Nebankovní konsolidace půjček bez zástavy

Začínají vám splátky půjček a úvěrů přerůstat přes hlavu? Nezvládáte splácet? Nevíte už kterou složenku zaplatit dřív? Pak je nejvyšší čas se zamyslet nad celým rodinným rozpočtem. Různé půjčky a úvěry má v dnešní složité době kdekdo, na tom nelze spatřovat nic neobvyklého. Důležité je, abyste měli nad nimi kontrolu. Řada rodin má hypotéku na byt či dům, platí leasing na auto, využívá kontokorent u běžného účtu, splácí dluhy z kreditních karet  navíc má spotřebitelskou půjčku třeba na vybavení domácnosti. Kdybyste měli na všechno napřed našetřit, museli byste spoustu let žít v naprosto skromných podmínkách. Díky různým půjčkám a úvěrům jde však všechno snáz a jednotlivé splátky lze v pohodě zahrnout do pravidelných běžných výdajů. Avšak v životě mohou nastat situace, kdy se znenadání změní vaše pracovní podmínky, přijdete o práci, onemocníte, případně se rozejdete s partnerem a najednou finance získají zcela jiný rozměr. Jak všechno ukočírovat, abyste se nestali dlužníky? Jde to, jen musíte včas situaci pevně uchopit do svých rukou a nenechat věřitele, aby vám začali posílat jednu upomínku za druhou. Pokud situaci podchytíte ve správné době, vyhnete se mnohe nepříjemnostem a problémům. Když už máte tolik půjček, že ani nestačíte hlídat termíny splatnosti, pak je jedním z možných způsobů řešení například konsolidace půjček. Ta vám v prvé řadě ušetří nemalou sumu peněz v peněžence, ale ještě mnohem víc.

Chci malou půjčku

Co je konsolidace půjček?

Konsolidace půjček v pravém slova smyslu znamená, že všechny své půjčky a úvěry sloučíte do jednoho úvěrového produktu. Velkou předností konsolidace půjček je zejména skutečnost, že můžete sloučit dohromady jak bankovní, tak i nebankovní půjčky a úvěry. Takže dáte dohromady splátky hypotéky, leasingu na auto a třeba nebankovní spotřebitelskou půjčku. Co tím získáte? V prvé řadě ušetříte nemálo peněz na poplatcích. Každá půjčka je totiž spojena s určitými poplatky. To máte poplatek za vedení úvěrového účtu, zasílání měsíčních výpisů, samotnou transakci peněžních prostředků, atd. Když si jen tyto položky u všech půjček a úvěrů sečtete dohromady, možná se až budete divit tomu, k jak vysoké částce se dopočítáte. Přinejmenším by vám vydala za další jednu splátku půjčky. Kromě toho si konsolidací půjček můžete upravit výši jednotlivých měsíčních splátek dle svých aktuálních potřeb a možností a prodloužit také dobu splatnosti. V případě nutnosti není od věci si vyjednat i odklad splátek na určitou dobu. To vše je možné jen za situace, že ale nejste ve splácení u žádné půjčky v prodlení. Pokud byste totiž už dlužili a půjčka by začala narůstat o další sankční poplatky a úroky z prodlení, takovou půjčku už nelze do konsolidace půjček zahrnout. Proto jakmile zjistíte, že jsou splátky nad vaše možnosti, nic neodkládejte a jednejte včas. Můžete jen získat.

Kdo provádí konsolidaci půjček

Konsolidaci půjček provádí řada bankovních i nebankovních společností, každá ovšem za zcela rozdílných podmínek. Pokud si chcete udělat rychlý přehled o tom, co kdo nabízí, je dobré využít online srovnávač půjček. Ten vám v momentě vyhledá všechny úvěrové společnosti, které nabízí konsolidaci půjček současně s podmínkami a úrokovou sazbou. Celkem zásadní rozdíl lze shledat u bankovních subjektů a nebankovních společností. Abyste uspěli s konsolidací půjček u banky, musíte mít zcela precizní platební morálku. Ta vyžaduje absenci vaší osoby v registru dlužníků a především dostatečně vysoké příjmy. Pokud ani jeden z těchto základních parametrů nedokážete naplnit, bude vhodnjěší, když se po půjčce poohlédnete v nebankovním sektrou. Zde jsou ke klientům více benevolentní a půjčku v pohodě schválí i žadatelům, pro něž je půjčka od banky naprosto nemožná.

Chci velkou půjčku

Nebankovní konsolidace bez zástavy

Nebankovní poskytovatelé půjček se snaží svým klientům pomoci ve svízelných finančních situacích, a proto také nabízí konsolidaci půjček, která vždy efektivně řeší rodinný rozpočet. Podmínky nebankovní konsolidace půjček jsou podstatně schůdnější než v bance a také nelze pominout fakt, že celou záležitost vyřídíte podstatně jednodušším způsobem než v bance. V prvé řadě nemusíte nikam chodit na pobočku, ale žádost o konsolidaci podáte pohodlně doma jen na internetu, a to přímo na webových stránkách společnosti. K tomuto účelu je zde již předem pro vás připravený formulář, v něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a stručně popíšete jaké půjčky a úvěry chcete do konsolidace zahrnout. Jakmile žádost odešlete, během několika málo minut obdržíte vyrozumění o tom, zda vám nová půjčka byla schválena. Pokud ano, pak jste neprodleně kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti s nímž se už dál dohodnete na podrobnostech. Počítejte s tím, že úvěrové společnosti bude nutné doložit veškeré dokumenty týkající se jednotlivých půjček a úvěrů. Záleží jen na vás, zda dáváte přednost osobní schůzce a nebo vše zvládnete rychlou elektronickou cestou. Jakmile se dohodnete na nových podmínkách půjčky a podepíšete úvěrovou smlouvu, nebankovní společnost vyplatí veškeré vaše závazky u stávajících subjektů a vy budete nadále splácet už jen jednu jedinou půjčku za podmínek, které jste si nově ujednali. Dokonce je možné i úvěr navýšit, čímž získáte další chybějící peněžní prostředky. Nebankovní konsolidace půjček je snadno dostupná širokému okruhu žadatelů a vždy se snaží zohlednit individuální možnosti klienta. Pokud máte dostatečné příjmy, nemusí nebankovní společnost vyžadovat žádné ručení.

Konsolidace půjček dokáže značně ulevit každému rodinnému rozpočtu. Díky ní získáte daleko větší přehled nad svými financemi, ušetříte nemálo peněz na poplatcích a měsíční splátky si snížíte na únosnou mez.