Půjčka bez registru a doložení příjmů přes SMS

Máte záznam v registru dlužníků? Nebo jsou problém vaše příjmy? A kvůli tomu nemůžete získat žádnou půjčku? Tak to se úplně mýlíte, vhodná půjčka existuje pro každého. Jen musíte vybrat ten správný úvěrový produkt. Vždyť půjčku má dnes kdekdo a splátkami jednotlivých půjček, úvěrů, kontokorentu či kreditních karet je zatížen nejeden rodinný rozpočet. Lidé mají hypotéku na dům, platí leasing na auto, prostě jakýkoli nenadálý výdaj lze řešit půjčkou. Kde ji ale nalézt, když v bance pro vás nemají pochopení? Naštěstí tradiční bankovní domy nejsou jedinou institucí na finančním trhu a mají velmi silnou konkurenci v podobě nebankovních společností. Ty nabízejí stejně kvalitní úvěrové produkty jen za zcela odlišných podmínek. Je proto mnohem snazší dosáhnout na nebankovní půjčku než na půjčku v bance. Řada klientů se potýká s potížemi ohledně jejich záznamu v registru dlužníků. Jsou sice finanční společnosti,, které za těchto podmínek úvěrovou žádost zamítnou, ale na druhou stranu jsou i takové, pro které není tato informace rozhodujícím kritérim pro schválení daného úvěru. Pokud tedy výběr půjčky přizpůsobíte svým okolnostem a možnostem, pak máte dost velkou naději na úspěch.

Chci malou půjčku

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Centrální registr klientských informací je dalekosáhlý seznam osob, které se nějakým způsobem dostali do problémů s financemi. Buď nehradili včas splátky svých půjček a úvěrů nebo se opozdili s platbou dodavateli energií či telefonnímu operátorovi. Přitom jsou zde evidovány veškeré závazky ve lhůtě tři měsíce po splatnosti nad částku 500 Kč. Kolikrát se do takového seznamu dostanete ani nevíte jak. Stačí jen abyste onemocněli, zaměstnavatel se opozdil s výplatou či jste přišli o práci a už se vám začnou kupit složenky na ledničce. Datum splatnosti je neúprosné a vy nevíte co ze skromného rozpočtu hradit dřív. Když potom termíny nedodržíte, už jste vedeni v seznamu jako neplatič. Problém je však v tom, že i když jednoho dne všechny své závazky vyrovnáte včetně sankčních poplatků a úroků z prodlení, ze seznamu vás jenom tak nevyškrtnou. Na to si počkáte ještě řadu dalších let. Když pak chcete v tomto období si sjednat půjčku, může být tato informace pro úvěrovou společnost natolik zásadní, že kvůli ní vám půjčku prostě neschválí. Z toho důvodu je mnohdy lepší, když před podáním žádosti o půjčku si napřed ověříte jak na tom aktuálně jste. Velmi jednoduše totiž lze požádat o výpis z registru dlužníků. To je možno učinit jen krátkou SMS zprávou nebo na příslušných webových stránkách a odpověď obdržíte prakticky obratem: SMSkou nebo emailem. Pokud trváte na papírové podobě, pak není problém, aby vám výpis zaslali českou poštou. Jen si na něj pár dnů počkáte. Elektronická podoba je tedy více akční.

Půjčka bez doložení příjmu

Jestliže jste zvyklí řešit veškeré své finanční záležitosti pouze v bance, pak i v případě půjčky se zřejmě na ni obrátíte a budete chtít využít jejich služeb. Možná pro vás bude velkým překvapením, jak si v bance potrpí na složitý administrativní proces týkající se schválení úvěrové žádosti. Půjčit si rychle peníze od banky lze snad jen za předpokladu, že máte kreditní kartu v peněžence nebo povolený kontokorent na bankovním účtu. Pokud ale žádáte o klasickou bankovní půjčku, pak se musíte obrnit značnou dávkou trpělivosti. Každý žadatel o půjčku projde počáteční lustrací v registru dlužníků a poté dojde na požadavek doložení vašich příjmů. Banky jsou však schopny akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru a vzhledem k půjčce v optimální výši. Když jste třeba nezaměstnaní a pobíráte momentálně jen podporu nebo sociální dávky, pak jen stěží na půjčku v bance dosáhnete. V takovém případě jste zařazeni mezi rizikovou klientelu stejně jako lidé v exekuci nebo insolvenci, důchodci, studenti nebo začínající podnikatelé. Z toho důvodu také řada žadatelů o půjčku odchází z banky s nepořízenou a hledají možnosti v nebankovní sféře. Zde je totiž podstatně větší šance, že s žádostí uspějete.

Chci velkou půjčku

Rychlá půjčka přes SMS

Nebankovní půjčky jsou oproti bankovním kolegyním mnohem více akční a nabízí okamžité řešení jakékoli finanční krize. Můžete se na ně kdykoli spolehnout  ve dne, v noci, o víkendu i ve svátek, nejste odkázáni na otevírací dobu kamenné pobočky. Nebankovní půjčku si sjednáte jednoduše online, bez jakéhokoli papírování a složitého administrativního procesu. Nemusíte mít ani ručitele, to se týká zejména malých půjček tzv. mikropůjček, které jsou schopny vám v řádu minut půjčit několik jednotek či desítek tisíc korun. Záleží jen na tom kolik aktuálně potřebujete. Žádost o půjčku podáte na webových stránkách společnosti u níž si chcete půjčit. Zde vyplníte jen krátký formulář, uvedete své základní identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem si nastavíte, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost odešlete, ta je následně ihned poté posouzena plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o jeho výsledku. Je-li vám půjčka schválena, pak záleží jen na vás, kdy si přejete peníze vyplatit. U takto předschválené půjčky potom stačí už jen odeslat SMS zprávu v požadovaném tvaru a daná společnost vám peníze okamžitě odešle na váš bankovní účet a nebo připraví k výplatě v hotovosti. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, pak stačí podat žádost už jen formou SMSky a nemusíte znovu vyplňovat žádný online formulář. Pokud jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, může vám společnost nabídnout lepší podmínky splácení, třeba vám sníží úrokovou sazbu či prodlouží dobu splatnosti. Velkou předností nebankovních půjček je jistě také to, že každá žádost  se snaží zohlednit individuální podmínky každého klienta.

Půjčku bez registru a doložení příjmu naleznete v nabídce solidních nebankovních společností, které dodržují zásady zodpovědného půjčování a poskytují půjčky za férových podmínek.