Fototest: vyřizujeme online půjčku o víkendu

Přicházím k benzínce

Na našem webu jsme již v minulosti psali o půjčce, kterou lze vyřídit i o víkendu. Od publikování tohoto článku již uplynula určitá doba a popisovaná půjčka pomohla vyřešit finanční situaci řadě čtenářů tohoto portálu, kteří rychlost úvěru velmi kladně hodnotili. Abychom Vám ukázali, jak vyřízení půjčky probíhá na vlastní kůži, připravili jsme pro Vás následující fototest. V sobotu ráno jsme redaktorovi zadali úkol vyřídit si půjčku 5 000 Kč. Důležité přitom pro nás bylo, aby peníze měl kolega vyplacené ještě tento den. Jak se mu dařilo? Přečtěte si na jeho následujících řádcích.

Moje cesta za vyplacenou půjčkou začíná podáním žádosti. Tu vyplňuji na webových stránkách společnosti creditportal.cz, která online půjčku o víkendu nabízí. Formulář není komplikovaný, ale je lehce rozsáhlejší. Dává to však smysl. Se společností nebudu podepisovat klasickou papírovou smlouvu, a proto potřebné údaje musím uvést online.

V tuto chvíli si již volím způsob vyplacení peněz. Protože je víkend, nijak by mi nepomohl bankovní převod, protože by k jeho dokončení došlo za 1 až 2 pracovní dny. Vybírám proto předání hotovosti na libovolné čerpací stanici EuroOil. Nejprve si však na mapě kontroluji, zda-li mám takovou benzinku poblíž. Ano, naštěstí mám. Pokud by to náhodou nebyl můj případ, stále mohu mít půjčku o víkendu vyplacenou. Je nutno si v libovolné trafice koupit anonymní kartu Blesk peněženka a peníze pak vybrat z nejbližšího bankomatu (čtěte jak na to).

Benzínová stanice EuroOil
Benzínová stanice EuroOil

Nastává chvíle odeslání žádosti. V ní je uvedené i číslo mého mobilní telefonu, na který mi obratem dorazila tzv. autorizační SMS s kódem. Ten musím přepsat do příslušné kolonky na webu a společnosti tak dávám najevo, že o půjčku skutečně stojím. Po potvrzení je třeba vyčkat na schválení žádosti. Příjemně mě překvapilo, že po šesti minutách přichází SMS o úspěšném schválení půjčky. Stejná informace pak dorazila i do mé emailové schránky. Peníze jsou pro mě údajně v tuto chvíli již připraveny, stačí je jen vyzvednout.

Přicházím k benzínce
Přicházím k benzínce

Požádat o půjčku vyplacenou na EuroOil »

Vyrážím tedy na nejbližší čerpací stanici EuroOil. Ta moje se nachází na ulici Krnovská ve Zlatých horách. Po přibližně deseti minutách chůze přicházím k benzínce, vcházím dovnitř a mířím rovnou za obsluhou. Té sděluji, že mám platný poukaz na vyplacení peněz (dostal jsem jej od společnosti CreditPortal, ale o tomto pomlčím). Dozvídám se, že nejprve bude třeba poukaz ověřit a poté mi budou peníze vyplaceny přímo z pokladny. Celý proces by neměl trvat déle než 15 minut. Kupuji si tedy malou čokoládovou tyčinku s tím, že se občerstvím venku a za čtvrt hodiny budu zpátky.

Vcházím dovnitř
Vcházím dovnitř

Jakmile se vrátím zpátky, slečna u pokladny se již na mě usmívá a dává mi najevo, že je vše v pořádku a následně mi předává peníze. Tím je vše vyřízeno. Loučím se a odcházím o 5 000 Kč bohatší. Cestou zpátky domů si uvědomuji, že jsem skutečně byl schopný vyřídit si půjčku online, a to i v sobotu (tedy o víkendu). Když započtu čas strávený vyplněním žádosti, cestou na benzínku a čekání na vyplacení peněz, vše dohromady trvalo 55 minut. To mi přijde jako velmi slušný výsledek. Rozhodně jsem nečekal, že by i v nepracovní den bylo možno získat hotovost takto rychle (v podstatě do jedné hodiny).

predani.penez
Přebírám hotovost

Požádat také o tuto půjčku »

Zaujala Vás popisovaná půjčka? Stejně snadno ji můžete získat i Vy. Společnost CreditPortal půjčuje až 5 000 Kč se splatností 30 dní. Ke schválení půjčky je nutno mít alespoň minimální příjem ze zaměstnání. Další podrobnosti o půjčce Vám prozradí tento reprezentativní příklad.

Přepočítávám si hotovost
Přepočítávám si hotovost

5 komentářů k “Fototest: vyřizujeme online půjčku o víkendu

  • Tak to tady čtu a to je teda super!! A to jde jenom na benzince EuroOil nikde jinde ne? Chtěl bych to zkusit

    • Já si tu půjčku vzal a je to tak jak to tady píšou, přijdeš na benzinku a na pokladně ti to vyplatí. Má to jenom EuroOil, ale ti jsou na každým rohu, šak si to tu vygoogli a uvidíš kterou máš nejblíž.

  • Musím ocenit vaši kvalitně zpracovanou reportáž o půjčce. Osobní zkušenost je nade vše. Přesvědčili jste mě natolik, že jsem si tuto půjčku vzal a jsem spokojený. Ostatním mohu jen doporučit, rychle schválené, žádné papíry kolem toho nejsou a i časově se shodujete se mnou, šlo to krok za krokem a myslím že to byla půl hodina a peníze jsem si nechal poslat na svůj účet. A jenom pro zajímavost – celé jsem to vyřizoval v 22.00 hod., takže kdo nutně potřebujete vemte si tuhle půjčku.

  • Půjčku jsem vyzkoušel, rychlost, schválení – OK, nemám výhrady. Jen na benzince jsem asi 10 minut slečně vysvětloval co po ní chci, nějak nechápala, že mi má vyplatit peníze a pořád hledala na kterém stojanu stojí moje auto… :-) Zavolala si kolegyni a pak to najednou dali rychle dohromady a já odcházel se svými penězi. Ale to nic, to jen tak,pro zasmátí, všude záleží na tom na jaký lidi narazíte. Ovšem to nemá nic společného se samotnou půjčkou, ta je prostě perfektní a dokonalá a v rodině nejsem jediný kdo ji má.

  • Kámoš mi pořád nevěřil, že si jedu na benzinku pro peníze, toš jsem ho vzal sebou. Jenom hleděl jak mi to paní na pokladně pěkně nasázela na pult. Hned chtěl vědět o co jde, dělal jsem drahoty samozřejmě, ale pak jsem mu na netu ukázal tyto stránky a příslušný článek. Pochopil a co myslíte, že následovalo? Jel na benzinku pro peníze… :-)). A prý, proč to nevěděl dřív…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>