Nebankovní půjčka pro podnikatele bez zajištění: Jak rychle získat potřebné finance?

Potřebujete rychlý podnikatelský úvěr a v bance se k vám otočili zády? Chcete rozšířit svoji firmu a nemáte dostatek peněžních prostředků? Nebo s podnikáním teprve začínáte a schází vám na rozjezd peníze? Speciální úvěry určené pro firmy nebo osoby samostatně výdělečně činné nenabízí jen bankovní domy, ale i celá řada nebankovních společností. Vzhledem k tomu, že mívají mnohem mírnější podmínky, jsou snadněji dostupné pro širší okruh žadatelů. Specifickou úvěrovou kategorií jsou také půjčky bez zajištění, které nevyžadují žádné ručení nemovitostí nebo jiným majetkem. Taková půjčka vám hravě pomůže pokrýt nejen nové podnikatelské projekty, ale i nečekané výdaje. Pokud jste se kvůli nesplaceným fakturám od zákazníka dostali do platební neschopnosti, nebo vám vznikla škoda na majetku, můžete využít rychlou finanční injekci v podobě podnikatelské půjčky a dohodnout si individuální podmínky splácení dle svých potřeb. Nebankovní úvěrové společnosti mají pro podnikatelskou sféru často větší pochopení, vždyť i ony samy patří mezi podnikatelské subjekty a moc dobře ví, jak to v podnikatelském světě chodí. Do potíží s financemi se můžete dostat ani nebudete vědět jak. Nedostatečný rozpočet lze však hravě překlenout za pomoci půjčky, která vyřeší nejedny finanční trable. Jaké možnosti nabízí nebankovní půjčky bez zajištění pro podnikatele?

 

Nebankovní půjčka pro začínající podnikatele

Rozhodli jste se podnikat a máte novotou vonící živnostenský list v kapse? Pak zcela jistě vaše další kroky zamířili do banky, abyste si založili svůj podnikatelský účet. Ten vám v bance zřídí bez problémů a s úsměvem vyřídí veškeré formality. Pokud však činíte v naději, že vám banka jako součást podnikatelského konta automaticky poskytne úvěr, možná velmi rychle vystřízlivíte. Žádost o půjčku si sice podat můžete, avšak její schválení je víceméně v nedohlednu.

Chci půjčku

 

Bankovní půjčky jsou zpravidla podloženy celou řadou ne právě jednoduchých podmínek, kterým vyhovět není jen tak jednoduché. Kolikrát je to tvrdý oříšek i pro ostřílené živnostníky a podnikatele. Do jisté míry sice záleží i na tom, v jaké výši půjčku požadujete, ale pokud se jedná o úvěr v řádu sta tisíc či několika milionů korun, bez zajištění se neobejdete. Z toho důvodu je lepší neztrácet v bance čas a rovnou se obrátit na nebankovní sféru, kde jsou ke svým žadatelům mnohem vstřícnější.

pujcky-11-1

Nebankovní půjčka pro podnikatele bez zajištění nemovitostí

Pokud jste s žádostí o půjčku nepochodili v bance, pak vězte, že získat bankovní úvěr je potíž pro celou řadu lidí. Nejste v tom sami, banky mají zkrátka tvrdé podmínky a snaží se tak obrnit proti případné platební neschopnosti. Efektivní řešení však nabízí nebankovní sféra, kde mají pochopení pro své klienty mnohem větší pochopení.

Nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, a proto mohou na půjčku jednoduše dosáhnout i osoby se záznamem v registru dlužníků, nebo bez možnosti ručení. V případě, že požadujete rychlou malou půjčku, obejde se takový úvěr bez zajištění. Nebankovním společnostem stačí jen doložit příjmy z vašich podnikatelských aktivit a s přihlédnutím k aktuálním možnostem dohodnout měsíční splátky.

Nebankovní úvěry v řádu několika milionů korun zpravidla vyžadují ručení, ale i když nejste majitelem žádné nemovitosti, případně ani firma nemá žádný majetek a jste jen v pronájmu, nemusí to přímo znamenat problém. Za úvěr je možno ručit i nemovitostí, která není výhradně ve vašem osobním vlastnictví, stačí jen doložit písemný souhlas majitele. Stejně tak se může za úvěr zaručit další fyzická osoba. 

Chci půjčku

 

Rychlá půjčka bez zajištění online

Rychlou půjčku bez zajištění si vyřídíte jednoduše jen v prostředí internetu, nemusíte chodit nikam na osobní schůzky, což ušetří spoustu vašeho drahocenného času. Jednoduchý úvěr, který vám pomůže s nenadálými finančními trablemi si sjednáte ve vaší kanceláři. Žádost o půjčku odešlete online, vyplníte jen krátký formulář základními údaji a obratem jste informování o schválení či zamítnutí půjčky prostřednictvím krátké SMS zprávy nebo e-mailu.

Podrobnosti půjčky lze rovněž dořešit s pracovníkem společnosti po telefonu, vše probíhá velmi rychle. Potřebné doklady naskenujete a pošlete online a po schválení úvěrové žádosti vám peníze okamžitě odešlou na vámi zvolený bankovní účet. V celém procesu nikde není žádná časová prodleva. Samotná výše půjčky je zcela na vašem uvážení, přihlédněte ke svým možnostem do budoucna. Některé společnosti nabízí rovněž možnost předčasného splacení zdarma. Pokud to půjde, bylo by jen škoda ji nevyužít

Nebankovní půjčka pro podnikatele bez zajištění představuje specifický úvěrový produkt, který je pro firmy a osoby samostatně výdělečně činné velkým pomocníkem při potížích s financemi. I jako podnikatel si půjčte vždy jen tolik, kolik aktuálně potřebujete a zbytečně se do budoucna nezadlužujte.