Půjčky na občanský průkaz

Máte u sebe platný občanský průkaz? Koukněte na něj, tato plastová kartička vám přinese pořádný balík peněz. Nevěříte tomu? Ale ano, je to tak, pouze předložíte svůj doklad totožnosti a získáte půjčku na občanský průkaz. Tyto půjčky nabízejí především nebankovní společnosti, které disponují kamennými pobočkami nebo sítí obchodních zástupců. Ovšem ničeho se nelekejte, vše vyřídíte z domova jen za pomoci internetu a mobilního telefonu. Peníze vám může doručit kurýr a nebo vám jej převedou na bankovní účet. Dokonce, jestliže se jedná o minimální částku, nemusí být sepsána ani smlouva o půjčce. Jednotliví investoři půjček na občanku řeší individuálně každého klienta, snaží se zhodnotit jeho možnosti a spolu s ním najít podmínky, za kterých mu bude půjčka poskytnuta. Tímto získává půjčka na občanku charakter velmi flexibilního úvěru. Půjčka na občanský průkaz je vyplacena každému, komu akutně schází finanční prostředky a i tomu, kdo nevlastní bankovní účet. Hotovost může být vyplacena také formou poštovní poukázky zaslané na korespondenční adresu. Klíčová výhoda tohoto úvěru spočívá v tom, že nemusíte předkládat žádné další dokumenty.

U půjčky na občanku:

  • nemusíte dokládat příjem ze zaměstnání
  • není vyžadován výpis z bankovního účtu ani jeho vlastnictví není podmínkou
  • flexibilně řeší vaše potřeby
  • jste zbaveni zbytečné obtěžující administrativy
  • u nižších částek je možno ji získat i bez ručitele
  • žádost podáte online a vše vyřídíte v řádu minut
  • máte jistotu rychlého a efektivního řešení vašich financí
  • neuvádíte účel použití finančních prostředků

Jak získat půjčku na občanský průkaz?

Půjčku na občanský průkaz sjednáte na internetových stránkách konkrétní nebankovní společnosti, jež tuto službu svým zákazníkům poskytuje. Zde vyplníte jednoduchý online formulář svými základními údaji, které se řídí příslušným zákonem o ochraně osobních dat. Po schválení žádosti obdržíte na mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, na jehož základě vám bude půjčka vyplacena. Například u půjčky CreditPortal si můžete hotovost vyzvednout na čerpací stanici. Jako jediný doklad je vyžadován pouze váš platný občanský průkaz. Poplatky spojené s poskytnutím úvěru se promítnou až do jednotlivých měsíčních splátek. Odpadá jakákoli zbytečná administrativa a není nutné ani uvádět číslo bankovního spojení. 

Sjednat půjčku

 

Půjčka na občanský průkaz je na trhu již několik let ověřena mnoha klienty. V případě, že se během doby trvání půjčky dostanete do platební neschopnosti, můžete si bez problém půjčku prodloužit. Zavčasu tak předejdete mnohým problémům s věřitelem.

Napsat komentář