Skutečná online půjčka i o víkendu

skutecna-online-pujcka-i-o-vikendu-min-resized

 

Lze plně vyřídit půjčku i o víkendu? Ano, jen si musíte zvolit správnou společnost. Některé firmy totiž sice slibují vyřízení či schválení úvěru přes internet, z pohledu zákazníka však mají pravdu jen částečně. Obvykle totiž bývá potřeba podepsat smlouvu v papírové podobě. Tu vám buď doručí kurýr nebo ji pošlete na adresu společnosti. Skutečných online půjček je proto poskrovnu.

Hotovost Vám vyplatí na kterékoli benzínce EuroOil

S opravdovou online půjčkou přichází produkt CreditPortal. No posuďte sami, jak probíhá jeho získání:

  1. Nejprve si vyberte, kolik potřebujete půjčit a na jak dlouho
  2. Následně vyplníte žádost na stránkách poskytovatele
  3. Na váš mobilní telefon přijde SMSkou kód, který opíšete do kolonky na webu
  4. Zamíříte na kteroukoliv čerpací stanici EuroOil, kde Vám peníze v hotovosti vyplatí (tj. ještě ten den). Zde je dostupný seznam všech čerpacích stanic.
euro-oil-mapa
Mapa čerpacích stanic EuroOil

Nemáte po ruce benzínku EuroOil? Společnost CreditPortal Vám peníze přepošle klasicky i na bankovní účet. Finance si pak můžete vybrat v kterémkoliv bankomatu nebo přímo použít svoji platební kartu.

Samotné vyzvednutí peněz na benzínce EuroOil je rychlé a anonymní, což vám názorně ukáže tento fototest. Finance si totiž vyberete na základě poukázky. Pracovník stanice tedy ani neví, že peníze pochází z žádosti o půjčku.

Požádat o půjčku s vyplacením na EuroOil »

Základní parametry půjčky

Ke schválení půjčky musíte být starší 18-ti let a disponovat pravidelným příjmem ze zaměstnání. Bližší informace o půjčce naleznete přímo na webových stránkách poskytovatele.

Sjednat půjčku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>