Půjčka pro lidi ve zkušební době

Není to u vás s financemi žádná sláva? Účet v bance pomalu klesá ke dnu, peněženka na tom není o mnoho lépe a vy přemýšlíte, kde vzít peníze? A nebo uvažujete o dlouhodobé investici, chcete rekonstruovat či pořídit nemovitost nebo potřebujete peníze na cestování? Ať už je důvod jakýkoli, pro každou situaci v životě existuje vhodná půjčka. Už z toho důvodu je jistě dobré se nejprve porozhlédnout po nabídce trhu a ne požádat o půjčku, co vám utkvěla v paměti díky reklamnímu sloganu. Velmi často vám takové půjčky hned neřeknou, jaké mají podmínky, a tak se vám může stát, že v průběhu sjednávání narazíte na drobné potíže. Tu chce někdo doložit vaše příjmy, jinde se neobejdou bez lustrace v registru dlužníků a jinde zase požadují ručitele. Proto volte půjčku podle toho, co jejím prostřednictvím chcete financovat. Určitě není dobré si na zaplacení složenek hned vyjednávat úvěr na bydlení nebo půjčku na auto. A to jen proto, abyste alespoň nějaké peníze získali. Když se zbytečně zadlužíte a navíc ještě nad rámec svých možností, mnoho si nepomůžete a do budoucna vám to přinese jen další vrásky na čele. Pokud nebudete mít na splátky a věřitelé se budou ozývat ze všech stran, může to mít pro vás dalekosáhlé důsledky, které mohou vyústit až v exekuci vašeho majetku. Proto vždy jednejte uvážlivě  a nejprve si každou půjčku řádně promyslete.

Chci malou půjčku

Jste ve zkušební době?

Pokud jste byli delší čas bez práce a nebo nastupujete do nového zaměstnání přímo ze školy, je vám stanovena tzv. zkušební doba na zapracování. Ta bývá obvykle v rozmezí dvou až tří měsíců a během ní máte za úkol pochytit veškeré správné pracovní návyky tak, abyste i nadále mohli bez problému tuto práci vykonávat. Vzhledem k tomu, že toto období počítá také s vaší menší pracovní výkonností  je po finanční stránce ohodnoceno méně, než kolik bude potom činit váš plat. Jednoduše řečeno, ve zkušební době si na mnoho peněz nepřijdete a to je možná i důvod, proč právě v tomto období potřebujete třeba rychlou půjčku. Díky nízkým příjmům váznou pravidelné platby, hromadí se nezaplacené faktury, a k tomu se může přihodit i nějaký nenadálý výdaj navíc. Jak si tedy poradit, když potřebujete půjčit peníze?

Půjčka pro lidi ve zkušební době

Jste-li momentálně ve zkušební době, pak možnosti finančního trhu jsou pro vás značně omezené. Když půjdete o půjčku žádat do banky, narazíte na bariéru v podobě nedostatečných příjmů, kterou dokážete prolomit teprve až tehdy, když bance doložíte potvrzení o příjmu ze stálého zaměstnaneckého poměru. A na to si budete muset ještě chvíli počkat. Proto je možná lepší obrátit se rovnou na nebankovní sféru a využít jejich rychlých služeb. Nebankovní poskytovatelé půjček jsou ochotni akceptovat i velmi malé či žádné příjmy ze zaměstnání. Ovšem za předpokladu, že si vyberete vhodného poskytovatele. Ne u každého tomu tak je. Abyste si výběr půjčky co nejvíce usnadnili, je dobré využít online srovnávač půjček, s jehož pomocí získáte okamžitý seznam úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu a odpovídajících vašim kritériím. Pro lepší orientaci jsou nebankovní půjčky rozděleny dle jednotlivých sekcí a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Když si vyberete kategorii půjček určených lidem ve zkušební době, je velká pravděpodobnost, že s žádostí o půjčku uspějete.

Rychlá půjčka pro každého

Pokud si vystačíte jen s malou drobnou půjčkou, pak můžete využít nabídku rychlých online půjček, která se obejde zcela bez jakéhokoli papírování. Naproti tomu půjčky v řádu několik desítek či stovek tisíc korun vyžadují podstatně větší záruku splacení, takže bez ručitele, zástavy nemovitosti či doložení vašich příjmů v adekvátní výši se neobejdete. Malou mikropůjčku si sjednáte okamžitě online a nemusíte přitom chodit ani nikam na pobočku, stát ve frontě a ztrácet tak svůj drahocenný čas. Vše si vyřídíte pěkně v pohodlí svého domova. Stačí se jen připojit k internetové síti a mít po ruce mobilní telefon. Žádost o půjčku podáte na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde vyplníte jen krátký formulář. Stačí zadat pouze jméno, příjmení, kontaktní údaje a posuvníkem na webu nastavit výši a dobu splatnosti půjčky. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji ihned vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku. Je-li kladný, pak peníze ihned odchází na bankovní účet. K žádosti o takovou půjčku není nutno dokládat žádné potvrzení o příjmu. Zpravidla riziko poskytnuté půjčky je vyváženo vyšší úrokovou sazbou, takže je na vás, zda se vám taková vyplatí či nikoli.

Chci velkou půjčku

Půjčka bez registru

Podle novely zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je zákonnou povinností všech úvěrových společností předem si ověřit platební schopnost žadatele. Avšak je zcela na každé společnosti, jak tuto podmínku dodrží. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný si vystačí jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Určitě dobrou zprávou je, že každá nebankovní půjčka je posuzována individuálně, takže i když máte třeba záznam v registru, ale všechny své závazky jste již dávno uhradili, pak i tato skutečnost nemusí být na překážku k úspěšnému schválení úvěrové žádosti. Pokud ale poskytovatel půjčky zjistí, že jste zadluženi až po uši, pak ve vašem vlastním zájmu úvěrovou žádost zamítne. Možností, jak si sjednat půjčku i ve zkušební době je tedy opravdu mnoho.

Velké certifikované nebankovní společnosti poskytují půjčky bez doložení příjmu a bez poplatku předem, které jsou vhodné zejména díky nízkým příjmům pro lidi ve zkušební době. K výběru vhodné půjčky je jistě dobré využít online srovnávač půjček.