Máte Home Credit? Správce financí dohlédne na vaše účty

Internetové bankovnictví využívá bez problému každý majitel běžného účtu. Proč taky ne, vždyť přináší jen samé výhody. Díky němu máte neustálý přehled o svých financích, ať jste kdekoli. Stačí mít jen chytrý telefon v ruce a okamžitě víte, jaký je aktuální stav vašeho konta. A nejen to, veškeré platby, kreditní karty jsou pod neustálou kontrolou. Na stejném principu funguje i Správce financí od Home Creditu, avšak na rozdíl od elektronického bankovnictví nabízí daleko více možností. S jeho pomocí budete spravovat své finance mnohem snadněji.

Co umí Správce financí od Home Creditu?

Správce financí je internetová aplikace, se kterou máte dokonalý přehled o všech finančních produktech sjednaných u společnosti Home Credit a jejich partnerů. Veškeré půjčky, kreditní karty nebo nákupy na splátky neuniknou vaší kontrole. Po každém přihlášení do systému si můžete jednoduše pohlídat termíny splátek a jejich výši. Správce financí vás současně informuje o různých nabídkách, včetně využití online žádostí.

U kreditních karet máte k dispozici měsíční výpisy za předešlé období, takže přesně víte, co, kdy, kde a za kolik jste kartou platili a kolik jste získali věrnostních bodů. V sekci “Nákupy na splátky” nebo “Půjčky” zase získáte základní informace týkající se úvěrové smlouvy a přehledného splátkového kalendáře. Jednoduše vidíte, v jaké výši a kdy byly splátky zaplaceny, a kolik zbývá ještě doplatit. Úvěrová společnost Home Credit tak pomáhá mnoha lidem s rodinnými financemi.

Bezpečné přihlášení do systému

Správce financí od Home Creditu je vám k službám 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Abyste ho mohli bezplatně využívat, musíte se nejprve registrovat na příslušných webových stránkách. Tím si vytvoříte svůj vlastní účet a poté se vždy přihlásíte už jen pomocí jednoduchého přihlašovacího jména a hesla. Registrace probíhá v pěti krocích, kterou hravě zvládnete, systém vás sám navede. Registraci potvrdíte kódem z SMS zprávy a zvolíte si své přihlašovací údaje. V tomto kroku dbejte zejména na zásady bezpečnosti a vytvořte unikátní heslo zcela odlišné od jiných přístupových kódů. I pro Správce financí platí z hlediska bezpečnosti úplně stejná pravidla jako pro všechny ostatní online aplikace, které umožňují správu osobních financí.

Správce financí je pro stálé zákazníky společnosti Home Credit po všech stránkách velkým přínosem, jelikož umožňuje obsluhovat finance výhradně přes internet. Máte-li chytrý telefon, není co řešit.

Napsat komentář