Rychlá půjčka před výplatou každému

rychla-pujcka-pred-vyplatou-kazdemu-min

 

Možná to znáte. Přišly nějaké nenadálé nutné výdaje, možná se něco pokazilo, možná jste si něco špatně spočítali…a najednou zbývá týden do výplaty a vy nemáte ani na zaplacení nutných výdajů. Anebo prostě jen něco nutně potřebujete koupit a nevychází vám peníze. Co s tím? Pokud se vám to stalo poprvé, nejspíš si uvědomíte, že není od věci mít nějakou finanční rezervu. Nějaké peníze odložené bokem, díky kterým další podobnou situaci v pohodě přečkáte. Ideálně uložené někde, kde vám vydělávají menší úrok, když je zrovna nepotřebujete. Ale pokud se vám tohle stává často, znamená to, že máte problém. Někde je strašná chyba. A čím dříve na tu chybu přijdete, tím lépe pro vás. V principu je řešení velmi jednoduché. Prakticky máte pouze dvě možnosti. První možností je zvýšit příjmy, druhou možností je snížit výdaje. Ideálně obojí. Ale předpokládejme na chvíli, že právě teď jste v situaci, kdy nutně potřebujete větší částku v hotovosti, kterou nemáte. Tady vám teoretická řešení nepomohou, tady potřebujete praktické řešení. A to většinou velmi rychle. Vyzkoušejte tohle: Vezměte si tužku a papír a písemně odpovězte na dvě následující otázky.

První otázka zní: Jaká je realita?

Napište sem vše, co se v současné době kolem vás děje a co má nějakou souvislost s vaším konkrétním problémem.
Když jsme pod tlakem, naše emoce pracují a často nám zabraňují vidět věci takové, jaké skutečně jsou. Když si vše napíšete, získáte lepší přehled a budete se moci lépe rozhodnout. Možná vám dojde nějaká nečekaná souvislost. Nebo přijdete na řešení, které by vás jinak nenapadlo.

Druhá otázka zní takto: Jaké máte možnosti?

Napište sem vše, co můžete ve vaší záležitosti podniknout. Až napíšete všechny možnosti, které vás napadají, zeptejte se sami sebe, co ještě můžete dělat a ještě chvíli přemýšlejte. Skutečným cílem této otázky je objevit možnosti, které by vás normálně nenapadly. Ve velké většině případů se dá dělat více věcí, než se na první pohled zdá. Napište alespoň tři další možnosti, které máte. I když se vám to zdá těžké. I když to vypadá na první pohled nemožně. Mnohokrát právě tyto možnosti v sobě skrývají vhodné řešení.

Teď máte před sebou důkladný rozbor vaší situace a seznam možností. Vyberte si z nich tu, o které věříte, že je v současné chvíli pro vás ta nejlepší. I kdyby to nevyšlo, pořád ještě máte seznam dalších věcí, které se dají dělat. Nezapomínejte na to, co říkávaly naše babičky. Žádná kaše není tak horká, jak se uvaří. Když se postavíte k problému čelem, často se dějí zázraky.

Půjčka před výplatou (zejména nebankovní půjčka) bývá většinou to nejhorší možné řešení. Nejen kvůli obrovským úrokům nebo nesmyslným poplatkům, ale také i kvůli riziku nejrůznějších podvodů, protože nebankovní půjčky může dnes dělat prakticky každý. Spousta lidí, kteří využívají nebankovní půjčky, je v zoufalé situaci nebo časové tísni. Jsou stresovaní a neumí se bránit. A právě tihle lidé přitahují podvodníky.

Nikdy nezapomeňte na to, že akutní nedostatek peněz je příznak, nikoliv příčina problému. Vždy se soustřeďte na řešení příčin. Protože, když vyřešíte příčinu, nemusíte řešit příznaky. Ty jednoduše zmizí.


Zaujala Vás popisovaná rychlá půjčka před výplatou každému a chcete ji získat? Velmi jednoduchou cestu představuje naše bezplatná burza půjček. Na ní si zdarma vytvoříte poptávku po půjčce, kterou uvidí nespočet věřitelů a nebankovních institucí, které na ni budou moci promptně reagovat. Po Vás se tedy vyžaduje jediné — tuto poptávku po půjčce vložit.

Napsat komentář