Půjčka na auto bez nahlížení do registru

Uvažujete o koupi nového vozu? Pak kromě technických parametrů bude zcela zásadní i jeho způsob financování. Pokud máte našetřeno, samozřejmě není problém zaplatit celou částku hotově nebo převodem z bankovního účtu. Ale je otázka, zda je to opravdu nutné. Není ze strategického hlediska lepší, pořídit si auto na splátky a nechat si v zásobě dostatečnou rezervu finančních prostředků? Ano i ne. Záleží především na tom, u koho si půjčku sjednáte, zda se bude jednat o leasing, běžnou spotřebitelskou půjčku a nebo rovnou účelovou půjčku na pořízení nového automobilu. Každá z těchto možností má svá specifika, a záleží tedy v prvé řadě na vašich možnostech i okolnostech. Rozhodující je i fakt, zda budete kupovat nový vůz ve značkovém autosalonu nebo máte vyhlédnutý pěkný kousek v bazaru. I takový již zajetý vůz má celou řadu předností. A v neposlední řadě vás jistě bude zajímat, nakolik vás takové splácení přijde a kolik peněz zaplatíte navíc. Pokud se s měsíčními splátkami včetně pojištění vejdete bez problému do měsíčního rozpočtu, pak jistě není co řešit. Jen nezapomínejte, že i běžný provoz auta vás bude každý měsíc něco stát. Proto je jistě dobré udělat si alespoň malou finanční rozvahu, uvážit všechny možnosti a teprve poté se rozhodnout.

Chci velkou půjčku  

Účelová nebo neúčelová půjčka na auto

V dnešní době si nikdo z nás již nedokáže představit běžný život bez auta. Díky němu se dostaneme bez problému tam, kam potřebujeme a není třeba ztrácet čas čekáním na pravidelný dopravní spoj. Proto lze i auto považovat v domácnosti za dalšího člena rodiny a je třeba s ním v každodenním životě počítat. Pravidelný servis, pohonné hmoty, olej, atd. to všechno prostě něco stojí. Proto je před jeho samotnou koupí dobré uvážit, zda se rozhodnete pro půjčku či nikoli. Kdybyste totiž chtěli půjčku od banky, a přímo účelovou půjčku na auto, pak nezapomínejte na fakt, že tento úvěr podléhá standardním bankovním podmínkám, které vyžadují specifický schvalovací proces. Ten zahrnuje nejen lustraci každého žadatele v centrálním registru klientských informací, ale i doložení vašich příjmů  a především bezchybnou platební morálku. Jakmile v bance zjistí, že máte na krku exekuci či insolvenci, ani s půjčkou na auto neuspějete. Nehledě na to, že u takové půjčky zůstává u mnoha bank velký technický průkaz od vozidla v bance a to až do úplného splacení celého úvěru. Proto je možná mnohdy lepší poohlédnout se po půjčce u nebankovních společností, kde si můžete vzít prakticky jakýkoli bezúčelový spotřebitelský úvěr a peníze použít na koupi nového vozu.

Nebankovní půjčka na auto

V nabídce mnoha nebankovních společností naleznete nejen účelovou půjčku na auto, ale i můžete si snadno sjednat jakýkoli spotřebitelský úvěr za podmínek, které jsou podstatně jednodušší než v bance.U účelové půjčky na auto určitě na úrocích zaplatíte méně než u jakékoli jiné půjčky, ovšem za cenu toho, že veškeré faktury od koupi auta budete muset finanční společnosti doložit. Avšak je běžnou praxí, že různé finanční společnosti přímo spolupracují s autobazary nebo autosalony a půjčku si lze sjednat přímo na prodejně, takže není nutné, abyste si půjčku složitě sjednávali zvlášť. Takový úvěr vyřídíte na prodejně přibližně za hodinu a poté můžete odjíždět v novém voze. Avšak u účelové půjčky na auto se stáváte opravdovým majitelem vozu až poté, co celou půjčku splatíte. Zato při zaplacení kupní ceny jednorázově prostřednictvím spotřebitelského úvěru jste majitelem vozu okamžikem podepsání kupní smlouvy. Z toho důvodu je nutné vzít v potaz i tyto rozhodující parametry a samotný výběr půjčky jim podřídit.

Chci malou půjčku

Půjčka na auto bez registru

Při žádosti o půjčku na auto řada žadatelů narazí na fakt, že je vedena v evidenci registru dlužníků. To může celý vyřizovací proces rychle ukončit, zejména banky jsou v tomto směru velmi nekompromisní a žadatele v registru odmítají. Z toho důvodu se určitou nadějí stávají nebankovní společnosti, kde jsou schopni vám půjčit i za cenu toho, že jste evidováni v registru dlužníků. Avšak současně je třeba zmínit i to, že dle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je zákonnou povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele, takže pokud zjistí, že jste zadluženi až po uši a jedna exekuce stíhá druhou, další půjčku na auto vám zamítnou. Pokud ale zjistí, že máte všechny své závazky již dávno uhrazeny a vaše osoba zde přetrvává jen z důvodu několikaleté evidence, či případně vaše nesplacené závazky nijak neohrožují splatnost další půjčky, mohou nad vámi přivřít oko a půjčku vám poskytnou. U některých společností se možná setkáte  s požadavkem na doložení příjmu, což je dáno také sumou, jakou požadujete. Určitě jiné podmínky bude mít půjčka v řádu několika set tisíc korun a jiné úvěr v řádu několika desítek tisíc. Už při koupi nového vozidla na splátky se zcela jistě setkáte i s požadavkem na zaplacení akontace, její výše se společnost od společnosti liší, proto je dobré si jednotlivé nabídky porovnat.

Půjčku na auto bez nahlížení do registru dlužníků naleznete v nabídce celé řady solidních úvěrových společností, které ji nabízí za rozličných podmínek. Tím pádem máte jedinečnou možnost vybrat si úvěr dle svých potřeb a možností.