Půjčky na mateřskou dovolenou

Mateřská dovolená, jako nejkrásnější období v životě, je spojena také s velkými finančními výdaji. Peněžitá pomoc v mateřství a následně rodičovský příspěvek se ani zdaleka nevyrovná běžnému průměrnému platu, a tak rodinný rozpočet bývá velice napjatý. Postupně poznáváte, že náklady na dítě neustále rostou, oblečení pro miminko, běžné potraviny, inkaso,… to všechno prostě něco stojí. A do toho vám náhle spadne neodkladný výdaj v podobě upomínky, další složenky, pokaženého domácího spotřebiče,… Co teď? Nabízí se pohotové řešení pro vás – půjčka pro ženy na mateřské dovolené. Ta je speciálním produktem řady nebankovních společností. Pokud se totiž se žádostí o půjčku obrátíte přímo na banku, často neuspějete, neboť jste pro ně osoba, jež nemůže doložit svůj pravidelný měsíční příjem. Jediná bankovní varianta existuje v podobě kreditní karty, o tu ale musíte ještě požádat v době než odejdete na mateřskou, abyste pro banku byli klientem s dostatečnou bonitou. S kreditní kartou máte půjčku neustále po ruce a nikdo se vás neptá jaký je váš momentální příjem. Daleko jednodušší situace je u nebankovních společností, které poskytují zejména  krátkodobé půjčky bez dokládání příjmů s vysokou rychlostí vyřízení. Jsou snadno bezproblémově dostupné širokému spektru zákazníků. Výše úvěrů bývá velmi rozmanitá, můžete využít nejen různé typy mikropůjček, ale snadno dosáhnete i na úvěr s vyšší sumou.

Okamžitá online půjčka

Jako žena (případně i muž) na mateřské dovolené máte možnost získat půjčku u seriózní nebankovní společnosti. Stačí si jen vybrat. Soukromí investoři nevyžadují doklady o výši příjmů a zpravidla nekontrolují ani registr dlužníků. Takovou půjčku získáte během chvilky online, bez jakékoli administrativní zátěže. Na stránkách poskytovatele vyplníte žádost, o schválení jste informováni obratem emailem nebo SMSkou a poté vás kontaktuje operátor společnosti, který s vámi dohodne zbývající formality. Ověří si vaši totožnost a určíte si způsob výplaty peněz. Ta bude buď na bankovní účet, v hotovosti nebo složenkou. Poměrně jednoduchá je půjčka společnosti CreditPortal, kde můžete volit z několika alternativních způsobů výběru hotovosti. 

Požádat o opravdovou online půjčku »

Kolik si lze půjčit na mateřské?

Výše úvěrů pro ženy na mateřské dovolené se nepohybuje striktně jen u nízké hranice, ale je možno snadno dosáhnout i na úvěr podstatně vyššího rozsahu. U těchto vyšších částek ale musíte počítat s tím, že budete potřebovat ručitele nebo budete muset zastavit nemovitost. Splátkový kalendář bude nastaven podle vašich individuálních možností, opět nemusíte nikomu dokládat ani účel použití peněžních prostředků.

Půjčka na mateřské se vyznačuje všemi výhodami nebankovní půjčky. Neklade si žádné zbytečné podmínky, je snadno dostupná, vše vyřídíte online bez jakéhokoli papírování. Půjčku máte rychle k dispozici a kdykoli se na ni můžete v období mateřské dovolené spolehnout.

Sjednat půjčku

Napsat komentář