Půjčky pro nezaměstnané na splátky

Jste nezaměstnaní a tudíž máte momentálně hluboko do kapsy? Takových lidí jako vy je dnes tisíce, a proto se stávají běžnými zákazníky nebankovních institucí, jejichž hlavní doménou je poskytování nebankovních úvěrů právě nezaměstnaným lidem. Vzhledem k tomu, že nemáte čím doložit svůj příjem, získáváte při žádosti o půjčku v bance velmi nízkou bonitu. Velkým rizikem je právě to, že nezaměstnaný člověk se velice snadno dostane do platební neschopnosti. Přestože jsou si také soukromé investiční společnosti tohoto faktu vědomi, není pro ně problém  toto riziko podstoupit. Nemusíte se absolutně ničeho obávat a s klidným svědomím si takovou půjčku sjednat. Půjčku pro nezaměstnané získá velmi hravě například maminka na MD, student, důchodce, začínající podnikatel… U těchto typů půjček nikdo nekontroluje registr dlužníků, nedokládáte svůj příjem, u dlouhodobějších úvěrů můžete využít ručení jinou osobou nebo zástavou nemovitosti. Žádost o půjčku podáte online, vše vyřídíte tedy z domova, nemusíte nikam chodit. Na trhu existují i krátkodobé půjčky pro nezaměstnané, které je možné si sjednat bez poplatku. Některé společnosti vám jako prvnímu klientovi nabídnou nižší částku, a pokud splácíte pravidelně, můžete svůj úvěr navýšit o další položku. Možností a variant je neskutečně mnoho, záleží jen na vás, co a jak od půjčky očekáváte.

Splňujete tyto podmínky? Pak můžete o půjčku požádat:

  • věk 18 – 65 let
  • občanství ČR
  • dva doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičák, pas,…)
  • bankovní účet není podmínkou (je možno půjčku vyplatit i prostřednictvím poštovní poukázky nebo v hotovosti)

Okamžitá online půjčka

Půjčky pro nezaměstnané jsou přizpůsobeny tak, aby jejich dostupnost byla pro klienty co nejjednodušší. Společnosti proto volí nejkratší možnou cestu vyřízení celého úvěru, což je právě jeho elektronická podoba. Takovou půjčku získáte často velice rychle, protože se obejde bez jakékoli administrativy. Například půjčka společnosti CreditPortal vyžaduje jen připojení k internetu a mobilní telefon. Žádost o půjčku podáte na webových stránkách poskytovatele a následně projde schvalovacím procesem, po jehož ukončení jsou vám peníze neprodleně vyplaceny. Jestliže požadujete rovnou hotovost, můžete si ji vyzvednout třeba na nejbližší čerpací stanici a nebo si můžete nechat půjčku vyplatit na anonymní platební kartu. I v tomto případě je převod peněz okamžitý, na nic nemusíte čekat. Každá rychlá online půjčka vám proto dokáže pomoci v jakékoli finanční nouzi.  

Podat žádost o okamžitou půjčku »

Půjčky s ručením nemovitostí

Jestliže jste nezaměstnaní, i v tomto případě není pro vás nereálné dosáhnout na poměrně vysoký úvěr. Samozřejmě, že tato částka vyžaduje záruku splacení a tou bývá velmi často zástava nemovitosti. Zastavit můžete dům, byt, rekreační objekt, prostě cokoli, co je ve vašem vlastnictví. U těchto dlouhodobých úvěrů se smlouva o půjčce podepíše při osobním jednání a  poplatky jsou rozvrženy do jednotlivých měsíčních splátek. Každá nebankovní společnost vám dobu splatnosti nastaví dle vašeho přání. Ani zde nedokládáte svůj příjem, nekontroluje se registr dlužníků, rozhodující pro získání půjčky je čistě hodnota vaší nemovitosti.

Jako nezaměstnaný máte také možnost řešit nedostatek finančních prostředků půjčkou. Na trhu se nachází řada kvalitních, jednoduchých a snadných úvěrů, které vám mohou pomoci. Mezi soukromými společnostmi je spoustu solidních firem, které se vám vždy odvděčí za vaši projevenou důvěru.

Sjednat půjčku

Napsat komentář