Partnerská půjčka bez doložení příjmu

Nedaří se vám získat opravdu dobrou půjčku? Když už objevíte dobrý úvěrový produkt, narazíte na problém s příjmy? Nebo máte záznam v registru dlužníků a tím pádem je i vaše bonitní stupnice na nízkém bodě? Důvodů, proč lidé nedosáhnou jednoduše na půjčku, kterou by chtěli, je mnoho. Každý poskytovatel má zcela jiné podmínky, což na jednu stranu umožňuje nekonečnou možnost výběru. Zásadní problém je spíš v tom, že lidé ani neví, jakou půjčku zvolit a na peníze spěchají. Jakmile uvidí první půjčku, okamžitě podají žádost, a pak se diví, že jim úvěr neschválí. Kdyby se dříve seznámili s jejími podmínkami nebo rovnou samotný výběr půjčky přizpůsobili vlastním možnostem, mohli by s žádostí uspět hned napoprvé. Z toho důvodu je vždy dobré nejprve se rozhlédnout po aktuální nabídce a teprve poté učinit zásadní rozhodnutí. S jednoduchým výběrem půjčky vám může pomoci online srovnávač půjček, což není nic jiného, než velmi efektivní internetový nástroj, díky němuž získáte vhodnou půjčku jedna dvě. Do systému totiž přímo zadáte, o jakou půjčku máte zájem, co od ní očekáváte a jaké jsou vaše možnosti. Obratem získáte rozsáhlý seznam úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu, avšak zúžený jen na vaše výběrová kritéria, která jste ochotni akceptovat. Snadno si tak můžete potom půjčky mezi sebou porovnat a nalézt tu nejlepší pro vás.

Chci velkou půjčku

Partnerská půjčka

Partnerská půjčka je jedním z mnoha úvěrových produktů nebankovních společností, které na žadatele nekladou tak velké nároky jako třeba v bance. U bankovní půjčky se bez důkladné lustrace vaší osoby jen stěží obejdete. Pokud v bance projdete a budete chtít půjčku v řádu několika sta tisíc či milionu korun, můžete se setkat s požadavkem na dalšího spolužadatele, který by byl větší zárukou splacení. Ovšem i tato osoba  stejně jako vy nesmí být v exekuci a ni insolvenci. Musí projít lustrací v registru dlužníků a mít příjmy odpovídající hodnotě daného úvěru. Kromě toho může banka ještě navíc požadovat zástavu nemovitosti. Tím pádem je úvěrová smlouva vystavena na dvě osoby, které se rovným dílem podílí na splacení celé půjčky. I takový úvěr lze považovat za jistou formu partnerské půjčky. Nemusí totiž jít jen o vašeho životního partnera, tedy manžela nebo druha, s nímž sdílíte společnou domácnost. U partnerské půjčky může být spolužadatelem prakticky kdokoli, avšak musí vyhovět striktním podmínkám stanoveným pro bankovní půjčku. Jelikož jsou banky v tomto směru velmi přísné a opravdu u nich půjčku jen tak někdo nezíská, není výjimkou, že žadatelé u banky s půjčkou neuspějí. Ve většině případů, pokud jsou kladně vyhodnoceny informace z centrálního registru klientských informací, je největší kámen úrazu nedostatečný příjem. Z toho důvodu řada klientů hledá další možnosti v nebankovní sféře, kde je situace přeci jen o něco více příznivá.

Nebankovní půjčka bez příjmu

Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je povinností každé finanční společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. Jak se k tomu ale daný subjekt postaví, je už zcela na něm. Někde výhradně kontrolují jen registry dlužníků a půjčky schvalují na základě takto poskytnutých informací, jinde vyžadují doložení příjmu a někde se navíc setkáte s nutností ručitele. Nebankovní společnosti jsou si vědomi toho, že jejich klienti jsou převážně neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku a zpravidla také lidé, kteří řeší běžné životní situace a nezapadají do ideálního bankovního modelu. Můžete být momentálně bez práce, na mateřské dovolené, pobírat jen  sociální dávky eno mít příjmy pouze z dočasné brigády, splácet exekuci či jiné další závazky a už jste v bance ohodnoceni velmi nízkou bonitou. Pochopení však naleznete právě v nebankovní sféře, kde jsou navíc jednotlivé půjčky a úvěry řazeny do jednotlivých kategorií. Chcete-li tedy zvýšit šanci na úspěšné schválení vaší půjčky, a máte třeba malé příjmy, můžete si svůj profil vylepšit , i když o půjčku požádáte společně s partnerem a vyberete úvěrový produkt přímo ze stejnojmenné kategorie. Partnerská půjčka znamená při schvalování úvěrové žádosti dva plnohodnotné platy, čímž se mimo jiné zvyšuje i hodnota půjčky, n aktero tak snadněji v páru dosáhnete. Budete-li za její splacení ručit oba dva, může vám daná společnost nabídnout třeba lepší podmínky splácení. Například vám sníží úrokovou sazbu, sjednáte si odklad splátek na určitou dobu nebo možnost jednorázové splátky či úplného splacení zdarma.

Chci malou půjčku

Rychlá půjčka online

Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě rychlost, s jakou se peníze mohou dostat až k vám. Nebankovní úvěr i v podobě partnerské půjčky si velmi snadno sjednáte jen na internetu a nemusíte kvůli žádosti nikam chodit na pobočku. Tím v maximální možné míře šetříte především svůj drahocenný čas. O půjčku požádáte přímo na webu společnosti, kde si chcete půjčit peníze. Pro tyto účely jsou na webových stránkách předem připraveny formuláře žádostí, které stačí jen vyplnit. V žádosti stručně uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a co se týče druhé osoby, a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouho chcete půjčit peníze. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována za pomoci plně automatizovaného systému a vy jste obratem vyrozuměni o výsledku schvalovacího procesu Je -li odezva kladná, následně ihned odchází peníze na bankovní účet. Takový model se týká zejména malých mikropůjček, ale v rámci partnerské půjčky, právě díky tomu, že za půjčku ručíte dvěma platy, není problém si sjednat úvěr v řádu desítek či stovek tisíc korun. V podstatě se jedná o běžný spotřebitelský úvěr, u něhož nemusíte ani uvádět, na co získané peněžní prostředky užijete.

Partnerská půjčka bez doložení příjmu je jedním z nebankovních úvěrových produktů, který naleznete v nabídce mnoha certifikovaných finančních společností. Díky tomu, že půjčka má dva žadatele, snadněji tak dosáhnete na vyšší částku.