Kde si půjčit rychle peníze bez příjmu

Nedostatek financí v peněžence si žádá rychlé řešení. Možností je několik. Buď se poohlédnete po dalším zdroji příjmů nebo si jednoduše sjednáte okamžitou půjčku. Druhá možnost ovšem přináší okamžitý efekt. I kdybyste si totiž sjednali navíc nějakou brigádu, než dostanete peníze za odvedenou práci, bude to chvíli trvat. Zato půjčka je okamžitým zdrojem finančních prostředků, které můžete použít dle momentální potřeby. Zásadní otázka je, k čemu peníze potřebujete a vlastně i kolik. Dle toho je třeba zvolit správný typ půjčky. Jistě bude rozdíl, když budete chtít za peníze koupit nemovitost nebo investovat do rekonstrukce bydlení a nebo vám schází jen pár tisícovek do výplaty na zaplacení složenek. Z toho důvodu jsou na úvěrovém trhu všechny půjčky rozděleny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. S výběrem nejvhodnější půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kde do systému zadáte vaše požadavky a obratem získáte rozsáhlý seznam všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Přičemž u každé půjčky máte rovnou i podmínky, za kterých je poskytnuta. Jasně vidíte výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity, které mohou zvýšit atraktivitu daného úvěrového produktu. Může se vám rovněž podařit narazit na právě probíhající akční nabídku, díky které vám celkové náklady na půjčku klesnou na totální minimum. Některé společnosti mají třeba v nabídce i první půjčku pro žadatele zdarma, úplně bez poplatku, je tedy na zvážení, zda se vám taková půjčka právě nehodí.

Chci velkou půjčku

Rychlá půjčka na účet

V dnešní době elektronické komunikace není vážně problém sjednat si rychlou půjčku. Kolikrát vám to nezabere více času, než kolik byste věnovali napsání krátkého emailu. Vždyť i veškeré finanční záležitosti lidé běžně spravují prostřednictvím online bankovnictví, které navíc můžete mít díky vhodné aplikaci i v mobilním telefonu, takže máte neustálý přehled o svých financích. Abyste získali půjčku opravdu rychle a téměř ihned, je potřeba také uvážit, jestli půjdete pro peníze do banky a nebo se obrátíte raději na nebankovní společnost. V případě, že disponujete takovými bankovními úvěrovými produkty jako je kreditní karta nebo máte povolený kontokorent na běžném  účtu, pak se taková půjčka od banky dá považovat za velmi efektivní řešení. Navíc, když půjčené peníze splatíte v rámci bezúročného období, získáte půjčku vlastně zadarmo. Ovšem ne každý má takové možnosti, případně můžete mít již nedostačující limit na kartě a pak vám nebankovní půjčka jistě přijde vhod. Ta je totiž v mnoha ohledech určitě snazší, než klasický bankovní úvěr.

Půjčka od banky

Když půjdete s žádostí o půjčku do banky, musíte se obrnit notnou dávkou trpělivosti, kterou budete potřebovat k tomu, abyste úspěšně propluli zdlouhavým administrativním procesem. Žádost o půjčku v bance obnáší několik kroků, které se bez kompromisů nikdy neobejdou. V prvé řadě si každého žadatele prolustrují v centrálním registru klientských informací a když zjistí, že zde máte záznam, případně další nesplacené závazky, ohodnotí vás velmi nízkou bonitou. Obdobné to je i s příjmy. Banka dokáže akceptovat pouze potvrzení o příjmu z trvalého zaměstnaneckého poměru, takže když jste momentálně jen na brigádě, nezaměstnaní, pobíráte nemocenskou, sociální dávky, důchod nebo mateřskou, je tato skutečnost vyhodnocena ze strany banky jako nedostačující příjem. Vhledem k tomu, že se lidé často nachází v různých životních situacích , není výjimkou, že celá řada žadatelů o bankovní půjčku odchází z banky s nepořízenou. Avšak řešení naleznou v nebankovní sféře. Zde je totiž situace podstatně jiná.

Snadná nebankovní půjčka

Nebankovní poskytovatelé půjček se snaží mít pro své klienty pochopení a nabízí jim takové produkty, které je možno snadno aplikovat na jakoukoli situaci v životě. Proto nekladou žadatelům o půjčku do cesty žádné překážky, spíš naopak. Poskytovatelům nebankovních půjček je všeobecně známo, že jejich zákazníci jsou většinou lidé, kteří nemohou v žádném případě na půjčku v bance dosáhnout. A tak poskytují půjčky aniž by nahlíželi do registru dlužníků nebo vyžadovali potvrzení o příjmu. U nebankovní společnosti si můžete sjednat půjčku prakticky v jakékoli výši, půjčí vám pětistovku do výplaty, nebo i několik stovek tisíc či milionu korun na investici do bydlení nebo na podnikání. Samozřejmě, že podle výše požadované sumy jsou stanoveny i podmínky splácení. Asi by nebylo dobré vypůjčených pár tisícovek splácet několik let. Tím by celá půjčka absolutně postrádala smysl pro obě strany. Malé půjčky si u nebankovní společnosti vyřídíte jednoduše jen na internetu, stejně tak i žádost o velkou půjčku můžete odeslat online. Jen ve druhém případě, pokud bude vyžadováno ručení ať už nemovitostí nebo dalším spolužadatelem počítejte s trochu obsáhlejší administrativou. Potřebné dokumenty je potřeba k žádosti doložit, avšak nic vám nebrání v tom, abyste je naskenovali, případně poslali poštou a vše ostatní dořešili emailem nebo po telefonu. I velká půjčka tedy v maximálně možné míře šetří váš čas.

Chci malou půjčku

Rychlá půjčka bez příjmu

Mezi nebankovními půjčkami jsou ve velké oblibě zejména malé mikropůjčky, které nevyžadují žádné zdlouhavé papírování. Kromě toho, že se některé nebankovní společnosti ani nezdržují nahlížením do registru dlužníků, nepožadují ani potvrzení o příjmu. Schválení půjčky probíhá jen na základě vámi poskytnutých informací, které uvedete v krátké online žádosti. Ta zahrnuje jen vaše identifikační a kontaktní údaje, a posuvníkem přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti si nastavíte kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Taková žádost je schválena za pomoci plně automatizovaného systému a vy jste během několika málo minut informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak ihned obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku,. Není totiž problém si takto nechat půjčku předschválit a o její vyplacen požádat teprve až ve chvíli, kdy budete peníze skutečně potřebovat. K tomu vám pak jenom stačí pokaždé odeslat SMSku v příslušném tvaru, to je vše. Taková malá online půjčka se obejde bez ručitele a bez jakýchkoli dokladů, tudíž je okamžitou finanční pomocí v jakékoli nenadálé finanční tísni. Nikde nemusíte uvádět ani účel použití peněžních prostředků, takže peníze můžete použít na cokoli.

Rychlou půjčku bez potvrzení o příjmu naleznete v nabídce celé řady nebankovních společností, avšak každá z nich ji nabízí za odlišných podmínek. Vždy máte možnost sjednat si takovou půjčku, která bude vyhovovat právě vám dle vašich požadavků a potřeb.