Kde získat půjčku pro zadlužené klienty

Potřebujete opravdu dobrou půjčku? Pak jistě máte z čeho vybírat, existuje nespočet možností, kde a jak si půjčit peníze. A to i přesto, že patříte mezi tzv. zadlužené klienty. Jen málokdo se totiž dnes obejde bez půjčky, a tak je zcela běžné, že lidé nemají jen jednu půjčku, ale rovnou dvě nebo tři. Ono se to pěkně nasčítá: platíte hypotéku na dům, máte leasing na auto, k tomu nějakou nebankovní spotřebitelskou půjčku na vybavení domácnosti a už je z pohledu úvěrových společností zatížení vašeho rodinného rozpočtu natolik vysoké, že jste označeni za dlužníka. Když si k tomu připočtete ještě používání kreditnícn karet či občasné využití kontokorentu u bankovního konta, vyjde vám v konečném výsledku, že žijete jenom na dluh. Když pak chcete další půjčku, finanční společnosti musí všechny tyto okolnosti zohlednit a snadno se pak může stát, že vás označí za příliš zadluženého klienta. Kolikrát už nestačí ani odpovídající příjmy, prostě je to riziko. Avšak ne všechny úvěrové společnosti jsou na tom s podmínkami poskytnutých půjček s úvěrů úplně stejně a najdou se i takové, které dokážou rozumně posoudit míru vaší zadluženosti a jsou ochotny vám poskytnout další půjčku. Jen se musíte zaměřit na jejich správný výběr a když už nějaké půjčky splácíte, pak nemůžete sáhnout hned po prvním úvěrovém produktu co se vám nabídne. Jak tedy vybrat tu správnou půjčku, když už něco málo dlužíte?

Chci velkou půjčku

Bankovní půjčka pro dlužníky

Máte-li na svých bedrech nesplacené půjčky a úvěry a chcete půjčku od banky, pak již předem počítejte s tím, že velké šance na úspěch nemáte. Bankovní půjčky nahrávají zcela neproblémovým klientům, kteří mají perfektní platební morálku, ani v minulosti se nedostali do problémů se splátkami a jejich příjmy jsou v dostatečné výši vzhledem k požadované sumě. U vyšších půjček může banka požadovat další záruky splacení třeba v podobě ručení další osobou jako spolužadatele o půjčku nebo zástavy nemovitosti. Všechny banky si každého žadatele o půjčku nejprve proklepnou v centrálním registru klientských informací a pokud zjistí, že jste vedeni v registru dlužníků, pak úvěrovou žádost zpravidla zamítnou. Zejména lidé v exekučním řízení nebo v insolvenci absolutně nemají žádnou šanci na získání bankovní půjčky. Také požadavek doložení vašich příjmů předpokládá jen potvrzení o příjmu z trvalého zaměstnaneckého poměru. Jakmile pracujete jen na dobu určitou, jste na brigádě nebo momentálně úplně bez práce, banka pro vás mít pochopení nebude. V takovém případě se raději rovnou obraťte na nebankovní společnosti, kde se nabízí ideální podmínky k tomu, abyste půjčku bez problému získali.

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní subjekty jsou ke klientům více benevolentní a je jim jasné, že jejich zákazníci mnohdy řeší ožehavé finanční situace. Z toho důvodu je snadné získání půjčky a čas prvotním kritériem při sjednání nebankovní půjčky. Určitým řešením pro zadlužené klienty jsou nebankovní půjčky, které nenahlíží do registru dlužníků. Jedná se zejména o malé rychlé půjčky tzv. mikropůjčky, jejichž hlavním úkolem je co nejrychleji pomoci. Rozsáhlou nabídku mikropůjček naleznete v prostředí internetu, kde s pomocí online srovnávače půjček si jednoduše vyberete nejlepší úvěrový produkt, jenž se nachází v aktuální nabídce. Mezi půjčky bez kontroly registru dlužníků patří i specifické nebankovní úvěry, které jsou rozděleny do jednotlivých kategorií. Najdete zde rychlé půjčky před výplatou, pro nezaměstnané, pro lidi na sociálních dávkách, začínající podnikatele, důchodce, studenty, matky na mateřské, atd. Takové půjčky zpravidla nenahlíží do registru dlužníků, a pokud ano, pak tato informace není zásadním rozhodujícím kritériem pro schválení úvěrové žádosti. Nebankovní společnosti se totiž snaží každou podanou žádost posuzovat individuálně a přihlédnou k možnostem a potřebám daného klienta. Z toho důvodu máte tedy i jako zadlužení klienti velkou šanci na získání požadovaného úvěru.

Chci malou půjčku

Okamžitá půjčka na účet nebo v hotovosti

Při nedostatku financí hraje čas dost podstatnou roli. Když vám totiž chybí v peněžence peníze, potřebujete je hned a ne až za týden. Kdo by taky stál o složité vyřizování úvěrové žádosti, kde strávíte papírováním dlouhé hodiny na pobočce. Aby půjčka splnila svůj účel, musí být snadno dostupná a co nejrychleji vyřízená. Takové požadavky splňuje zejména okamžitá online půjčka, kterou si v pohodě sjednáte pěkně doma jen na internetu a za pomoci mobilního telefonu. Ke sjednání půjčky si vyberte vhodného poskytovatele, třeba s pomocí online srovnávače půjček to zvládnete za pár minut a žádost podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti. Ta má podobu velmi krátkého formuláře, v něm vyplníte jen své identifikační a kontaktní údaje a žádost odešlete. Obratem získáte odpověď, zda je vám půjčka přiklepnuta či nikoli. Pokud ano, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou za stejnou dobu připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Stačí si jen zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Online půjčka se obejde bez jakékoli administrativy, není nutno skenovat žádné doklady ani mít ručitele. Některé nebankovní společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků a vystačí si jen s informací o vašich příjmech. Přeci jen je zákonnou povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. Vzhledem k tomu, že sjednání online půjčky probíhá jen za pomoci plně automatizovaného systému, je rychlá online půjčka dostupná 24 hodin denně, o víkendu i ve svátek. Tím pádem se stává pro klienty okamžitým pohotovým zdrojem financí, který je snadno dostupný i pro dlužníky.

Na výběru vhodné půjčky si dejte opravdu záležet a vždy dejte přednost kvalitním certifikovaným nebankovním společnostem, které poskytují půjčky za férových podmínek bez poplatku předem.