Nabídka půjček bez poplatku předem

Procházíte nabídky půjček a snažíte se nalézt tu nejlepší? Otázka je, jaká to vlastně je. Každý člověk klade na půjčku zcela jiné nároky. Někdo požaduje, aby půjčka byla rychlá a snadno vyřízená, jiný chce půjčku s co nejmenším úrokem, další preferuje delší dobu splatnosti a někdo zase vezme půjčku v jakékoli výši, jen když mu ji úvěrová společnost schválí. Nalézt skutečně dobrou půjčku sice možná není jen tak, ale věřte, že celá řada certifikovaných úvěrových společností dbá zejména na kvalitu. Jen tak mohou obstát v tvrdém konkurenčním boji, kdy je jejich snahou zaujmout co nejširší okruh potenciálních zákazníků. A pro jsou schopni udělat cokoli. Z toho důvodu také na vás dennodenně útočí reklama na půjčku ze všech strach. Reklamní slogany vám utkví v paměti, a když pak potřebujete půjčit peníze, zvolíte zcela bezmyšlenkovitě tento úvěrový produkt, aniž byste si předem prověřili, jaké má vlastně podmínky. Kdekdo se pak nestačí divit tomu, když mu žádost o půjčku zamítnou. Jenomže podávat jednu žádost za druhou také není právě nejlepší. Nezapomínejte na fakt, že i pouhé podání úvěrové žádosti je evidováno v centrálním registru klientských informací,  a když se vám takových informací nashromáždí několik, jistě vás to nestaví do příliš důvěryhodného světla.

Chci malou půjčku

Kde získat dobrou půjčku

Jakmile vám schází peníze a začnete uvažovat nad půjčkou jistě je dobré se nejprve porozhlédnout po aktuální nabídce úvěrového trhu. Abyste nemuseli pročítat kvanta informací, je určitě lepší, když využijete online srovnávač půjček na internetu, kde si jednoduše zadáte do systému vaše požadavky a obratem se vám zobrazí filtr všech vhodných úvěrových produktů. Z nich si už snadno vyberete na základě poskytnutých informací. U každé půjčky jsou uvedeny podmínky, za kterých je daný poskytovatel nabízí. Snadno si tak porovnáte výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity, jež úvěrové subjekty k půjčkám nabízí. Není výjimkou, že si půjčku sjednáte v rámci výhodné akční nabídky. Nevyužít takovou možnost by bylo jistě škoda. Takovou půjčkou můžete totiž jenom získat. Kolikrát nebankovní společnosti poskytují prvním žadatelům půjčku zdarma bez poplatku a úroku. To se týká zejména malých drobných mikropůjček, kdy si můžete půjčit třeba jen tisícovku na 14 dní a na úrocích a poplatcích nezaplatíte ani  korunu. Prostě kolik jste si půjčili, tolik zase vrátíte. Jestliže ale přeceníte své možnosti a nedodržíte podmínky, sankce při nesplacení jsou velmi tvrdé. Z toho důvodu velmi dobře uvažte kolik a a v jakém termínu jste schopni uhradit.

Půjčka bez 1 Kč

Většina nebankovních půjček je podmíněna vyplacením peněžních prostředků na bankovní účet. Pro některé žadatele o půjčku je však i tato zdánlivá maličkost na překážku. I v dnešní době ne každý využívá služby bankovního účtu, případně je řada lidí, kteří mají například z důvodu probíhajícího exekučního řízení dočasně obstavena dispoziční práva u svého konta  a tudíž je pro ně takto vyplacená půjčka nedostupná. V takovém přípaě je možná lepší požadovat vyplacení půjčky v hotovosti. Kdybyste totiž uvažovali nad tím, že si necháte peníze převést k někomu na účet, ať už někoho z rodiny či kamaráda, s touto variantou neuspějete. Celá řada nebankovních společností vyžaduje před vyplacením peněžních prostředků finanční transakci s jednou korunou. To znamená, že ze svého konta v bance musíte na účet úvěrové společnosti převést rovnou jednu korunu. Pokud nebankovní společnost zjistí, že majitel bankovního účtu se neshoduje s osobou žadatele, peníze z půjčky vám nevyplatí, a to i přesto, že vám půjčka byla schválena. Z toho důvodu je lepší se takovým nepříjemnostem předem vyvarovat a využít třeba půjčku bez bankovního účtu, která vám vyplatí rovnou hotovost na platebním terminálu v trafice nebo na čerpací stanici. Na převodu jedné koruny sloužící k ověření účtu není třeba spatřovat nic špatného, spíš naopak, ale je třeba vzít v potaz, že když o půjčku požádáte během víkendu, ne každá banka je schopná v tyto dny požadovaný transfer skutečně provést. Může se vám stát, že se platba pozdrží až do prvního pracovního dne a vy tak přicházíte o  možnost získání peněžních prostředků během víkendu. Z toho důvodu je dobré si předem ověřit, zda daná úvěrová společnost vyžaduje zaplacení poplatku v hodnotě jedné koruny, či nikoli. Pokud ano, pak si ověřte, že i vaše banka provádí platby během víkendu nebo svátek.

Chci velkou půjčku  

Půjčka od soukromníka bez poplatku

Na úvěrovém trhu se to finančními společnostmi jenom hemží a vy máte jedinečnou příležitost získat půjčku jakou potřebujete. Přesto  se mnoha lidem stane, že nedokáží nebo nechtějí naplnit standardní podmínky úvěrových společností a a na půjčku nedosáhnou i kdyby se snažili sebevíc. V takovém případě můžete využít půjčku od soukromé osoby, která je jistou alternativou nebankovních půjček. Zde si půjčku sjednáte přesně podle sebe, a tak, jak to vyhovuje jen a jen vám. Nabídku půjček od soukromníka naleznete především na různých inzertních servrech  a portálech, případně můžete zvolit obrácený postup a půjčku poptávat. I soukromí investoři totiž čas od času sami vyhledávaí různé příležitosti a poskytnutí půjčky je právě jednou z nich. U půjček od soukromníka se však velmi často setkáte s požadavkem na zaplacení poplatku předem. Věřte, že se nejedná o žádnou seriózní nabídku. Férová půjčka nikdy nepožaduje poplatky předem a je poskytnuta na základě transparentní smlouvy. Z toho důvodu nikdy nereflektujte na půjčku, kde by po vás chtěli napřed platit poplatky. I když máte momentálně hluboko do kapsy, buďte vždy obezřetní a nikdy nejednejte v časové tísni. I podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí každá úvěrová společnost předem ověřit platební schopnost žadatele, nemůže po vás požadovat žádné poplatky předem.

Půjčky bez poplatku předem se týkají zejména nebankovních úvěrových společností, které jsou na velmi kvalitní úrovni. Půjčka s férovými podmínkami má jasnou transparentní smlouvu a nic před vámi neskrývá. Jestliže ze strany poskytovatele vzejde požadavek na zaplacení poplatku předem, pak raději s úsměvem odmítněte.