Hotovostní půjčky na výplatní pásku

hotovostni-pujcky-na-vyplatni-pasku-min

 

Chodíte do práce, máte po ruce občanský průkaz a potřebujete půjčku? Pokud Vám právě hlavou proběhly tři souhlasné odpovědi, máme pro vás dobrou zprávu. Nebankovní sektor nabízí unikátní finanční produkt, který se nazývá půjčka na výplatní pásku. Ukážeme si, jak získání takového úvěru probíhá.

Přes internet nebo návštěva pobočky

V tomto článku se věnujeme především získání půjčky, která bude vyplacena v hotovosti. Za tímto účelem musíte osobně navštívit pobočku vybraného poskytovatele. Pro zájemce, kteří nebydlí ve větším městě a nemají tedy žádnou podobnou společnost po ruce, uvedeme řešení v podobě online půjčky. Tu vyřídíte plně přes internet a peníze Vám budou zaslány na bankovní účet. K tomuto účelu můžete využít například půjčku společnosti Creditportal, která vám dokáže také vyplatit peníze v hotovosti několika alternativními způsoby. Máte-li v blízkosti čerpací stanici, stačí zajet pro hotovost právě tam. Další možností je anonymní platební karta, na kterou si necháte převést peníze z půjčky a dále ji použijete jako jakoukoli jinou platební kartu společnosti MasterCard. Zaplatíte s ní rovnou u obchodníků a nebo si hotovost vyberete z libovolného bankomatu. Záleží jen na vás, co je pro vás v danou chvíli jednodušší.

Sjednat půjčku

 

Výplatní pásku a doklad totožnosti s sebou

Ukážeme si, jak získat kontakt na společnost nabízející půjčku na výplatní pásku, než tak však učiníme, představíme si, jak taková půjčka vlastně vypadá. Po příchodu na pobočku se Vás ujme pověřený pracovník, s nímž vyplníte a podepíšete smlouvu. Nejprve bude třeba do dokumentu zapracovat vaše základní osobní údaje a ověřit je z občanského průkazu. Následně přijde na řadu přezkoumání výplatní pásky. Pokud jich máte více i za minulá období, určitě je vezměte s sebou, vzbudíte tak v očích poskytovatele důvěru. Na základě vašich příjmů poté věřitel buď udělá nabídku výše půjčky nebo vás nechá prezentovat vaši představu. Je možné, že se s věřitelem budete rozcházet, nezoufejte však, vždy je zde prostor pro individuální přístup a domluvu. Záleží totiž i na výši měsíční splátky. Pokud se rozhodnete splácet větší sumu, bude nebankovní společnost ochotná uvažovat o této alternativě. Věřitelé zpravidla nezkoumají registry dlužníků a většinou nevyžadují ručení.

Před podpisem smlouvy

Jakmile budou parametry půjčky dohodnuty, musíte dát pracovníkovi společnosti přibližně čtvrthodinku a on připraví finální smlouvu k podpisu a hotovost k vyplacení. Než cokoliv podepíšete, vždy si dokument pečlivě přečtěte a ujistěte se, že všemu rozumíte. Dále rozhodně nikdy neplaťte nic předem. Doba poplatků za sjednání půjčky je již dávno minulostí.

Hledáme vhodnou nebankovní společnost

Na předcházejících řádcích jsme slíbili, že vám pomůžeme najít věřitele, který půjčky na výplatní pásku poskytuje. Za tímto účelem odkážeme na naši bezplatnou burzu půjček nacházející se přímo na tomto webu. Ani se zde nemusíte registrovat a přesto zdarma vložíte poptávku po půjčce, kterou uvidí nespočet nebankovních společností. V textu poptávky uveďte, že hledáte úvěr na výplatní pásku, zmiňte výši měsíční výplaty a požadovanou částku. Nezapomeňte na libovolný kontakt, na něm Vám totiž věřitelé budou prezentovat své nabídky.

Jeden komentář k “Hotovostní půjčky na výplatní pásku

Napsat komentář