Nebankovní půjčka bez registru a bez solusu

Máte negativní záznam v registru? A kvůli tomu vám nikde nechtějí půjčit peníze? Pak jste asi neoslovili tu správnou úvěrovou společnost. Lidé se záznamem v centrálním bankovním i nebankovním registru klientských informací, případně v registru Solus to sice nemají na poli půjček a úvěrů dvakrát jednoduché, avšak není přímo nemožné i za této situace si sjednat dobrou půjčku. Jen musíte vědět, jak na to. Dostat se do registru dlužníků je dnes poměrně snadné a nemusíte hned patřit mezi chronické neplatiče, případně jedince, kteří se záměrně vyhýbají svým závazkům. Stačí abyste se opozdili s platbou faktury dodavatelům energií či telefonnímu operátorovi a vstupenku do registru máte více než jistou. Úvěrové registry evidují všechny dlužníky tři měsíce po splatnosti faktury a začínají už na částce 500 Kč. Možná to bude znít jako paradox, ale tak jednoduše, jak se do registru dostanete, jen tak lehce z něj nevyklouznete. Často to trvá i několik let, co jste v registru vedeni i poté, co celý dluh splatíte. A to je právě hlavní důvod, proč lidé mají záznam v registru dlužníků, nemají už žádné dluhy a přitom nemohou dostat půjčku. Jak z toho ven?

Chci velkou půjčku

Evidence v registru dlužníků

Jak už bylo řečeno, dostat se do evidence registru dlužníků je poměrně snadné. Bohužel i když jednoho dne veškeré své dluhy splatíte, včetně sankčních poplatků a úroků z prodlení, neznamená to automaticky, že vás hned z registru vyškrtnou. Na to si počkáte několik let. Právě z toho důvodu je možná někdy lepší, než podáte úvěrovou žádost, nejprve si zjistit, jak na tom aktuálně jste. Pokud víte, že jste v minulosti měli na svém kontě nějaký vroubek, můžete velmi jednoduše, prostřednictvím příslušných webových stránek, požádat o výpis. Ten obdržíte obratem elektronickou cestou, případně vám jej zašlou na adresu v papírové podobě. Další možností je odeslání krátké SMS zprávy v příslušném tvaru, kdy rovněž obdržíte odpověď obratem. Těch pár stokorun, co zaplatíte jako poplatek jistě stojí za to. Je třeba zmínit, že úvěrové registry evidují i každou podanou žádost o půjčku, a pokud by se vám u vašeho jména hromadily jen samé zamítnuté žádosti, jistě by vás to nestavělo do příliš pozitivního světla.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Pokud tedy víte, že jste vedeni v registru dlužníků a chcete si sjednat půjčku, pak musíte zvolit takovou úvěrovou společnost, která dokáže tento fakt akceptovat. Rozhodně to nebude v bance, kde je lustrace vaší osoby na prvním místě. Byla by to jen zbytečná ztráta času. Daleko větší šanci na úspěch máte u nebankovních společností, z nichž některé dokážou záznam v registru dlužníků tolerovat. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech mají totiž všechny úvěrové společnosti za povinnost předem si ověřit platební schopnost žadatele. Jak to ale učiní je zcela na nich. Z toho důvodu k ověření těchto informací některé společnosti využívají právě registry dlužníků. Pokud vidí, že jste sice v minulosti měli nějaký vroubek, ale už máte všechny své závazky uhrazeny, není důvod, proč vám nevyhovět. Naopak, když zjistí, že jste zadluženi až po uši a jedna exekuce stíhá druhou, je pak ve vašem vlastním zájmu, že vám půjčku neschválí. Certifikované nebankovní společnosti totiž pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí. V každém případě však nebankovní společnost posuzuje klienty individuálně a snaží se vyhovět jejím specifickým potřebám. Proto vždy máte možnost sami si zvolit výši půjčky i dobu splatnosti.

Chci malou půjčku

Online půjčka bez registru

Velkou předností nebankovních půjček je jejich snadná dostupnost. Kvůli půjčce nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku a složitě něco vyřizovat. Nebankovní společnosti se snaží co nejvíce přiblížit svým klientům a k tomuto účelu využívají právě prostředí internetu. Zde si nejen vyberete vhodnou půjčku, ale také komplet celou ji vyřídíte. Od podání žádosti  až po vyplacení peněz na bankovní účet, případně v hotovosti. K výběru vhodné půjčky bez registru můžete využít online srovnávač půjček, kde si přímo zobrazíte specifickou kategorii půjček bez registru a v ní si dle dalších podmínek vyberete půjčku pro sebe. Jednotlivé společnosti nabízí půjčky s různou úrokovou sazbou, dobou splácení, případně dalšími benefity navíc. Není výjimkou, že se vám podaří narazit na právě probíhající akční nabídku, která dokáže cenu za půjčku srazit až na totální minimum. Žádost o rychlou půjčku podáte přímo na webu konkrétní společnosti, zde vyplníte krátký formulář, uvedete své kontaktní a identifikační údaje a žádost odešlete. O její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji následně ihned vyhodnotí a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Nemusíte se zdržovat žádným papírováním ani mít ručitele. Jen na základě elektronického procesu je rozhodnuto. Je-li vám půjčka schválena, obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k vyplacení peněz na váš bankovní účet. Během několika málo minut je hotovo a vy můžete disponovat požadovanou sumou.

Nebankovní půjčky bez registru a solusu nabízí řada solidních certifikovaných úvěrových společností, které jsou pro vás garancí kvalitních služeb. Vždy si však půjčte jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností.