Půjčka pro cizince a Slováky

 

Pracujete a žijete jako cizí státní příslušník na území České republiky? I cizincům se může lehce přihodit, že se dostanou do nepříznivé finanční situace a potřebují půjčku. Víte tedy jaké máte možnosti? Většina bank i nebankovních společností cizincům bez problémů poskytne půjčku, pokud mají v ČR zajištěný dostatečný příjem a trvalý pobyt. Na úvěrovém trhu je půjčka pro cizince snadněji dostupná pro Slováky, kteří mají větší šanci na získání půjčky, než občané členských zemí EU nebo cizinci z ostatních zemí. Pokud se rozhodnete pro návštěvu banky, pak se stejně jako všichni občané ČR musíte obrnit velkou dávkou trpělivosti a připravit se na poměrně rozsáhlou administrativu, kterou je bankovní půjčka podložena. Banky mají pro schválení žádosti o úvěr nastaveny přísná kriteria a pečlivě si prověřují každého žadatele. Lehce se vám může proto stát, že vám úvěr z nějakého důvodu neschválí. V tom případě, přichází na řadu půjčka pro cizince od nebankovní společnosti, která je ke svým klientům více benevolentní.

Nabídka finančních produktů pro cizince:

  • spotřebitelské úvěry
  • krátkodobé půjčky
  • hypotéky
  • americké hypotéky
  • půjčky s ručením nemovitostí
  • půjčky bez příjmu a registru
  • půjčky s ručitelem a bez ručitele
  • rychlé online půjčky

Nebankovní půjčka pro cizince

Nejčastěji o půjčku u nás žádají občané ze Slovenské republiky a nebo také cizinci, kteří zde dlouhodobě žijí, pracují a třeba si zde i založili rodinu. U certifikovaných nebankovních společností spadá půjčka pro cizince do specifické kategorie a umožňuje klientům sjednat si úvěr za příznivých podmínek. Výše úvěru není nijak omezena a získané peněžní prostředky lze využít na cokoli. Okamžitou finanční výpomoc vám zajistí například půjčka CreditPortal, která pomůže v každé finanční tísni. Nebankovní společnosti většinou nepřikládají záznamu v registru dlužníků takový význam jako banky, a proto je půjčka pro cizince zpravidla přístupná i lidem, kteří v minulosti měli nějaké problémy se splácením. 

Podat žádost o rychlou půjčku pro cizince » 

Půjčka pro cizince je rovněž doménou soukromých věřitelů, jež půjčují peníze z vlastních zdrojů. V případě, že nemáte povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu či nemůžete nebo nechcete doložit svůj příjem z pracovní činnosti, pak určitě využijte této možnosti. Podmínky půjčky od soukromého investora závisí jen na dohodě mezi vámi a věřitelem a vy tak máte jedinečnou šanci získat půjčku přesně dle svých potřeb. Každá půjčka pro cizince je určena všem žadatelům starších 18-ti let.

Sjednat půjčku

3 komentáře k “Půjčka pro cizince a Slováky

Napsat komentář