Půjčky nebankovní bez registru a zástavy

Získat dobrou půjčku není až tak velký problém, pokud víte, jak na to. Nedaří se vám díky tomu, že máte záznam v registru? Pak jste možná nezvolili vhodného poskytovatele. Samotný fakt, že jste evidováni v centrálním bankovním i nebankovním registru klientských informací neznamená, že byste si vůbec nemohli půjčit peníze. Vždyť do seznamu dlužníků se dnes můžete dostat jedna dvě. A stačí k tomu opravdu málo: nezaplatíte včas odběratelům energií, opozdíte se s fakturou za telefon nebo splátkou půjčky a po třech měsících jste už vedeni jako dlužník. Přitom nemusíte ani patřit mezi osoby, které se záměrně vyhýbají svým závazkům. Někdy se sejde tolik životních okolností najednou, že prostě nevíte kudy kam. Zaměstnavatel se opozdí s výplatou, přijdete o práci, rozejdete se s partnerem,a už váš pravidelný měsíční rozpočet zaznamenává první trhliny. Ani úspory nejsou bezedné a jednoho dne je vyčerpáte. Když pak zjistíte, že jste skoro na nule, stojíte často před otázkou, co zaplatit dřív? Nájem, složenky, faktury,… A kde vzít na běžné potřeby rodiny? V takových situacích přichází na řadu půjčka, kterou si můžete sjednat i přes to, že jste vedeni v registru dlužníků.

Chci malou půjčku

Kde si půjčit se záznamem v registru dlužníků?

Pokud přistupujete k půjčkám konzervativně a důvěřujete pouze bankám, pak se připravte na to, že zde se záznamem v registru příliš nepochodíte. Banky si pečlivě lustrují každého žadatele a jakmile zjistí, že máte za sebou špatnou minulost, je po půjčce. Smůla je totiž v tom, že registry dlužníků evidují osoby i několik let poté, co své závazky již dávno uhradili. A to je právě zásadní problém. Časem zapomenete na to, že jste kdy něco někde dlužili, suverénně přijdete do banky a najednou se nestačíte divit. Teprve informace o záznamu v registru vám pomůže rozpomenout, nicméně u žádosti o půjčku je to důvod k tomu, aby vám ji zamítli. Z toho důvodu je možná někdy lepší, abyste si před podáním žádosti o půjčku ověřili, zda ještě v evidenci jste či nikoli. To lze učinit velmi snadným způsobem. Buď na příslušných webových stránkách nebo formou rychlé SMSky. Poplatek za výpis z registru je zanedbatelný a těch pár stokorun vám jistě stojí za to. Odpověď dostanete do několika málo minut, emailem nebo opět krátkou SMS zprávou. Pokud trváte na papírové podobě, doručí vám výpis česká pošta během několika málo dní. Když zjistíte, že jste v registru stále vedeni, je určitě lepší vsadit na jistotu a o půjčku požádat nebankovní společnost.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky se oproti svým bankovním kolegyním liší zejména ve snadné dostupnosti a rychlosti, s jakou se peníze dostanou až k vám. Nebankovní půjčky nebazírují tolik na administrativě tak jako banky, a proto si zde můžete sjednat půjčku i přesto, že máte záznam v registru dlužníků a nebo nemáte jak doložit svůj příjem. Aby orientace mezi nebankovními půjčkami byla co nejjednodušší, jsou jednotlivé úvěrové produkty členěny dle kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete zde rychlé půjčky před výplatou, pro nezaměstnané, pro matky na mateřské, studenty, důchodce, začínající podnikatele a v neposlední řadě také půjčky pro lidi se záznamem v registru dlužníků. Když zvolíte půjčku z tohoto sektoru, máte velkou šanci na úspěch. Některé nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků vůbec, případně danému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Ovšem zase na druhou stranu, každá finanční společnost si musí předem ověřit platební schopnost žadatele. Takže pokud zjistí, že jedna exekuce stíhá druhou a další půjčka by vás dovedla jen do dluhové pasti, pak vám ve vašem vlastním zájmu raději nebankovní společnost žádost zamítne. Solidní nebankovní společnosti totiž důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a můžete se u nich vždy spolehnout na férové jednání.

Chci velkou půjčku

Půjčky bez zástavy

Půjčku u nebankovní společnosti si můžete sjednat prakticky v jakékoli výši. Samozřejmě, že nejjednodušším způsobem si vyřídíte malou půjčku tzv. mikropůjčku, která je doménou právě nebankovních společností. Taková půjčka vám půjčí třeba jen pětistovku do výplaty nebo tisícovku na 14 dní a přitom na úrocích nezaplatíte ani korunu. Tyto malé mikropůjčky se obejdou bez ručitele, nemusíte kvůli nim zastavovat ani svůj majetek. Pokud dodržíte sjednané podmínky a půjčku splatíte tak jak máte, můžete bez problému pravidelně využívat jejich služeb. V takovém případě vám nebankovní společnost časem nabídne i lepší podmínky splácení a o půjčku můžete požádat jen rychlou SMS zprávou. Peníze jsou pak okamžitě převedeny na váš bankovní účet, takže celá záležitost je vyřízena za pár minut. Nemusíte se zabývat žádnou složitou administrativou jako v bance, dokládat žádná potvrzení o příjmu. Jen se připravte na to, že v případě nesplácení jsou sankce poměrně tvrdé. Pokud byste se dostali do platební neschopnosti a nedokázali půjčku splatit včas, je lepší si půjčku prodloužit nebo vyjednat odklad splátek na určitou dobu. Některé půjčky v sobě zahrnují rovnou i pojištění proti platební neschopnosti pro případ, že byste onemocněli nebo přišli o práci.

Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou zpravidla malé půjčky, které jsou klientům k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Tyto půjčky vyřídíte jen rychlou online cestou bez zbytečného papírování. Jejich nabídku naleznete u řady certifikovaných nebankovních společností.