Nebankovní půjčka pro problémové klienty s exekucí

Exekuce dokáže pěkně znepříjemnit život. Nejen, že přichází většinou v době, kdy si už myslíte, že na vás všichni věřitelé zapomněli, ale také se vám pěkně prodraží. Vždyť jen nezaplacená pokuta za parkování může narůst až o několik tisícovek. Z toho důvodu je vždy lepší řešit veškeré finanční záležitosti včas a upomínky z poštovní schránky neházet do koše. Věřte, že před dluhy nikdy nikam neutečete a je jen otázka času, kdy vás dostihnou. Někdy dříve, jindy později, ale každopádně si na ně hned vzpomenete jakmile vám exekutor přešlapuje doma v obýváku a sepisuje zařízení vašeho bytu. Než se nadějete, zablokuje vám konto v bance a exekuční srážky ze mzdy vám výplatu dokážou pěkně pokrátit. Najednou vám zbude jen pár drobných v peněžence a pravidelný domácí rozpočet zaznamená první trhliny. V rámci exekučního řízení vám stanoví splátkový kalendář a vám nezbude nic jiného než platit, nechcete-li přijít o veškerý svůj majetek. Původní dlužná částka se však rozroste o tučné penále a úroky z prodlení a když k tomu připočítáte ještě odměnu exekutora, původní dluh se pomalu zdvojnásobí. Abyste na exekuci co nejvíce ušetřili, je určitě dobré ji jednorázově urychleně vyplatit. K tomu účelu je dobré využít služby oddlužovacích společností, které se půjčkami na exekuce zabývají.

Chci malou půjčku

S exekucí do banky?

Máte-li na krku exekuci a je mnoho lidí, kteří mají ne jednu, ale dvě, tři, čtyři, je celkem samozřejmé, že si jen stěží vystačíte se svými příjmy. Rodinný rozpočet je napjatý k prasknutí a dokáže ho rozhodit kdejaká maličkost. Stačí, aby jen přišla složenka s vyúčtováním za energie, pokazilo se auto či spotřebič v domácnosti a už nevíte kudy kam. V takových případech je jistě optimálním řešením půjčka, avšak zadlužení lidé to nemají na úvěrovém trhu dvakrát jednoduché. Jen tak někdo jim nepůjčí, zejména banky považují osoby s exekucí za značně problémovou klientelu. Jakmile zjistí náhledem do centrálního registru klientských informací, že jedna exekuce stíhá druhou a neplníte své závazky včas, žádost o úvěr jednoduše zamítnou. Banky se velmi obávají o návratnost svých vynaložených investic a snaží se tak vyhnout rizikovým klientům. Naštěstí je tu ale ještě nebankovní sféra, která i lidem s exekucí nabízí několik způsobů řešení jejich finančních záležitostí.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Přestože je sjednání nebankovní půjčky mnohem jednodušší, neznamená to, že vám automaticky půjčí každá nebankovní společnost u níž si podáte žádost. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele, avšak způsob, jak to učiní  je zcela na ní. Někde po vás budou chtít doložit vaše příjmy, jinde si vystačí jen s informací z registtru dlužníků a někde chtějí půjčku podložit ručením v odpovídající hodnotě. Vzhledem k tomu, že řada certifikovaných nebankovních společností je svojí kvalitou na stejné úrovni jako banky a pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování, snaží se eliminovat půjčky lidem, kteří se pohybují na pokraji dluhové pasti. Pokud máte exekuci a chcete snadno získat rychlou půjčku, velkou nadějí pro vás mohou být půjčky z kategorie půjček pro problémové klienty. Ty už předem počítají s tím, že jejich žadatelé mají další nesplacené závazky, které ale nepřekročily únosnou mez a pořád je v jejich možnostech půjčku splatit. Dále sem spadají lidé se záznamem v registru dlužníků nebo ti, kteří nemají jak doložit své příjmy. Aby výběr nejvhodnější půjčky pro vás byl co nejjednodušší, je dobré využít online srovnávač půjček, který vám během chvilky vyhledá nejvhodnější úvěrový produkt dle vašich pažadavků.

Chci velkou půjčku

Snadná půjčka pro lidi v exekuci

Exekuce není v dnešní době žádná ojedinělá záležitost a má ji v podstatě kdekdo. Exekuční srážky platu řeší běžně mzdové účtárny řady firem. V případě, že máte obstavený i bankovní účet je mnohdy lepší dohodnout se na vyplácení mzdy přímo v hotovosti, což vám už tak komplikovanou situaci značně usnadní. Jelikož exekuce dokáže skrouhnout výplatu až na totální minimum, řada osob se potýká dennodenně s nedostatkem financí. Kolikrát jim chybí třeba jen pětistovka do výplaty. V takovém případě je možno si vypomoci rychlou půjčkou, na kterou snadno dosáhnou i lidé v exekučním řízení. Jen musíte zvolit správný typ půjčky, nejlépe sáhnout do kategorie půjček bez kontroly registru dlužníků nebo přímo pro osoby v exekuci. Některé nebankovní společnosti však podmiňují vyplacení sjednané půjčky jen na váš bankovní účet a nemůžete si peníze nechat poslat jinam. K ověření majitele bankovního účtu se provádí klasická bankovní transakce s jednou korunou, kdy z vašeho konta pošlete na účet poskytovatele jednu korunu a tím si daná společnost ověří, že osoba žadatele je totožná s majitelem bankovního účtu. Pokud ale máte v rámci exekuce obstavený účet, nastává menší problém. Peníze si nemůžete nechat poslat ani na účet někoho z rodiny či přátel. Řešení se nabízí v podobě půjčky bez bankovního účtu, díky níž vám na platebním terminálu trafiky nebo čerpací stanice vyplatí hotovost přímo na ruku. A to jen na základě elektronického kódu, nemusíte se ani prokazovat dokladem totožnosti. Tento typ půjčky je vítaným pomocníkem v jakékoli nenadálé finanční krizi.

Lidé s exekucí mají sice velmi malé šance na získání půjčky v bance, ale naopak mohou využít rozsáhlé možnosti nebankovního sektoru. Na trhu působí nespočet velmi kvalitních certifikovaných úvěrových společností, které jsou připraveny vám okamžitě pomoci.