Opravdová online půjčka do 10 minut bez bankovního účtu

opravdova-online-pujcka-do-10-minut-bez-bankovniho-uctu-min-resized

 

Podařilo se nám objevit velmi rychlou nebankovní půjčku, jak z pohledu vyřízení, tak předání peněz. K jejímu získání navíc nemusíte mít bankovní účet, i přesto však své peníze rychle převedete do podoby hotovosti. Kouzlo leží v každé trafice a jmenuje se Blesk peněženka. Jde o anonymní platební kartu, která umí vše, jako její bankovní kolegyně, jen není vystavená na žádné jméno. Zaplatíte s ní tedy v obchodě, na internetu a ani bankomat Vás neodmítne. Blesk peněženka stojí 125 Kč a její aktivaci vyřídíte přes mobil do pár minut. No a teď si představte, že by existovala půjčka vyplácená právě na Blesk peněženku, přičemž převod peněz by trval řádově minuty …

CreditPortal — půjčka na Blesk peněženku

Opravdová online půjčka do 10 minut bez bankovního účtu
102 lidí dává 4.27
Zmíněný úvěr skutečně existuje a poskytuje jej společnost CreditPortal. Aktuální dostupnou částku na vypůjčení, dobu splácení a další konkrétní podmínky naleznete na webu společnosti. Vyřízení půjčky probíhá výhradně přes internet. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte online formulář a uvedete v něm své mobilní číslo. Na něj přijde potvrzovací SMS kód, jenž zadáte opět na webu, čímž svůj zájem o půjčku stvrdíte. Po schválení úvěru jsou pro Vás peníze do několika minut připraveny. Pokud navíc zvolíte vyplacení na Blesk peněženku (dostupný je i klasický převod na účet nebo výběr hotovosti na kterékoliv benzínce EuroOil), můžete se prakticky vydat k nejbližšímu bankomatu. Popsaný proces funguje i o víkendu.

Požádat o půjčku s vyplacením na Blesk peněženku »

Základní informace o půjčce

Úvěr poskytuje společnost CreditPortal, která dbá na zodpovědné půjčování a snaží se poskytovat půjčku s lidskou tváří. Ke schválení musí být údaje vyplněné v žádosti kompletní a pravdivé. Podrobné informace o půjčce naleznete na webu společnosti.

Sjednat půjčku online

2 komentáře k “Opravdová online půjčka do 10 minut bez bankovního účtu

  • A jaké číslo účtu se zadává při vyplňování žádosti? Jak poznám, že finance jsou k dispozici na me blesk peněžence? Děkuji předem za odpověď.

  • Při vyplňování žádosti se číslo účtu nezadává, je to totiž půjčka bez bankovního účtu. Zadává se ale číslo Blesk peněženky. Blesk peněženka je “plastová kartička”, kterou koupíte v každé dobré trafice. Tato kartička se chová úplně stejně jako každá jiná platební karta. Zmíněné číslo Blesk peněženky je napsáno přímo na té samotné “plastové kartičce”, kterou si koupíte.

    Zda už finance dorazily na Blesk peněženku zjistíte např. tak, že kartu vložíte do libovolného bankomatu a podíváte se na zůstatek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>