Skutečná online půjčka i o víkendu

skutecna-online-pujcka-i-o-vikendu-min-resized

 

Lze plně vyřídit půjčku půjčku i o víkendu? Ano, jen si musíte zvolit správnou společnost. Některé firmy totiž sice slibují vyřízení či schválení úvěru přes internet, z pohledu zákazníka však mají pravdu jen částečně. Obvykle totiž bývá potřeba podepsat smlouvu v papírové podobě. Tu vám buď doručí kurýr nebo ji pošlete na adresu společnosti. Skutečných online půjček je proto poskrovnu.

Hotovost Vám vyplatí na kterékoli benzínce EuroOil

S opravdovou online půjčkou přichází produkt CreditPortal. No posuďte sami, jak probíhá jeho získání:

 1. Nejprve si vyberte, kolik potřebujete půjčit. Dostupných je až 5 000 Kč se splatností 30 dní.
 2. Následně vyplníte žádost na stránkách poskytovatele
 3. Na váš mobilní telefon přijde SMSkou kód, který opíšete do kolonky na webu
 4. Zamíříte na kteroukoliv čerpací stanici EuroOil, kde Vám peníze v hotovosti vyplatí (tj. ještě ten den). Zde je dostupný seznam všech čerpacích stanic.
euro-oil-mapa
Mapa čerpacích stanic EuroOil

TIP: Nemáte po ruce benzínku EuroOil? Společnost CreditPortal Vám peníze přepošle i na anonymní platební kartu Blesk Peněženka. Tu koupíte v každé trafice za 125 Kč, a převod peněz na ni je okamžitý. Finance si pak můžete vybrat v kterémkoliv bankomatu.

Samotné vyzvednutí peněz na benzínce EuroOil je rychlé a anonymní. Finance si totiž vyberete na základě poukázky. Pracovník stanice tedy ani neví, že peníze pochází z žádosti o půjčku.

Požádat o půjčku s vyplacením na EuroOil »

Základní parametry půjčky

Ke schválení půjčky musíte být starší 18-ti let a disponovat pravidelným příjmem ze zaměstání (alespoň 5 001 Kč měsíčně). Pokud Vás úvěr zaujal, prostudujte si reprezentativní příklad.

Vyplnit žádost o půjčku »

7 komentářů k “Skutečná online půjčka i o víkendu

 • Oceňuju, že je tu na stránce přímo ta mapa. Lehce se mi hledalo kam si mám pro ty penízky vlastně jít. Jo a tu půjčku mám a fakt všem doporučuju. Bylo to vyřízené hned, internet mám v mobilu a nic víc k tomu nepotřebujete. Fakt neváhejte ani minutu a půjčku berte.

 • Prostě super, všem kamošům už jsem o ní říkal, se vždycky směju jak pořád čekají jestli už je výplata na účtě a já sem pořád při penězích i přes neděli. Jezdím pro peníze na benzinku, mám to kousek, slečna už mě i dokonce zná, ale pořád ještě nepřišla na to, za co mi ty peníze dává. No prostě blondýna, ale to je jedno, důležitý je, že to pořád sype.

 • Už se mi ta půjčka asi dvakrát osvědčila, aji když sem byl na cestách, vždycky jenom s mobilem v ruce si vyřídíte peníze a benzinku máte všude po cestě. Je to paráda a konečně služba, která patří do 21. století a nejsme jak v pravěku.

 • Takhle jednoduchá by měla být každá půjčka a ne tisíce papírů okolo a vyřizování pořád nějakého potvrzení. Já si ji beru pokaždé, když třeba přečerpám limit na kartě nebo čekám na peníze. Nikdy nezklamala a pokaždé to bylo bez problému okamžitě vyřízené. A už jsem si kvůli tomu pořídila i blesk peněženku, takže mám další kartu na půjčku. To je chytrý co?

 • Jj, musím se připojit k zizalce, má úplnou pravdu, já ji teď využila v sobotu, byly jsme na akci, nějak se to protáhlo skoro do rána a číšník přinesl účet… nějak se to napočítalo, ale zachránila nás tahle půjčka, ještě štěstí, že mobil nebyl vybitý. Kluci hleděli jak jsem to udělala, nikdo mi nevěřil, že to jde i v noci a pak mi Čenda druhý den volal, abych mu řekla o co vlastně jde. Kdo nezkusí neuvěří.

 • Nepropásněte tuto možnost. Solventní soukromý podnikatel vám pomůže i poradí. Hledáte úvěr,hypotéku nebo zápůjčku: BEZ POPLATKU, BEZ ZÁSTAVY NEMOVITOSTI, BEZ REGISTRU Nebojte se jednám pouze v kanceláři. RÁD VÁM POMOHU T:723430842 Stačí zaslat i SMS zavoláme vám. Hledám spolupracovníky pro kancelář v H.Králové. Fixní plat+odměny peníze na ruku.

  Chcete se pobavit o vyplácení peněz v hotovosti,nebo přímo na účet?

 • Nepropásněte tuto možnost.Soukromník vám poradí. Hledáte dotaci, úvěr, konsolidaci, oddlužení, optimalizaci. BEZ POPLATKU, BEZ ZÁSTAVY NEMOVITOSTI, BEZ REGISTRU Nebojte se jednám pouze v kanceláři. RÁD VÁM POMOHU T:723430842 Stačí zaslat i SMS zavoláme vám. Hledám spolupracovníky pro kancelář v H.Králové. Fixní plat+odměny peníze na ruku. Chcete se pobavit o vyplácení peněz na ruku – zavolejte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>