Studentské půjčky bez dokladové totožnosti

Studenti mívají většinou hluboko do kapsy. A není se čemu divit. Občasná brigáda jen stěží pokryje náročné potřeby mladého člověka. Kromě toho i samotné studium něco stojí: platíte školné, knihy, dopravu, stravu, ubytování, atd. A to ani ve výčtu nejsou zahrnuty koníčky a záliby. Většině studentům zpravidla běžné výdaje spojené se školou hradí ještě rodiče, ale i tak spoléhat se jen na jejich podporu není dvakrát ideální. Každá koruna navíc jistě přijde vhod. Pokud je po ruce vhodná brigáda, která se dá perfektně skloubit dohromady se studiem, pak možná máte vyhráno. Otázka je, nakolik se vám finančně vyplatí. Přeci jen příjmy z brigády neodpovídají plnohodnotnému platu z trvalého zaměstnání, ale na druhou stranu jsou i výjimky. Skutečně můžete narazit na skvělý zdroj příjmů. Pokud má brigáda navíc blízko k oboru, který právě studujete, tím lépe. Zkušenosti z praxe jsou k nezaplacení. Avšak i přes veškerou snahu udržet standardní studentský rozpočet může nastat situace, která od vás vyžaduje nenadálý výdaj. Víte z jakých prostředků jej pokryjete?

Chci velkou půjčku

Půjčka pro studenty

Studenti to na úvěrovém trhu nemají s půjčkami právě jednoduché. Ano, existují přímo studentské bankovní půjčky, ale ty jsou zpravidla určeny k finančnímu krytí nákladů spojených se studiem. Student z těchto prostředků platí zejména školné, a to jak na české, tak i zahraniční škole. Vzhledem k tomu, že se jedná o účelovou půjčku na studium, od tohoto aspektu se odvíjí i podmínky splácení. Úroková sazba se pohybuje v optimální výši a splatnost půjčky je zpravidla odložena až na dobu, kdy student ukončí studium a nastoupí do svého prvního zaměstnání. Studentská půjčka je podložena ručením, což v mnoha případech bývají právě rodiče studenta, kteří bance doloží potvrzení o svých příjmech. Povinností studenta je každý rok bance doložit aktuální potvrzení o studiu. Pokud však jako student potřebujete půjčku na běžné výdaje a chybí vám v peněžence nějaká tisícovka, pak můžete použít kreditní kartu, která je propojena s běžným účtem. Velkou předností je možnost splacení půjčky během bezúročného období, avšak pokud se se splátkami opozdíte, zaplatíte poměrně vysoké sankční poplatky. Chcete-li půjčku ve výši desítek či stovek tisíc korun, které ani kreditní karta nepokryje, pak jste již bankou zařazeni mezi rizikovou klientelu a naděje na úspěšné schválení úvěrové žádosti rapidně klesá dolů. Proto se řada studentů obrací rovnou na nebankovní sektor, kde se jim otevírají úplně jiné možnosti.

Nebankovní studentské půjčky

Nebankovní společnosti jsou všeobecně známy svým benevolentním přístupem ke klientům, proto jsou velmi často nadějí pro neúspěšné žadatele o bankovní půjčku. A i studenty nevyjímaje. U nebankovních subjektů naleznete přímo specifickou sekci studentských půjček, která má podmínky pro splácení nastaveny tak, aby jim právě studenti bez příjmu dokázali vyhovět. S výběrem vhodné nebankovní půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kde se vám ihned po zadání vámi požadovaných kritérií zobrazí aktuálně dostupné úvěrové produkty na trhu. U každého z nich rovnou vidíte úrokovou sazbu, dobu splatnosti, případně další benefity, které společnosti k půjčce nabízí. Kromě toho mnoho studentů také vybírá půjčku ze sekce půjček bez doložení příjmu, které si vystačí jen s informací o výši vašich pravidelných měsíčních příjmů. Velkou předností nebankovních půjček je zejména možnost jejich sjednání na internetu, kdy nemusíte kvůli půjčce nikam chodit na pobočku úvěrové společnosti.

Chci malou půjčku

Půjčky bez dokladu totožnosti pro studenty

Pokud si jako student vyberete vhodného poskytovatele, sjednání samotné půjčky je doslova záležitost na pár minut. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde je již k tomuto účelu pro vás připravený formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji okamžitě vyhodnotí a vás neprodleně informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný pak na svůj mobilní telefon obdržíte jen SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím svůj opravdový zájem o půjčku stvrdíte. U takto sjednané online půjčky není nutno nic dokládat, půjčka se obejde bez sebemenšího papírování. Po schválení půjčky peníze ihned odchází na vámi zadaný bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. K tomuto účelu některé nebankovní společnosti využívají různé alternativní metody, kdy jsou peněžní prostředky vyplaceny v trafice nebo na čerpací stanici a to jen na základě elektronického kódu. Nikomu nemusíte předkládat doklad totožnosti ani nic dalšího vyplňovat. Vaše osoba tak zůstává v úplné anonymitě. V případě, že nechcete, aby peníze z půjčky prošly vaším bankovním účtem, určitě je dobré takové možnosti využít. Při opakované žádosti o půjčku, za předpokladu, že jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, stačí už jen odeslat SMSku v příslušném tvaru a tím pádem je celý schvalovací proces zkrácen na extrémně nízké minimum.

Studentské půjčky bez dokladové totožnosti spadají mezi klasické nebankovní mikropůjčky, které jsou žadatelům k dispozici 24 hodin denně včetně víkendu i ve svátek. Na takovou půjčku se můžete spolehnout v jakékoli nenadálé finanční tísni.