Nebankovní půjčka na IČO: Jaké nabízí možnosti?

Potřebujete finance pro své podnikání? Jste osoba samostatně výdělečně činná a s žádostí o půjčku v bance jste neuspěli? Zkuste to jinde! Nebankovní sektor je k živnostníkům mnohem vstřícnější a nabízí celou řadu kvalitních finančních produktů za přijatelných podmínek. Je úplně jedno, zda jste malý podnikatel, nebo máte plno zaměstnanců. Můžete si půjčit kolik chcete a rozjet své podnikatelské aktivity naplno. Pokud jste plni elánu a máte jasnou vizi do budoucna, kterou potřebujete finančně podpořit, pak je půjčka určitě tím správným řešením. Pokud na žádnou investici do budoucna nepomýšlíte a jen čelíte finančním problémům, i pro vás existuje celá řada půjček. Řešíte aktuální výpadek tržeb, zpozdil se váš zákazník s placením faktur, vznikla vám škoda na majetku? Každá situace má své řešení, nemusíte se obávat, že byste neměli ani na výplaty pro své zaměstnance. Pro podnikatele je připravena celá řada finančních produktů, které vás vždy dokážou dostat z té největší nouze. Půjčky na IČO jsou vhodné pro začínající živnostníky stejně jako pro ostřílené podnikatele. Rychlou půjčku si vybavíte na internetu online, nemusíte nikam na pobočku a ztrácet tak svůj drahocenný čas. Nebankovní půjčka vám pomůže realizovat vaše plány, a nebo vás úspěšně provede finančními trablemi. Jaké vám finanční trh nabízí možnosti?

 

Půjčka bez nahlížení do registru

Abyste našli pro sebe nejvhodnější finanční produkt, je dobré nejprve využít srovnávač půjček na internetu. Zde si zadáte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu a vzápětí získáte seznam odpovídajících produktů. Rovnou si můžete porovnat podmínky, za jakých společnosti půjčky nabízí a také výši poplatků. Pokud jste se již v minulosti dostali do finančních problémů, pak vás jistě bude zajímat kategorie půjček bez registru

Chci půjčku

I když si nesete na bedrech záznam z minulosti, nemusí již tento fakt sám o sobě znamenat, že vám automaticky zamítnou žádost o půjčku. Některé nebankovní společnosti totiž vůbec do registru dlužníků nenahlíží a vaši minulost neberou v potaz. Zajímá je jen to, jak jste schopni aktuálně dostát svým závazkům. 

Některé společnosti sice své potenciální klienty napřed prolustrují, a i přesto, že zjistí, že máte záznam v registru, posoudí vaši žádost individuálně a nabídnou specifické podmínky, za kterých jsou schopni vám půjčku poskytnout. Jen jen otázka nakolik budou pro vás výhodné a zda na ně přistoupíte či nikoli. V každém případě však platí, že i se záznamem v registru jste schopni dosáhnout na půjčku v požadované výši.

 

Rychlá půjčka online na IČO

I jako podnikatel se můžete znenadání dostat do svízelné situace a zkrátka potřebujte rychle peníze. Nic vám nebrání v tom, abyste půjčku získali. Máte-li IČO a živnostenský list, můžete využít speciální kategorii půjček na IČO určených podnikatelům. Půjčit si můžete několik tisícovek či desítek tisíc, podle toho, jak potřebujete. Rychlou půjčku vyřídíte neprodleně online z vaší kanceláře.

Žádost o půjčku na IČO podáte prostřednictvím příslušného formuláře, který vyplníte na stránkách finanční společnosti. Nejde o nic složitého, zadáte jen základní informace a žádost odkliknete. Obratem jste informování o jejím schválení či zamítnutí prostřednictvím krátké SMS zprávy, případně e-mailu

nebankovni-pujcka-na-ico

 

Po schválení žádosti zpravidla během chvilky odchází peníze na vámi zvolený bankovní účet a peníze tak máte k dispozici. U těchto rychlých půjček většinou nemusíte uvádět ani na co peníze potřebujete, můžete je použít na cokoli. Na chybějící materiál, platy zaměstnanců, nákup surovin, prostě cokoli.

Půjčku následně splácíte v pravidelných měsíčních intervalech ve výši jakou jste si určili. Poplatky za půjčku jsou předem dané a v průběhu splácení se nijak nemění. Některé společnosti nabízí možnost předčasného splacení zdarma, případně refinancování úvěru.

 

Velká půjčka na IČO

V případě, že pomýšlíte na velkou půjčku v řádu několika stovek tisíc korun, i tady jsou šance na úspěch poměrně vysoké. Avšak vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně vysokou částku, bez ručení se taková půjčka zpravidla neobejde. Jako podnikatel můžete ručit majetkem firmy, může se jednat o různé stroje, zařízení či nějakou nemovitost. Ručení je rovněž možno podložit další fyzickou osobou, která se tak stane spolužadatelem o půjčku.

Chci půjčku

 

I velkou půjčku si dokážete celou sjednat na internetu. Jakmile vyplníte a odešlete žádost, následně jste kontaktováni pracovníkem společnosti, se kterým se dohodnete na dalším postupu. Ten bude obnášet zejména doložení potřebných formalit. Je zcela na vás, zda dáte přednost osobnímu jednání či celou záležitost vyřešíte online

Nebankovní půjčka na IČO nabízí podnikatelům řešení pro jakoukoli nenadálou situaci, nebo vám pomůže realizovat vaše nápady do budoucna. Z celé řady finančních produktů si jistě vyberete půjčku nejvhodnější pro vás, nabídka nebankovních společností je poměrně rozmanitá.