bez příjmu

Při žádosti o půjčku se mnoho lidí potýká zejména se záznamem v registru dlužníků či nutností doložit potvrzení o příjmu. Pokud vám bude stačit jen malá půjčka, pak se i bez požadavků hravě obejdete. Stejně tak i v případě půjčky v řádu několika set tisíc korun, avšak zpravidla za předpokladu, že k půjčce poskytnete odpovídající ručení a to v podobě zástavy nemovitosti. Pak je možno půjčku poskytnout na základě individuálních podmínek i když máte třeba záznam v registru dlužníků. Pokud totiž nebankovní společnost náhledem do registru zjistí, že nepatříte mezi chronické neplatiče, své závazky jste již dávno uhradili  a vaše jméno přetrvává v registru jen z důvodu několikaleté evidence, pak vám mohou se žádostí vyhovět. U malých půjček tzv. nebankovních mikropůjček kolikrát ani nevyžadují potvrzení o příjmu a plně si vystačí jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Ty mohou mít podobu výplaty podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, stipendia, důchodu, mateřské, rodičovského příspěvku, apod. Tím pádem je malá mikropůjčka snadno dostupná pro každého a to 24 hodin denně o víkendu i ve svátek.

Chci malou půjčku

Půjčka vyplacená na ruku

Konto v bance je v dnešní době pro řadu lidí zcela běžná věc, ale přesto jsou stále lidé, kteří bankovní účet z nějakého důvodu nemají. Banky nejsou pro ně důvěryhodný partner a neradi by jim svěřili své finance a raději mají hotovost v ruce. Při žádosti o půjčku však většina finančních společností vyžaduje vyplacení na váš bankovní účet. Přitom jde o to, aby se shodovala osoba žadatele s majitelem bankovního konta. Takže pokud vás napadá, že si peníze necháte zaslat k někomu z rodiny či přátel, věřte, že půjčku nezískáte. Jestliže ale za každou cenu nutně vyžadujete vyplacení půjčky v hotovosti, můžete využít služby půjčky bez bankovního účtu, která účet v bance nevyžaduje. Jak to funguje? O půjčku požádáte běžně na internetu tak, jak jste zvyklí a jakmile dojde k poslední fází při sjednání úvěru, zvolíte možnost vyplacení v hotovosti. Některé nebankovní společnosti k tomuto účelu využívají i různé alternativní metody, kdy si stačí zajít pro peníze do nejbližší trafiky či zajet na benzinku. Zde vám na základě elektronického kódu, který obdržíte SMSkou předá hotovost do ruky obsluha platebního terminálu. Nemusíte se nikomu prokazovat dokladem totožnosti ani nic vyplňovat, vaše osoba zůstává v plné anonymitě. Taková půjčka jistě nalezne také své uplatnění i v případě, kdy máte účet v bance zablokovaný exekutorem a dočasně omezena dispoziční práva.

Půjčku si vždy sjednejte u certifikované finanční společnosti, která je zárukou kvalitních služeb. Půjčky poskytuje na základě transparentní smlouvy a férových podmínek bez poplatku předem.