Konsolidace pro problémové klienty bez zástavy

Čerpáte několik různých půjček najednou a jejich měsíční splátky vám začínají přerůstat přes hlavu? Každou půjčku hradíte jiné společnosti za rozdílných podmínek? Ušetřete si tyto zbytečné starosti a požádejte o konsolidaci půjček. Tím sloučíte veškeré svoje závazky do jednoho úvěru, který bude mít daleko výhodnější podmínky pro vás. Především se zbavíte zbytečných poplatků za jednotlivé úvěry a tím můžete ušetřit až několik tisíc korun. Platíte nejen za samotnou transakci každé splátky, ale i úroky z každé půjčky. Většina bank umožňuje zcela běžně konsolidovat všechny spotřebitelské úvěry a to včetně kontokorentů a úvěrů na kreditních kartách. Pokud jste se již někdy dostali v minulosti do zpoždění se splátkami, budete mít zřejmě záznam v registru dlužníků. Banky si prověřují bonitu klienta až 4 roky zpětně a v tomto případě vám banka refinancovat úvěr s největší pravděpodobností nebude. Naštěstí ještě existuje i nebankovní sektor soukromých investičních společností, které nemají tak přísné podmínky pro schválení úvěru. Konsolidaci půjček poskytují klientům i se záznamem v registru nebo v exekučním řízení. Nezkoumají platební morálku a vycházejí svým zákazníkům vždy maximálně vstříc.

Výhody nebankovní konsolidace úvěru:

  • konsolidovat můžete půjčky, dluhy, exekuce
  • společnost nenahlíží do registru dlužníků
  • výše úvěru není omezena
  • neplatíte poplatky za vedení účtu
  • získáte nízkou úrokovou sazbu
  • půjčku můžete kdykoli vyplatit
  • opožděnou splátku je možno doplatit za určitých podmínek
  • konsolidací všech svých dosavadních půjček můžete také nový úvěr navýšit o vámi požadovanou částku

 

Přeúvěrování nevýhodných půjček vás zbaví starostí

Nebankovní konsolidace půjček je řešením zejména pro klienty, kteří potřebují snížit měsíční splátky u půjček, úvěrů a nevýhodných kreditních karet. Pokud máte již exekuci, můžete ji prostřednictvím konsolidace vyplatit a zachránit tak svůj majetek včetně nemovitosti před nevýhodnou nedobrovolnou dražbou. Investiční společnosti neprověřují registry dlužníků a refinancovaný úvěr u nich získáte levněji než spotřebitelský úvěr v bance.

O konsolidaci můžete požádat on-line

O konsolidaci úvěrů můžete požádat i na internetu vyplněním příslušného formuláře. K němu doložíte pouze veškerou dokumentaci a smlouvy od úvěrů, které momentálně čerpáte. Zejména si spočítejte, kolik vám zbývá ještě zaplatit včetně všech poplatků a úroků. Podle toho vám budou stanoveny nové podmínky celého úvěru. Na podané žádosti reagují nebankovní společnosti vždy rychle a po vzájemné komunikaci můžete mít během dne záležitost vyřízenou.

Sjednat si konsolidaci půjček »

4 komentáře k “Konsolidace pro problémové klienty bez zástavy

Napsat komentář